Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lucho odchodzi z własnej woli, widać po nim, jak zmęczyła go ta praca. Jeśli Unzue będzie chciał zostać głównym trenerem, to ja nie widzę przeszkód, obok Sampaoliego to najlepsza opcja, która zapewniłaby kontynuację cyklu. Ale jego też ostatnie 3 lata mogły wymęczyć...
1
Nawet kura wie, co myśleć o TVP...
0
O ile Neymar i Messi zdążyli już nas przyzwyczaić do świetnej formy, to najbardziej cieszy mnie doskonały mecz w wykonaniu Busquetsa i Rakiticia, a także Sergi Roberto, który w tym dziwnym 3-4-3 czuje się jak ryba w wodzie jako pomocnik przekształcający się w bocznego obrońcę. Oby z PSG również zagrali na takim poziomie i możemy poważnie myśleć o remontadzie.
0
Ale przecież to nie Mathieu dostał dobry kontrakt, tylko Valencia kasę za transfer. Trenowanie Barcelony z Messim, Suarezem czy Neymarem to marzenie każdego szkoleniowca, w pierwszym sezonie nikt kokosów nie dostanie tak czy inaczej.
0
A może po prostu wyjątkowo kiepska gra Barcelony i Realu spowodowana była wyjątkowo dobrą grą pozostałych zespołów w lidze?
0
Bo zna szatnię i póki co się sprawdził w roli drugiego trenera.
4
Jeśli nie uda się wyjąć Sampaoliego, to jedyną sensowną kandydaturą jest Unzue.
0
Przecież Sporting dla nas to jak dla bezików Espanyol albo Getafe - zawsze trochę odpuszczają i jest okazja do prostej goleady...
0
W sensie pierwsza połowa filmu - zanim bohater trafia na front... Chociaż rola Vince'a Vaughna jako sierżanta bardzo dobra.
0
Moim zdaniem "Przełęcz" była dobra, chociaż bardzo hollywoodzka - szczególnie pierwsza część. Po prostu słabsza od tych pozostałych filmów. I też mi średnio Garfield przypadł do gustu.
3
1) Nowy początek
2) Aż do piekła
3) Lion
4) Manchester by the Sea
5) Przełęcz ocalonych
--
6) Moonlight
7) La La Land
2
Jak to, przecież Simeone to najlepszy trener świata, a Lucho to jakiś wuefista! :o
1
Ja powiem tyle, że muszę zobaczyć ;) Generalnie liczyłem na więcej wyróżnień dla "Nowego początku" i cokolwiek dla "Aż do piekła", a najbardziej by mnie ucieszyła statuetka dla Shannona. Z pozytywów oczywiście wygrana genialnego "Zwierzogrodu", ale to było jasne i wygrana Afflecka, scenariusz "Manchesteru" też zasłużył w sumie.
0
Te punkty zwrotne w "Moonlight" wypadały wręcz karykaturalnie - szczególnie szkoła rodem z "Młodych gniewnych" i to, co się tam działo. Film się nieźle zapowiadał, ale jak Mahershala Ali zniknął z ekranu, to cały klimat prysnął i było wałkowanie tematów o niczym.
1
Jak dla mnie typowy skok na Oscary - film jest przede wszystkim... po prostu niemiłosiernie nudny. Ale i tak lepszy niż beznadziejne "La La Land", więc całkiem miła wpadka :D
0
Ale wiesz, że Ronaldinho do Barcy ściągnął Rosell, który był wtedy dyrektorem sportowym?
