Kubik23
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Andrychów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe czy tak samo opowiadał daglasowi hehe
1
Te donosy na nas to madryt na 100 %. ludzie pereza nie mogli zniesc naszej dominacji. Madryt to konfidenci i tyle w temacie
0
Jego idol to albo pinokjo albo rekin ze "Szczęki"
0
dlatego tak duzo kasy bo to zubi dopinał ten transfer
0
zielony- messi ney
zółty- słapa 1 połowa
czerwony- bartra ( dzis przypominał mi sie czychrynski) bardzo słaby wystep marka.
0
ney prztszedł z brazyli a suarez gra w euripie 8 lat. i ma 28 na karku. narazie gra jak torres w chelsea.
0
0
Wybierzemy drużynę, którą będę uważał za lepszą na ten mecz. to mnie niepokoji
1
cope : 1.pinto 2. illara. 3 douglas 4. vermalen
0
no i po co tyle pisania chciałes bym Cie zauważył? wystarczyło ostatnie zdanie. pozdro
0
głupio wam ?????!!!!!!!!!!! Ci co wierzyli w te ploty. hahhaah nie wazcie sie nazywac kibicami Barcy.
2
jak tobie szkoda zubiego to powodzenia....
0
niema munira ? nic sie nie znaja na piłce
0
wynegociowanie by barca płaciła za pobyt D.suareza w sevilli
0
kozioł nie kozioł . to on odpowiada za enrike daglasa wermalena i rudego. za sprzedanie cesca i alexia tez. jednego gnoja mniej
0
piech > munir
0
a poprawie hhe
1
redakcja powinna zrobic oddzielny kącik pt: "szrot" i tam umieszczac newsy o daglasie i vermalenie.
1
niezły komuch z tego typa
0
14
Mi sie wydaje ze za jakies 10 lub 20 lat okaze sie ze przez te wszystkie lata to ronaldo był na szprycy. tylko tak mógł dotknąc stóp Messiego....;.
1
Wyobrażam sobie, jakie były komentarze, jednak pozostaję spokojny”. czyta fcbarca.com
0
jest taki płacz po ronie. i słusznie. tylko co bedzie jak leo odejdzie??????????????????????????????????
0
butelka < zuninga
0
zródło bravo sport ...
0
mes que un pirlo
0
cope podało ze pinto ma dzis bronic, podobno official ...
0
zzubi ma 3 opcje w głowie. puyol, chygrinsky i woodgate.
0
Może Rafa to bedzie wkoncu ten wychowanek co sie nie spali i bedzie miazdzył w srodku przez 5 lat
0
vermalen jedzie... ? :)