6

Ja tam go nie kocham :D

37

Dziwne, że bramka Shaqiriego z nami na Euro nie została nominowana, jak dla mnie jedna z ładniejszych bramek w ogóle ostatnich lat i pewniak do wygranej :/

0

"Mam już dużą głowę" - Olu, o co Ci chodzi z tym? :D

22

"Przecież nawet nie złamałem mu nogi" :D

2

No właśnie, też mam wrażenie, że ból tyłka na tej stronie jest niewspółmierny do naszej gry (w sumie to akurat mnie nie dziwi, bo ludzie zawsze mają tendencję do przesadnego narzekania), która bez Messiego, Iniesty, Suareza i Rakiticia wyglądała naprawdę bardzo dobrze. Malaga nam od paru lat nie leży, a mimo to cisnęliśmy przez 90 minut i nie był to bezproduktywny zamek hokejowy, tylko akcje, które zwykle kończyły się strzałami. Gdyby sędzia uznał prawidłową bramkę Pique albo główka Neymara lub Rakiticia z samej końcówki by weszła, to mówiłoby się o heroicznym zwycięstwie pomimo przeciwności losu :D

Bardziej mnie razi to, co wczoraj odwaliło Atletico, bo po prostu nie wypada takiej drużynie zagrać takiego chłamu z tak osłabionym białym wicemistrzem...

3

Ja to bym tylko jedną osobę na boisku zmienił... Sędziego.

2

Sędzia pomógł Barcy, bo dał jedną słuszną i jedną niewiadomo jaką (zależy co typ mu powiedział) czerwoną kartkę? :P A przy tym nieodgwizdał 2-3 karnych i nie uznał prawidłowej bramki...? :D

5

Albo dostałbyś czerwoną kartkę jak Juan Carlos :D

2

Może Denis Suarez? :D

0

Przecież właśnie w postawie Lucho chodzi o coś zupełnie innego - jeśli wyniki będą dobre, to wiadomo, że zostanie i przedłuży kontrakt, natomiast jeśli wyniki będą złe, to odejdzie. Dzięki temu i on może pracować w większym spokoju, wiedząc, że gdy straci motywację, będzie mógł odejść, natomiast Barca wie, że w razie niepowodzenia nie będzie musiała wypłacać gigantycznej odprawy i zwalniać go, rozstawać się z niesmakiem z jednym z najlepszych trenerów w dziejach klubu, tylko po dżentelmeńsku podadzą sobie ręce i rozstaną się.

1

Na pewno napiszą sprostowanie i zamieszczą je w widocznym miejscu :)

0

No tak, skoro sam Arroyo powiedział to na ich antenie, to raczej jest sprawdzona i rzetelna informacja :D

1

Pewnie mają jakieś przecieki odnośnie listy płac Florka i Clos Gomez na niej nie figuruje :v

3

Jakbym ja za dzieciaka biegał po piasku w samych białych skarpetkach, to bym zebrał okropną burę od mamy :D

Wracaj do formy, Andres!

19

I ten Lucas Pratt dał więcej niż Aguero czy Higuain, którzy w kadrze grają po prostu do bani i zawodzą w najważniejszych momentach. Akurat za tę decyzję nie krytykowałbym Bauzy...

1

Wg whoscored.com 6 dryblingów w 3 "rajdach" (kolejno odpowiednio dwóch, jednego i trzech przeciwników minął), Squawka chyba nie robi statów z międzynarodowych spotkań. Wydawałoby się, że więcej tego było w sumie... Nawet to wkręcenie w ziemię gościa przy dośrodkowaniu do Pratto możnaby uznać za drybling.

1

Jednak Pratto okazał się skuteczniejszy niż Higuain i Aguero razem wzięci...

Swoją drogą, to Messi jakby mógł, to sam sobie by dośrodkował i strzelił głową - gdyby tylko był trochę... wyższy :3

1

W sumie to gorzej od Higuaina, Aguero czy legendarnego Palacio nie zagra, więc czemu nie spróbować? :P

1

Zdecydowanie weź z dyskiem SSD, jak ja kupowałem na początku roku i kumpel mi to polecił, to nie sądziłem, że robi aż taką różnicę - bajka jak płynnie chodzi w porównaniu do zwykłego HDD :o

19

Oczywiście, że FC Barcelonie. Barcy kibicuję z wyboru, Polsce najwyżej z przyzwyczajenia, ale mecze reprezentacji nigdy mnie aż tak nie emocjonowały jak mecze Barcy.

3

Sabella sam odszedł, gdyby chciał zostać lub wrócić to pewnie wzięliby go z pocałowaniem ręki.

1

A to wiadomość z rana... W dodatku zmarł już 3 dni temu. A jeszcze jakieś 2 tygodnie temu oglądając drugi sezon "True Detective", do którego wykonywał piosenkę tytułową, obczaiłem go i nie mogłem się nadziwić, że ma już 82 lata...

0

"...kilka najpotężniejszych klubów, jak choćby Manchester United"
Ale komuś wyszło to zestawienie :D

1

Wyślę CV, starczy, że udam argentyńskie korzenie i może mnie też wezmą :D

0

Ciekawe czy Bauza doczeka do końca eliminacji :v

0

Szybko ogarnęli tę okładkę, ledwo strzelił gola i już jest plota :D

0

Zastanawiałem się, o co chodzi z tymi "opaskami żałobno-kapitańskimi" u wszystkich Brazylijczyków, ale ogarnąłem, że to pewnie upamiętnienie Carlosa Alberto.

4

Cristiano po przeczytaniu książki Paulo Coelho stał się innym, lepszym człowiekiem :v

1

Czemu złym prorokiem? Dla mnie całe te bany transferowe są bez sensu i nie życzę tego nawet Realowi ani Atletico. Zresztą, Perez znowu przeputa kupę forsy na randomową gwiazdkę i tyle :P

Co do odwagi Zidane'a, to niedługo powiedzą, że jest odważny, bo sadzał na ławce Modricia, a teraz sadza Casemiro i Kroosa :D

5

"Niżej wypowiedź Moraty: „Lepiej dogaduję się z Costą niż z Benzemą, co jest spowodowane językiem”." Moment, czy to znaczy, że Benzema grając od siedmiu lat w Hiszpanii jeszcze się nie nauczył języka? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?