Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To mówisz, że z Alaves Vidal zagrał lepiej niż Rafinha z Leganes? :P
9
To, że ma słabszy początek sezonu nic nie znaczy, to jeden z najważniejszych zawodników w szatni i Lucho tak łatwo z niego nie zrezygnuje.
0
Mam wrażenie, że po sezonie odejdzie Mathieu, ale Masche się raczej nikt prędko nie będzie pozbywał z Barcy. Co do możliwego wzmocnienia, Manolas i Schar brzmią rozsądnie, ostatnio się zdziwiłem przy okazji jakiegoś artykułu, że ten drugi ma dopiero 22 lata.
14
Ostatnio coraz więcej pojawia się tego typu newsów kompletnie od czapy i oderwanych od rzeczywistości. Digne ostatnio grał z Gijon, więc akurat on jest jednym z ostatnich, którzy mogliby narzekać na zmęczenie... Mam wrażenie, że Mundo i Sport zaczęli ostatnio zatrudniać ludzi prosto po studiach dziennikarskich, dysponujących bardzo ograniczonym talentem do interpretacji wydarzeń :P
0
Przecież Nike nam płaci ponad 100 baniek za sezon, dużo więcej niż Adidas dla United...
1
Haha, pamiętam, jedna z pierwszych gier, w jakie grałem :'D
0
Marca nieźle strollowała Florentino, prezentując na okładce obok tej wizualizacji stadionu wicemistrza jakiś pojemnik na jedzenie za 2.95 Euro :D Widać, co stanowiło inspirację dla architektów :D
4
http://www.squawka.com/news/serge-aurier-helps-to-save-mali-opponents-life-during-world-cup-qualifier/796033
Tymczasem Serge Aurier, po którym cały futbolowy świat jeszcze niedawno jechał za wygadywanie głupot o Laurencie Blanku i kolegach z PSG, ratuje życie dławiącego się własnym językiem rywala podczas meczu z Mali...
...Po czym wykonuje dziwną celebrację samobójczej bramki w tym samym spotkaniu :D
0
Mam dziwne wrażenie, że gdyby w artykule nie znalazł się ostatni akapit, to nie byłoby w komentarzach takiego bólu tyłka ze względu na godzinę, nawet gdyby to była 13. :D
0
I Martino i Sabella jakoś pokazali, że nie są patałachami (szczególnie ten drugi, bo wyśmienicie poukładał na Mundialu grę obronną!), więc nie przesadzajmy z tym...
2
Hahaha, "sportowcy wspierający Trumpa" i na zdjęciach Rodman, Hogan i Tyson - rzeczywiście, autorytety! :'D
0
Do tego żadnych słuchawek, tylko porządne głośniki 5.1 :>
16
Oby się wykurował do Klasyku, jakiś karny i gra w przewadze nam nie zaszkodzą! :D
1
Mam sporo znajomych z USA lub mieszkających tam i absolutnie nikt z nich - a są to ludzie różnej płci, w różnym wieku, z różnych stanów, z różnym wykształceniem - nie jest za Trumpem, wszyscy uważają go za psychopatę.
50
Połowa z tych przeprosin to narzekanie na to, że Pique cisnął po Realu i tłumaczenie, dlaczego kibice na niego gwizdają. Jedynie zdanie o tym, że to piłkarze FC Barcelony zrobili dla reprezentacji więcej niż ktokolwiek inny zasługuje na uznanie, ale poza tym, to bardziej rozpaczliwe błaganie, żeby nie odchodził z reprezentacji niż szczerze przeprosiny za głupotę swoich hien dziennikarskich...
2
Albo proponował sztukę dialogu, albo palił na stosie za inne poglądy :D Naprawdę, żyjemy w jak do tej pory najlepszych czasach, w jakich moglibyśmy żyć, więc nie narzekajcie tak :P
0
Niektóre jego filmy do mnie kompletnie nie trafiały, ale "Ziemia obiecana", "Kanał" czy "Człowiek z żelaza" to absolutna klasyka i top polskiego kina.
0
Hehehe, też na to właśnie zwróciłem uwagę i stwierdziłem, że redakcji się udała delikatna kpina z naszych madryckich rywali/sąsiadów :P
7
Do tego chyba mało kto tutaj zauważa, że te rotacje nie są robione randomowo i na siłę, tylko że po prostu Lucho chce znaleźć najlepsze zestawienia kto z kim powinien grać, stąd często wymienia a to całą pomoc, a to całą lewą stronę etc. Na razie idzie nam nieźle, strata w lidze jest na lajcie do nadrobienia, a ważne, żeby teraz wypracować schematy rotacji, które będzie można potem z powodzeniem stosować w starciach z mocniejszymi rywalami.
0
Świetny pomysł - dać jednemu kibolowi broń do ręki, żeby się bronił przed innymi kibolami... Z pewnością właśnie do tego by ją wykorzystywał :D
0
Jońcę to Ty szanuj, gość ma świetne poczucie humoru :) Ale z tego, co pamiętam, to ostatnio podczas jakiegoś meczu ogłosił, że odchodzi na emeryturę od komentowania :(
0
Długa podróż i sztuczna murawa musiały im się dać we znaki z Kazachstanem...
0
Jedynie powrót do 8-letniej podstawówki i 4-letniego liceum to dobry pomysł, bo gimnazja i posyłanie dzieci do trzech różnych szkół od początku nie było sensownym posunięciem.
12
Kąpiel w wodzie z lodem to bardziej chyba do zakonserwowania zwłok niż do zbicia temperatury... :D
4
Sędziowanie dzisiaj dramat, oglądałem ostatnie 20 minut pierwszej połowy i trafiłem na brak rzutu rożnego dla Hiszpanów, niesłuszny spalony Costy przy akcji sam na sam i dwie żółte kartki od czapy po symulkach Bonucciego...
3
I też o wyniku zadecydowali sędziowie :P
9
Jeśli ktoś ma pretensje do stylu gry Ter Stegena, to powinien dać sobie spokój z kibicowaniem Barcelonie. To tak samo jak kiwanie się Busquetsa w środku pola. Raz na 1000 takich sytuacji padnie z tego gol/będzie dobra akcja dla przeciwnika, a w pozostałych przypadkach wyciągnie to wyżej całą drużynę przeciwną i stworzy miejsce dla ofensywnych graczy. Choćby mecz z Bilbao jest tego najlepszym przykładem, gdzie bez rozgrywania piłki z Markiem pewnie Bilbao by postawiło autobus.
0
Na przykład w polu karnym Celty podczas faulu Hugo Mallo? :v W pierwszej połowie Gomes faktycznie wyglądał kiepsko, jak zresztą cała drużyna, ale w drugiej się poprawił.
0
A Hugo Mallo nie dostał żółtej po prostu za sprokurowanie tego karnego? Tak czy siak, brak drugiego karnego na Neymarze i pozwolenie Celcie na ukradnięcie 3 z doliczonych 5 minut ostentacyjnym udawaniem kontuzji pokazuje brak jaj tego sędziego.
7
I z pewnością przez te ~5 lat nie zdążymy się przygotować na taką ewentualność i dostosować...