0

mascherano gra ? to beda gole !!

0

Na jakim kanale jest mecz koszykówki gran derbi?

1

kupic i dac go na stopera!!! zubi działaj!!!

0

Ciebie nie powinno być na tej stronie!

0

Niech idzie bo sabotuje co mecz! Najsłabszy obronca od czasów czygrynskiego! musimy sie pozbywac słabych ogniw a on takim jest od 2 lat!!!

5

czekamy Lucho!!!!!!!!!!!dasz rade!!! masz serce Barcy

0

alexis moze zostac ale powinien pełnic role jak tello. inaczej sprzedac. sam nic nie zrobi nawet z ogórkami!

0

ja 12

0

prawda jest taka ze miejsce bartry jest na ławce. chlopak popełnia kupe bledów. tylko ambicja nadrabia ale to zas mało na pierwszy skład. moja propoz składu to . ter stegen cuardado pique hummels alba busi/vidal iniesta fabs/reus messi neymar kun/llorente. byleby tylko pozbyc sie alexisa!!! afelaj i cuenca go zjadaja

0

alexis powinien grac w barce c.

0

mecz idealnie pokazał kto ma odejsc, tata alexis alves mascher song . to jest nasza top 5

0

laporte martunez reus ter stegen

0

Jest szansa na to ze w finale będą 2 autobusy! Real i Chelsea! Real nie zasłużył żeby nawet w ćwierc finale grać! Może my też ale oni to już na bank. Puchar miast tragowych i o puchar santiago bernabu. Tam se powinni grać z tym poziomem!

0

mandzukic zoatal kupiony za 10 wiec za 15 go puszcza zwłasza ze maja levego za darmo

0

11 na nastepny bedzie taka.
ter st
danilo pique hummels alba
busi
rojs iniesta
alexis messi neymar

0

Tak naprawe na transfery potrzebujemy tylko 2 stoper 40 bramkarze 20 pomocnik 35 i napastnik 15 prawy obron 30 . czyli musimy wydac 140 mln. zarzad da 80 a ze sprzedazy trzeba uzbierac drugie tyle wiec jest to mozliwe.
ter stegen krull danilo humels rojc i mandzukic . i jedziemy

0

no zegnamy masherano !!! to jest wiadomosc dnia

0

w niech tylko to wykorzystaja i go sprzedadza! 25 mln i mandzukic

0

adriano-7

0

pinto-6 alves-5 bartra-5 mascher-6 song-4 xavi-5 iniesta-6 messi-6.5 pedro-6 alexis-6

1

20 mnl naraka

0

przynajmniej nie gada juz ze nic nie trzeba zmieniac. martino na bank poleci. wtedy wkroczy zubi do akcji...

0

skałda spoko tylko nie luiz i rafael jeden i drugi jezdzcy bez głowy. trener tez do dupy.

1

nie bede sie rozpisywa. poprostu tak powinna wygladac nasz pierwsza 11,
Ter stegen
danilo pique hummels alba
busi
iniesta cesc
messi neymar i jakos napastnik swiatowej klasy

0

podsum to co pisza gazety i to co raczej sie zdarzy jak zniasa zakaz to valdes puyol pinto alves song cuensa afelaj tello ojer bojan na 100% odejda. a w kolejce sa alexis mascher. a kto przyjdzie to nie wiem oprócz ter stegena delou i rafinhi. bedzie sie dzialo

0

kazdy madry to ogladał ostatnie nasze kleski z ekipami z madrytu i granada wie ze winna jest obrona i to tam nalezy szukac winnnych. leo to dalej nasz najleszy zawodnik. zobaczymy za rok jak nic sie nie zmieni to wtedy mozna pomyslec o sprzedarzy. narazie wara od leo

0

poprostu klub sie rozpada. ta rodzina co stworzył pep co roku traci własnie 1 lub 2 członków.no i samego pepa tez brakuje.na dodatek to juz nie nie mquc co widzimy na koszulkach i,

0

1. klopp
2.bielsa
3.cholo
4.martinez

1

Jestesmy z Tobą Leo!!!!!!!!!!!!!

1

sprzedac nawet za 15 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?