Kubik23
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Andrychów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
smieją sie z vermalena
1
Messi naznacza epoke!!! Nawet najwieksi artysci z różnych dziedzin , nie tylko sportowych nie mogą Mu sie równać!!! w historii to chyba tylko Jordan !!!! i to nie na 100% :)
0
Messi! wszystko !!!
0
200 mln euro i ................ tak h.... z tego
0
„Messi jest jak Cruyff, Pelé czy Maradona, ma już określony status = cytat tygodnia
0
mou i beksa w nas. unicef na koszulce = paradox
1
Najpierw Muł teraz beksa. jesli oni by przyszli to unicef nie chciałbym juz byc na naszych koszulkach!!!
1
za 3 lata . Halilovic jednym z 5 najwiekszych niewypałów w europie!!! do tego doprowadzi nasz zarzad
0
bojan > pedro
0
dla busketa pedro i munira powinien byc zawsze specialny kolor!!
20
wole zeby moj pies prowadził barce niz ten człowiek...
0
a vermalen trenuje na uboczu w barcelonie
3
na temat składu wypowiadajcie sie PO meczu a nie PRZED!!!!
0
ten gosc powinien nosic nr 5.
0
messi o klase lepszy od raula , od Cr o 3 klasy!!!!
6
Wystarczyło tylko napisać ze Messi najlepszy w historii!!!!!!! nic wiecej !!!!!!
0
gdyby nie Lio to pewnie bylibysmy gdzies w tabeli kolo bilbao. taka prawda. matoły chca go sprzedac!!!haha
0
nigdzie nie pogara wiecej niz u nas! to pupilek. wszedzie indziej bedzie londował na trybunach
0
zarząd powinien zmienic herb klubu. powinno byc zdjecie busketa !!! a druga opcja to pike z szakira.
1
zarząd powinien zmienic herb klubu. powinno byc zdjecie busketa !!! a druga opcja to pike z szakira. ahahhah
22
Abelardo: Luis Enrique jest w stanie kierować Barceloną B
1
neymar sie robi jak alexis Z drugiego sezonu, czyli dno. sam nic nie zdziala , straty, ale to bedzie Jego rok......
0
niech wezmie ciebie ze sobą z tej stronki!!!
1
munir=pedro
0
benzema bale iniesta james to beda zajmowac miejsca 23 22 21 20.
0
pd soboty!!! nie widze innej opcji. alves bartra matje alba mascher ivan rafa . z przodu wiadomo
0
gdzie sa białe chusteczki dla busketa.... juz czas na to by wróciły na CN
0
kto to jest Vermalen?
0
. a kto tak powiedzial?widocznie jego nominalana pozycja to srodek skoro tam wymiata.
0
a ten idiota wystawiał DI marie na skrzydel hehheeh wielki szpec