2
Generalnie, to rdam wypisał najważniejsze - kwestie ekonomiczne. Przede wszystkim od tego jest zarząd, żeby dbać o finanse klubu. Mamy najlepsze umowy sponsorskie (Nike i Rakuten) w piłce nożnej, projekt nowego stadionu zapowiada się na zaplanowany na tyle starannie, że nie skończymy jak Arsenal cierpiąc sportowo z powodu przeputanej za dużej ilości kasy na stadion. Zaufanie do trenera - w Barcy widać, że to Lucho i Robert są odpowiedzialni za transfery, Barto się nie miesza i zajmuje się tylko ewentualnie negocjacjami. No i nikt nie myśli o zwalnianiu Lucho w połowie sezonu jak nie idzie nam za dobrze, dzięki czemu zgarnęliśmy tryplet, a obecnie trener ma przynajmniej komfort psychiczny pracy - zobacz, jak komentowana jest decyzja Leicester o zwolnieniu Ranieriego w połowie sezonu... Zgarnięcie Neymara, nawet pomimo całych jaj z sądami, to też olbrzymi sukces zarządu biorąc pod uwagę, za ile go kupili, ile jest wart obecnie i ile klubów go chciało. Oczywiście, są też wady, np. kwetia La Masii czy bierność w przypadku sędziów, ale to nie zmienia mojej pozytywnej opinii o zarządzie Bartomeu.
14
Mam dziwne wrażenie, że taki gość jak Busquets słucha jakiegoś mathcore, djentu albo technicznego progresywnego jazz-fusion... Może to jest powodem naszych gorszych wyników w tym sezonie, chłopaki są wymęczeni muzyką wymagającą kompletnego zaangażowania? :D
30
Miałeś rację? :D Laporta nie miał żadnego programu, a Bartomeu póki co się świetnie sprawdza - wiadomo, że niektórzy tutaj uznają za porażkę zarządu i sprzątaczek na Camp Nou nie wygranie przynajmniej trypletu w tym sezonie, ale Bartomeu póki co pokazuje, że jest świetnym prezydentem. Słowa Daniego wydają się być kompletnie od czapy i mam wrażenie, że jednak wersja MD i zarządu jest bardziej wiarygodna niż to, co on opowiadał. Bardzo lubię i szanuję Daniego i jego osiągnięcia w Barcelonie, akcja z bananem wyszła mu świetnie, ma bardzo pozytywne podejście do życia, ale umówmy się, że w kwestiach pozaboiskowych nikt nie powinien traktować go jako wzoru do naśladowania i zdarzało mu się robić różne głupoty.
6
Arda? Umtiti? Cillessen?
1
"(...) a słynne zawołanie kibiców Realu Hala, Madrid! wymyślił dziewięcioletni syn króla." - to wiele wyjaśnia :D :D :D
5
Bułgar jak zawsze gada z sensem. W sumie dobrą stroną tego naszego kryzysu jest fakt, że trochę oddzieliło się ziarna od plew, może część kibiców sukcesu nas opuści po sezonie :)
2
A mi się to wydało od początku oczywiste, że Messi jest wkurzony gwizdami, stąd raczej zdziwiło mnie, że MD 2 dni zajęło analizowanie czegoś tak trywialnego...
46
Nieźle - Mantovani powinien wczoraj zobaczyć w ciągu meczu 4 żółte kartki, zobaczył tylko jedną, a teraz narzeka, że sędzia podyktował karnego za ostre wejście w nogi. Pierwsza kartka powinna być w pierwszej połowie za faul taktyczny na Neymarze, który już go minął i przedzierał się przez obronę, drugą słusznie dostał, trzecia za odepchnięcie Messiego ręką w twarz i ostatnia za karnego. Przeciwnicy Barcy narzekający na decyzje sędziego robią się coraz bardziej bezczelni...
2
Tak, były piłkarz i trener papużek to idealny kandydat na trenera Barcy...
1
Wygrać z Realem pięcioma bramkami... Też mi wyczyn! :D
0
Wyloguj się z Tibii... :D
4
Jak mi się przewinęło to zdjęcie kobiety w koszulce Rayo, to w pierwszej chwili pomyślałem "O, a co tutaj Eoren robi?" :D
8
Ot, taka tam drobnostka :D Swoją drogą, kolejny przykład pokazujący, jak efektywni są ci sędziowie zabramkowi - gość ma jedno proste zadanie w czasie meczu a jak przychodzi co do czego, to i tak może mu bramkarz zasłonić i nic z tego nie wychodzi...
2
Z tym podsumowaniem Messiego to chyba bardziej chodziło o postawę sędziego - coś w stylu "I know the feeling, bro" :v