2

smieją sie z vermalena

1

Messi naznacza epoke!!! Nawet najwieksi artysci z różnych dziedzin , nie tylko sportowych nie mogą Mu sie równać!!! w historii to chyba tylko Jordan !!!! i to nie na 100% :)

0

Messi! wszystko !!!

0

200 mln euro i ................ tak h.... z tego

0

„Messi jest jak Cruyff, Pelé czy Maradona, ma już określony status = cytat tygodnia

0

mou i beksa w nas. unicef na koszulce = paradox

1

Najpierw Muł teraz beksa. jesli oni by przyszli to unicef nie chciałbym juz byc na naszych koszulkach!!!

1

za 3 lata . Halilovic jednym z 5 najwiekszych niewypałów w europie!!! do tego doprowadzi nasz zarzad

0

bojan > pedro

0

dla busketa pedro i munira powinien byc zawsze specialny kolor!!

20

wole zeby moj pies prowadził barce niz ten człowiek...

0

a vermalen trenuje na uboczu w barcelonie

3

na temat składu wypowiadajcie sie PO meczu a nie PRZED!!!!

0

ten gosc powinien nosic nr 5.

0

messi o klase lepszy od raula , od Cr o 3 klasy!!!!

6

Wystarczyło tylko napisać ze Messi najlepszy w historii!!!!!!! nic wiecej !!!!!!

0

gdyby nie Lio to pewnie bylibysmy gdzies w tabeli kolo bilbao. taka prawda. matoły chca go sprzedac!!!haha

0

nigdzie nie pogara wiecej niz u nas! to pupilek. wszedzie indziej bedzie londował na trybunach

0

zarząd powinien zmienic herb klubu. powinno byc zdjecie busketa !!! a druga opcja to pike z szakira.

1

zarząd powinien zmienic herb klubu. powinno byc zdjecie busketa !!! a druga opcja to pike z szakira. ahahhah

22

Abelardo: Luis Enrique jest w stanie kierować Barceloną B

1

neymar sie robi jak alexis Z drugiego sezonu, czyli dno. sam nic nie zdziala , straty, ale to bedzie Jego rok......

0

niech wezmie ciebie ze sobą z tej stronki!!!

1

munir=pedro

0

benzema bale iniesta james to beda zajmowac miejsca 23 22 21 20.

0

pd soboty!!! nie widze innej opcji. alves bartra matje alba mascher ivan rafa . z przodu wiadomo

0

gdzie sa białe chusteczki dla busketa.... juz czas na to by wróciły na CN

0

kto to jest Vermalen?

0

. a kto tak powiedzial?widocznie jego nominalana pozycja to srodek skoro tam wymiata.

0

a ten idiota wystawiał DI marie na skrzydel hehheeh wielki szpec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?