Kubik23
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Andrychów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niech graja chłopaki i pokazą co potrafio. Visca el Barca Visca Cataluna. kto ma inne zdanie to nie wie nic o klubie i regionie. VeB dla wiernych!!!
0
po co te ciągłe porównania etoo z ibra. prawda jest taka ze samuel byl najlepszym napastnikiem na swiecie w tamtym sezonie a teraz jest nim zlatan. koniec i kropka.
0
1.messi bo zrobił najwięcej dla drużyny. 2.Xavi bo jest jedyny w swoim rodzaju i tyle lat gra na poziomie. 3. iniesta bo to następca zidane. 3 najlepszych gra na camp nou
0
iniesta 6???????// chyba inny mecz ogladales. nie typuj więcej
0
valdes-6 alves-9 pique-9 puyol-8 abidal-8 busquets-9 xavi-8 iniesta-10 keita-7 pedro-9 henry-7
0
Udowodnili ze są najlepsi na świecie. nawet w obliczu tylu kontuzji potrafia grac swoje i dominowac.Abidal udowodnil ze jest jednym z lepszych lewych defens.Busquets gral jak profesor na srodku.Iniesta jak gra na srodku z xavim to rywal przestaje istniec, VISCA EL BARCA. madryt na kolana!!!!!!!!!!1
0
runney to moze pasc owce obok camp nou . wogole nie pasuje do tego stylu i nie potrafi grac z pierwszej piłki
0
nie znajdziemy drugiego takiego DP. yaya notuje najwiecej odbiorow, technicznie tez jest dobry. mascherano wymieka przy nim. a na fabregasa bedzie kasa.
0
messi ronaldinhi rivaldo - najlepsi w histori piłki
0
co to za oceny? chyba meczu nie oglądałes! toure byl najlepszy na boisku z iniesta. gdyby nie yaya to wynik bylby 1:4. to jest defenswny pomocnik i jego zadanie to rozbijac ataki i to robil . btl wszedzie. iniesta tez zagral dobrze . obaj panowie na 7. co da marqueza sie zgodze.
0
wygrana z saragossa pozwoli zlapac drugi oddech. messi i xavi musza odpoczac. tylko kto zagra za nich? wczoraj toure nr 1 barcy. rozbijal kontry rosjan. w zimie trzeba kupi robinho i srodkowego pomocnika. tylko kogo? febregasa i gourcuffa nie sciagna zima wiec niech pep kogos wymysli.
0
messi xavi ronaldo iniesta etoo
0
henry byłby idealnym zmiennikiek dla robinho. lewa strona wkoncu bylaby zagrorzeniem
0
a jak xavi dostanie kontuzji to kto bedzie podawal piłki?? keita raczej nie. cesc to idealny nastepca i dlugotrwala inwestycja
0
kiedy rusza liga typerow?? kazdy moze typowac??
0
yaya jest bezcenny. to najlepszy piłkarz na swojej pozycji.
0
niech sie lepiej zajma przedluzeniem kontraktu dla etoo a nie dawac 50 mln. za tyle kasy mamu keirissona, santosa na lewa obrone i fabregasa jak dorzucimy jeszcze 20. i sklad jest kompletny. nie wiem o co chodzi laporcie.
0
etoo musi zostac. po co nam villa jest slabszy a wiek ten sam. jesli ma odejsc to niech kupia benzeme i niech zrobia z niego 9 na wiele lat. barca bez etoo bedzie slabsza
0
to chciałem usłyszec. etoo henry bojan keirisson to szpica na nowy sezon. niech kupia silve na lewe skrzydlo i jest ok
0
arsenal bedzie
0
to chyba najwarzniejszy mecz z realem w historii. chcemy płaczu blancos!!!!
0
oj Gio. mie dość ze słabo grasz to jeszcze pijesz. dobrze ze odeszłes.
0
tylko messi. ci co wybiora ronaldo nie maja pojecia o pilce
0
tylko messi. ci co wybiora ronaldo nie maja pojecia o pilce
0
3:0 oby chłopakom nie odbiła woda sodowa po tylu wygranych meczach. VeB
0
etoo to nr 1 na swiecie. stworzony tylko dla barcy.
0
etoo musi zostac na dluzej. to priorytet. d
0
yaya jest lepszy od keity. musi zostac. w polfinale LM z MU byl nie do przejscia.teraz graja ofensywnie ale przyjdzie taki mecz ze beda sie bronic a yaya bedzie jak na lekarstwo.
0
yaya jest lepszy od keity. musi zostac. w polfinale LM z MU byl nie do przejscia.teraz graja ofensywnie ale przyjdzie taki mecz ze beda sie bronic a yaya bedzie jak na lekarstwo.
0
kolejnt diament . oby nie skonczył jak dos santos