Kubik23
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Andrychów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
powiem krótko. jesli nie wygramy nic to faktycznie trzeba bedzie sie zastanowic nad nowym trenerem tylko kto?? klop i martinez jedynie. jesli zakaz transferowy sie uda ominac to trzeba porzegnac oprócz VV i pyuola to xavi alves mascher pinto alexis afelay cuenca . wydac 120 mln kupic 2 SO, bramkarzy dwóch i 9 wysoka najlepiej mandzukic. do tego rafinha wróci i delou. no i oczywiscie nowe wybory bo to kpina co sie dzije od 2 lat. afera goni afere, pep z roku na rok pozbywał sie najsłabszych teraz to najsłabsi maja najmocniejsze pozycje w klubie.
1
merytoryczna odpowiedz jest taka ze jak nie widziałes karnego na alexisie to idz do okulisty!!!
0
zawsze mówi konketnie to co mysli!!! i no jest to prawda na dodatek!! wieki szacun, zostan na długie lata.
0
wczoraj został osmieszony!! pajac . dali mu złota piłke z litosci
0
poprostu nie moga zniesc tego ze jestesmy lepsi i tyle! zrobili pare wrzutek i udało sie trafic bo masherano nie wydala. niech sie ciesza ze maja borusie bo z kazdym innym by odpadli!!! real jest bity!!!!!!!!!!!!
0
tak ma na imie . ale zgadłes
0
za chwile sie dowiemy czy miał racje
0
od znajomego z hiszpani
0
official valdes alves mascher pique alba busquets xavi iniesta cesc neymar messi
0
z montoja w pierwszym składzie to my nic nie zdobedziemy. trzeba kupic kogos faktycznie lepszego od daniego. tylko czy kogos takiego znajdziemy i czy bedzie kasa. wątpie
0
licze po cichu ze dame te 40 mln za thiago silve
0
in laporte balanta (mangala) tstegen vidal delou rafinha
out song roberto puyol valdes tello masherano
0
naymar 3 mecz z rzędu najgorszy na boisku. jego strzały to smiech! szkoda ze nasze 2 craki nic nie graja.
0
Wielki człowiek!!! to teraz 40 mln na kompanego
0
tylko xavi
0
to nie ogladaj jak cie męczy i po krzyku
0
rozumie ze dani jest słaby w tym sezonie ale montoya lepszy napewno nie jest. powinien grac wiecej ale tak naprawde niema za bardzo kogos pewnego do kupienia. poprostu teraz na swiecie nikt na PO sie nie wybija ponad reszte
0
baroo
to chyba nie ogladałes pierwszych 7 kolekej tego sezonu. a sory zapomniałem. sezonowcy ogladaja tylko mecze barcy w Lidze Mistrzów!!!!!!!!!!!!!!
0
gundogan humells i ter stegen
0
jak mozna głosowac na alexisa jak w 2 połowie zagrał gorzej niz zle. nie zrobił nic. zreszta jak zawsze jak nie idzie nie mozna na niego liczyc . wczoraj tylko leo sie starał mimo wielu strat..
0
nie wiem co wy macie do rossela! w cataloni cieszy sie duza sympatia! ale wy wiecie wiecej
0
cała wine za porazke ponosi alexis! zmarnował najwiecej piłek. miał najwiecej strat! wrócił na swój normalny poziom. i nie mówcie wiecej ze montoja jest lepszy od daniego bo to smiech! moze dani nie błyszczy ale martin jest wyraznie słabszy. trzeba sie rozgladac na nowym PO
0
piquw i mascher byli wczoraj najlepsi u nas!!!!! brawo w koncu bez błednie i z koncentracia!
0
widze ze gramy lepiej niz rok temu na dodatek w najwazniejszych meczach nie zawiedlismy! zdominowalismy real u siebie i remis na najtrudniejszym terenie w lidze!!!
0
mamy wielkiego trenera!!!!!! brawo tata
0
moim zdaniem nie trafione oceny. np fabregas iniesta pedro busi roberto/ cos słabo redakcjo!
0
ale mimo to szacunek za artykół!!!!
0
koles sie za duzo gazet naczytał typu deyli cos tam i marca fakt ! ci co ogladali wszystkie mecze to wiedza kim jest leo i czego dokonał! nasz kochany klub nie zdobyłby nic gdyby nie On! A najlepszy piłkarz w histori ma prawo wymagac od swoich kolegów wiecej niz tylko podawanie do niego w chwilach gdy naprawde nie szło i był odciety. dobrze wiecie o jakich meczach mówie z tamtego sezonu! a co do villi to jego 2 ostatnie sezony były totalna klapa co było widac na boisku!nawet jakby grał na srodku to i tak by to nie zmieniło bo koles spoczoł na laurach po zdobyciu chapiones league, tak jak i titi henry w ostatnim sezonie! To moja opinia! mozecie hejtowac
0
do c tello. wyłacz fife
0
Messi nie powinien obrazac fausa to fakt ale faus powinien sam zaproponowac mu podniesienie kontraktu!!! nie moze byc tak ze runej ture i wielu innych zarabiaja lepiej od najlepszego na swiecie! sprzedalismy sie juz do kataru a dalej kasy niema . co to ma byc!