0

Kolega RtqeX dobrze podał -> a na przyszłość: https://www.wolframalpha.com/input/?i=integrate+1%2F(x%5E4%2Bx%5E2) - link się sypie na fcbarca.com...

Jako "tan^-1" jest zapisany arcus tangens.

1

Zidanowi pomyliły się kartki z odpowiedziami do dziennikarzy odnośnie tego BBC i 4-4-2? :v

1

W sumie spoko petycja, będzie przynajmniej wyrażone w konkretnych liczbach, ile osób w Hiszpanii ma ból tyłka z powodu Remontady :)

1

Jeśli trafimy na Real w dwumeczu, to owszem :)

6

Jak można było nie nazwać dziecka urodzonego w tym tygodniu "Sergi Roberto" albo "Remontada"? :(

0

Lincoln City zapłaciło rachunek, parafrazując klasyka :D

1

Spoko, niech się czołgają choćby i do półfinału, prędzej czy później i tak trafią na nas albo na Bayern.

0

Przecież Ridley kręci teraz całą trylogię nowych "Obcych", więc pewnie powiedział tak dla jaj na jakieś dziwne pytanie dziennikarzy :P

1

W 2050 to ich klub będzie się nazywał "Al-real Madrid-khalifa" :)

3

A jest jakieś źródło oprocz Marki i Asa, które mówi o tym zawieszeniu dla Aytekina? Bo oprócz tradycyjnego szczekania z Madrytu i od kilku polskich "dziennikarzy sportowych" to widziałem, że jest chwalony - przez byłych sędziów, niemiecką federację, nawet we Francji nikt nie ma pretensji...

3

A Trapp dalej był ich najlepszym graczem w tym meczu... :D

4

Cillessen? Digne i Denis póki co też dają radę, myślę, że wszyscy nowo pozyskani zawodnicy się jeszcze rozwiną, więc nie ma co psioczyć.

10

W Realu i tak nie będzie miał nic do powiedzenia, bo Floro sobie sprowadza, kogo mu pasuje i o kim jest akurat głośno :D

0

Z tą Złotą Piłką to bym nie przesadzał - dopiero marzec i jeszcze wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia przed nami. A Neymar ostatnio w takim gazie, że jeszcze może zagrozić Messiemu...

0

Real ma 11 LM podarowanych przez UEFA albo generalissimusa :)

18

Sędziowanie podczas meczu Barcy z PSG, biorąc pod uwagę temperaturę spotkania, liczbę kontrowersyjnych sytuacji i konieczność posiadania jaj ze stali, żeby w takim spotkaniu zagwizdać dwa karne, z czego drugiego w doliczonym czasie gry, dać kartkę za symulacje i nie wyrzucić nikogo z boiska, a przy tym utrzymać nerwy piłkarzy na wodzy, to był prawdę mówiąc jeden z najlepszych występów sędziego, jakie w życiu widziałem. Ale dobrze, niech sobie w Madrycie mają ból tyłka z tego powodu, niech UEFA przemyśli dzięki temu wprowadzenie powtórek - o wiele spokojniejszy będę, kiedy jednak sędzia będzie miał możliwość wideoweryfikacji, wtedy skończą się gole ze spalonego i karne po wzajemnym popychaniu się graczy wicemistrza w polu karnym. Ciekawe, kto na tym lepiej wyjdzie :D

1

Nie dotyka piłki, uderza kolanem w łydkę Suareza i wytrąca go z rytmu biegu - wystarczy.

0

Benzema widziałby go w Realu... :D

5

...Albo że zamiast Roberto wchodzi Vidal, ale nie dochodzi do tej sytuacji i mecz kończy się 5:1 :v

5

Sędzia doskonale wytrzymał temperaturę spotkania, ale oczywiście to była Barcelona, więc trzeba się poprzyczepiać do jego niejednoznacznych decyzji. W sytuacji z Di Marią chyba nawet nikt nie protestował o ten faul, karny na Suarezie był ewidentny, do tego przy wolnym Messiego również mógłby podyktować, jakby się uparł.

Jeszcze raz - nie pozwólmy sobie wmówić, że Barcelona nie zasługiwałą na tę remontadę, tylko cieszmy się nią!

0

Ciekawe, co by wykazała w tej sytuacji wideoweryfikacja...
https://gfycat.com/BowedOnlyChicken
Aha, no tak - że był kontakt i karny jest jak najbardziej prawidłowy.

14

...Pensjonat? :D

4

Znając Domenecha, to pewnie poszedł do wróżki, albo rozkminia, jakim cudem gwiazdy nie przewidziały takiego obrotu spraw :D

1

City 2 razy zagra? :D Zapomniałeś o Borussii.

3

W żadnej sytuacji nie było karnego, bo ręce były naturalnie (co nie znaczy, że przy ciele - po prostu odruchowo) ułożone i nabite z bardzo bliskiej odległości. Za to nikt nie pisze o możliwym karnym w końcówce na Messim, gdzie go przewrócili w polu karnym ciągnąc za koszulkę przy wymianie piłek.

23

Swoją drogą, kojarzy ktoś sytuację z końcówki, gdzie przy szybkiej wymianie piłek w końcówce meczu Messi został pociągnięty za koszulkę w polu karnym i upadł? Jakby się uprzeć, to też mógł być karny, więc już nie przesadzajmy z tym biczowaniem się, że sędzia pomógł. Zagraliśmy dzisiaj wspaniałe spotkanie, które przejdzie do historii i nie pozwólmy sobie wmówić, że Barcy nie powinno być w tym ćwierćfinale!

0

Czyżby? W sumie w tej chwili to nie mamy żadnych innych problemów :P

0

Uhm... Ale który karny był od czapy? W pierwszym gracz PSG się poślizgnął i przywrócił Neymara nawet nie będąc obok piłki, drugi też był prawidłowy, sędzia dzisiaj wykonał znakomitą robotę. Mogą sobie mówić co chcą - psy szczekają, karawana jedzie dalej!

0

Liczyłem w sumie na jedną bramkę do przerwy i przyciśnięcie w 15 pierwszych minutach drugiej połowy... Szkoda, że nie dobili na 3:0 przez te ostatnie 5-7 minut, bo PSG już nie wiedziało, co się dzieje. Kolejne minuty będą kluczowe.

0

Nie przesadzaj, bo przy obecnej formie Realu i jechaniu na farcie, to Bayern, Juventus, PSG, czy nawet Atletico lub Manchester City mogą okazać się dla nich nie do przejścia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?