Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolega RtqeX dobrze podał -> a na przyszłość: https://www.wolframalpha.com/input/?i=integrate+1%2F(x%5E4%2Bx%5E2) - link się sypie na fcbarca.com...
Jako "tan^-1" jest zapisany arcus tangens.
1
Zidanowi pomyliły się kartki z odpowiedziami do dziennikarzy odnośnie tego BBC i 4-4-2? :v
1
W sumie spoko petycja, będzie przynajmniej wyrażone w konkretnych liczbach, ile osób w Hiszpanii ma ból tyłka z powodu Remontady :)
1
Jeśli trafimy na Real w dwumeczu, to owszem :)
6
Jak można było nie nazwać dziecka urodzonego w tym tygodniu "Sergi Roberto" albo "Remontada"? :(
0
Lincoln City zapłaciło rachunek, parafrazując klasyka :D
1
Spoko, niech się czołgają choćby i do półfinału, prędzej czy później i tak trafią na nas albo na Bayern.
0
Przecież Ridley kręci teraz całą trylogię nowych "Obcych", więc pewnie powiedział tak dla jaj na jakieś dziwne pytanie dziennikarzy :P
1
W 2050 to ich klub będzie się nazywał "Al-real Madrid-khalifa" :)
3
A jest jakieś źródło oprocz Marki i Asa, które mówi o tym zawieszeniu dla Aytekina? Bo oprócz tradycyjnego szczekania z Madrytu i od kilku polskich "dziennikarzy sportowych" to widziałem, że jest chwalony - przez byłych sędziów, niemiecką federację, nawet we Francji nikt nie ma pretensji...
3
A Trapp dalej był ich najlepszym graczem w tym meczu... :D
4
Cillessen? Digne i Denis póki co też dają radę, myślę, że wszyscy nowo pozyskani zawodnicy się jeszcze rozwiną, więc nie ma co psioczyć.
10
W Realu i tak nie będzie miał nic do powiedzenia, bo Floro sobie sprowadza, kogo mu pasuje i o kim jest akurat głośno :D
0
Z tą Złotą Piłką to bym nie przesadzał - dopiero marzec i jeszcze wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia przed nami. A Neymar ostatnio w takim gazie, że jeszcze może zagrozić Messiemu...
0
Real ma 11 LM podarowanych przez UEFA albo generalissimusa :)
18
Sędziowanie podczas meczu Barcy z PSG, biorąc pod uwagę temperaturę spotkania, liczbę kontrowersyjnych sytuacji i konieczność posiadania jaj ze stali, żeby w takim spotkaniu zagwizdać dwa karne, z czego drugiego w doliczonym czasie gry, dać kartkę za symulacje i nie wyrzucić nikogo z boiska, a przy tym utrzymać nerwy piłkarzy na wodzy, to był prawdę mówiąc jeden z najlepszych występów sędziego, jakie w życiu widziałem. Ale dobrze, niech sobie w Madrycie mają ból tyłka z tego powodu, niech UEFA przemyśli dzięki temu wprowadzenie powtórek - o wiele spokojniejszy będę, kiedy jednak sędzia będzie miał możliwość wideoweryfikacji, wtedy skończą się gole ze spalonego i karne po wzajemnym popychaniu się graczy wicemistrza w polu karnym. Ciekawe, kto na tym lepiej wyjdzie :D
1
Nie dotyka piłki, uderza kolanem w łydkę Suareza i wytrąca go z rytmu biegu - wystarczy.
0
Benzema widziałby go w Realu... :D
5
...Albo że zamiast Roberto wchodzi Vidal, ale nie dochodzi do tej sytuacji i mecz kończy się 5:1 :v
5
Sędzia doskonale wytrzymał temperaturę spotkania, ale oczywiście to była Barcelona, więc trzeba się poprzyczepiać do jego niejednoznacznych decyzji. W sytuacji z Di Marią chyba nawet nikt nie protestował o ten faul, karny na Suarezie był ewidentny, do tego przy wolnym Messiego również mógłby podyktować, jakby się uparł.
Jeszcze raz - nie pozwólmy sobie wmówić, że Barcelona nie zasługiwałą na tę remontadę, tylko cieszmy się nią!
0
Ciekawe, co by wykazała w tej sytuacji wideoweryfikacja...
https://gfycat.com/BowedOnlyChicken
Aha, no tak - że był kontakt i karny jest jak najbardziej prawidłowy.
14
...Pensjonat? :D
4
Znając Domenecha, to pewnie poszedł do wróżki, albo rozkminia, jakim cudem gwiazdy nie przewidziały takiego obrotu spraw :D
1
City 2 razy zagra? :D Zapomniałeś o Borussii.
3
W żadnej sytuacji nie było karnego, bo ręce były naturalnie (co nie znaczy, że przy ciele - po prostu odruchowo) ułożone i nabite z bardzo bliskiej odległości. Za to nikt nie pisze o możliwym karnym w końcówce na Messim, gdzie go przewrócili w polu karnym ciągnąc za koszulkę przy wymianie piłek.
23
Swoją drogą, kojarzy ktoś sytuację z końcówki, gdzie przy szybkiej wymianie piłek w końcówce meczu Messi został pociągnięty za koszulkę w polu karnym i upadł? Jakby się uprzeć, to też mógł być karny, więc już nie przesadzajmy z tym biczowaniem się, że sędzia pomógł. Zagraliśmy dzisiaj wspaniałe spotkanie, które przejdzie do historii i nie pozwólmy sobie wmówić, że Barcy nie powinno być w tym ćwierćfinale!
0
Czyżby? W sumie w tej chwili to nie mamy żadnych innych problemów :P
0
Uhm... Ale który karny był od czapy? W pierwszym gracz PSG się poślizgnął i przywrócił Neymara nawet nie będąc obok piłki, drugi też był prawidłowy, sędzia dzisiaj wykonał znakomitą robotę. Mogą sobie mówić co chcą - psy szczekają, karawana jedzie dalej!
0
Liczyłem w sumie na jedną bramkę do przerwy i przyciśnięcie w 15 pierwszych minutach drugiej połowy... Szkoda, że nie dobili na 3:0 przez te ostatnie 5-7 minut, bo PSG już nie wiedziało, co się dzieje. Kolejne minuty będą kluczowe.
0
Nie przesadzaj, bo przy obecnej formie Realu i jechaniu na farcie, to Bayern, Juventus, PSG, czy nawet Atletico lub Manchester City mogą okazać się dla nich nie do przejścia ;)