0

jak nie oni wszyscy to tylko dede. luiz za słaby

0

curtua silva neymar

0

skoro mamy wrócic na szczyt to musimy kupowac najlepszych i nie patrzec na to co bedzie za 3 4 lata, dlatego Thiago silva to najlepsza opcja a za 2 lata hummels. wszystko

0

pedro song villa out. niestety hummels neymar i jeszcze napastnik najlepiej cavani

0

piszczek wyłączył sronaldo. a te głaby mysla ze on jest najlepszy. hahah koles piłki nie umie przyjąc . pajac

0

vv dani pike bartra adriano
busi
xavi andres
messi
david alexis

0

jesli mamy sie faktycznie wzomcnic to na bramke krul albo ter stegen. obrona thiago silva lub kompany. atak neymar i albo levy albo cavani.

0

a hala dzieci juz sie w finale widzialy, co za głąby!

0

levy-barane 4-0

0

mułrinio to zaden taktyk. z nami nauczył sie grac bo 16 meczy juz zagralismy i tyle.niech sie ciesza ze sa w pol finale wogóle bo jakby nie galatasaray to by tu nie doszli,taka jest prawda

0

0

hahaah

0

0

jego komentarz przy manicie 5-0 z mendami był doskonały !!!!!

0

cartan

tak mówie zeby te gimbusy z realu to czytaly i sie wkór......

0

Gramy w wielka drużyna. Bedzie dobrze. UEFA specialnie nie dala realowi bayernu bo by odpadli z nimi a tak to ich pchaja d o finalu. Załosny ten real.

0

x-ray
chlopie to tobie powinni wziasc ifona itp ja mówie na przestrzeni ostatnich lat . my gralismy z wszystkimi najlepszymi. a real tylko mu i bayern to . jak zaliczasz ajax i city do tych najlepszych to powodzenia. city ostatnie miejsce w grupie 2 lata z rzedu. ajax.... a po drugie mówie o pucharowych spotkaniach a nie o grupie!!!!!!!!!!! wiec wyluzuj 17 latku

0

teraz borusja!! tak bedzie najsprawiedliwiej. real zawsze dosteje ogórki(galata,lyon,apoel itp) i dlatego tak daleko dochodzi. Tylko MU był z tych dobrych i gdyby nie sedzia to by ich wyelilinowali. bayern ich zmiecie !!! koniec zabawy w kontry !!!

0

bartra musi grac a nie adriano czy jakis inny pseudo stoper.

0

dokładnie . Chodzi o emocje. By czuć mecz. Wiec jest idealny. Nie opowiada tez głupot.

0

laskowski ryczel borek pełka wolski twarowski taka kolejnosc

0

ryczel to jeden z lepszych kom w Pl. chyba koles w piłke grał bo zna wszystkie detale i podnieca sie szczegółami. takimi jak obrona strzału getze przez willego stopa. potrafi docenic kunszt i jak trzeba to dowalic temu drugiemu kom bo gada głupoty nieraz

0

wczoraj drogba a szczególnie sneider osmieszyli barana (v).

0

na psg tylko villa alexis i cesc(fałsz 9)

0

faktycznie jest zmiana

0

na nsport jest bayern-juve na npremium psg-barca tak pisze wszedzie

0

undertaker87 to najwiekszy sezonowiec. matol i kibic realu .

0

0

On gra słabiej niz bojan u nas. W ciągu 1.5 roku nie zrobil ani jednego dryblingu a poto go sciągano
.

0

Chłopak jest naprawde słaby. Ogromny talent ma ale ilu takich było. Mysle ze warto go zostawic na kolejny sezon a pozniej zobaczymy. W tech chwili to jest pośmiewisko jak torres rok temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?