Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Denis brylował w presezonie, ale później faktycznie zgasł. Natomiast Gomes zaskakująco dobrze i szybko się wkomponował do drużyny, z Sevillą i z Celtikiem zagrał świetne spotkania.
3
Zobacz sobie, gdzie leży Kijów, a gdzie Krym...
2
Myślę, że biorą pod uwagę tylko strzały bezpośrednie ;)
28
Ale on mówił o zespołach LEPSZYCH niż Celtic... :>
1
Z jednej strony to mogą być bajeczki wymyślone przez agenta, ale wtedy chyba Barca by tak łatwo wszystkiego nie łyknęła. Z kolei PSG nie może się przecież przyznać, ile mu oferowała, bo teraz każdy randomowy Cavani przechodząc do nich żądałby kosmicznych warunków.
11
Ter Stegen był świeżo po kontuzji mięśniowej, więc gdyby mu się odnowiła, a mielibyśmy koło 70. minuty wykorzystane wszystkie zmiany, to co? 20 minut gralibyśmy bez bramkarza?
3
Ale dzisiaj nie grał kaszany, przynajmniej moim zdaniem - nawet pomijając te dwa gole, to z przodu się świetnie ustawiał i robił miejsce, a w pressingu zapierniczał jak dzik :o
1
Też bym chciał zobaczyć dzisiaj Gomesa, ale nie wiem, jak sprawdzi się zamiast Rakiticia. Z drugiej strony, Iniesta pewnie nie jest jeszcze gotowy na 90 minut, a Ivanowi przydałoby się trochę odpoczynku.
6
Osiągnięcia indywidualne w piłce nożnej to sprawa drugorzędna, bo oprócz ewentualnie złotego buta/rękawicy/największej liczby asyst (w czym akurat Xaviego Cristiano nigdy nie dogoni) cała reszta to kwestia uznaniowa, a więc zależna bardziej od PR.
A osiągnięcia drużynowe, czyli faktyczne tytuły: Xavi ma 2x Euro, 1x MŚ, 4x LM, 8x Liga; Cristiano 1x Euro, 3x LM, 4x Liga, więc jednak jeszcze trochę mu do Xaviego brakuje...
2
Kto bogatemu zabroni? :'D
11
Cały film Ronaldo o sobie samym świadczy o tym, że ten człowiek jest jedną wielką chodzącą obsesją i kompleksem, pomimo wszystkiego, co osiągnął. I tak, świadczy też o tym, że Złota Piłka to dla niego najważniejsze trofeum...
4
Dokładnie, Paco miał 2 treningi z Barceloną przed tym meczem, Cillessen pewnie też coś koło tego, linia obrony była w takim zestawieniu po raz pierwszy, Neymar nigdy nie grał wcześniej ani z Digne ani z Denisem, a Arda z Vidalem na jednej stronie... Ale trudno, jest trzecia kolejka, nadrobi się w meczach z Realem :D
2
Panie, tego to nawet i Dudek by nie wyłapał! ;)
2
50 tysięcy kary, to prawie dniówka Messiego... Nie wiem, jak Barca sobie poradzi z tym! :P
2
Błagam was, poprawcie tego potworka w tytule artykułu, bo aż kłuje w oczy...
10
Mecz Alaves z Malagą zapowiada się ciekawie, może dojść podczas niego do niespotykanego jak dotąd ewenementu - obie drużyny postawią autobusy i zabunkrują się we własnych polach karnych, przez co dopiero koło 80. minuty którakolwiek z drużyn będzie miała piłkę na połowie przeciwnika :D
2
A dlaczego miałaby przeszkodzić? Chyba wręcz przeciwnie, będą mogli zabrać na stadion całe rodziny z dziećmi.
1
Dla mnie z kolei Aguero odstaje od pozostałych z tej listy. Zobaczymy, jak się rozwinie przy Pepie, ale Benzema jednak zdecydowanie lepszy moim zdaniem. Jeszcze pewnie kilku by się znalazło (Higuain?).
2
A ten co się chowa to nie jest przypadkiem Pochettino? :v
47
"Marca skupia się na samotnym prowadzeniu Realu Madryt w lidze hiszpańskiej pierwszy raz od 558 dni." Po całych 3 kolejkach nowego sezonu! :'D :'D :'D
1
Masche grał dzisiaj po prawej, na lewej był Mathieu. Ale błędy popełnił Javier przy obu golach.
1
Teoretycznie każdy zespół może coś zawojować, ale jednak Deportivo Alaves wydaje się obok Leganes najsłabszym rywalem w okresie wrześniowego maratonu, więc to z nimi będzie trzeba dawać odpocząć zawodnikom.
1
Śmiesznie, że gazety dalej myślą, że Lucho będzie grał nawet takie mecze praktycznie żelazną once de gala, chociaż w tym sezonie ma szeroką i wyrównaną kadrę :P
1
Na ławkę jest w sam raz, może nigdy nie być jakimś specjalnym wymiataczem, ale sam fakt, że stanowi solidną alternatywę i motywację dla Roberto do dalszego rozwoju to jak dla mnie wystarczający plusior tego transferu.
7
Może dlatego, że Arabia Saudyjska, Liban i Turcja przyjęły już uchodźców i to o wielu więcej, niż trafiło z Syrii do Europy...?
1
Kwestia zaokrąglenia w górę: 21/32 mecze to 65.625%, 5/32 mecze to 15.625% i 6/32 to 18.75%.
3
"A to że takie rzeczy się dzieją także bez nich - nie ma znaczenia."
"Gdy mam do czynienia z kandydatami na terrorystów/gwałcicieli - lepiej zachować ostrożność i nie wpuszczać bez dokładnego sprawdzenia."
Czekaj, czyli co, powinniśmy się pozbyć WSZYSTKICH ludzi z naszego kraju, żeby było bezpiecznie, bo wg tego pierwszego zdania nie tylko uchodźcy stanowią zagrożenie... (facepalm)
5
Kasa, którą zapłaciliśmy za prawo do pierwokupu tych graczy, to "ukryta" część kosztów za Neymara, wiec specjalnie mi nie przeszkadza, że go nie kupiliśmy, ale dobrze, że Santos nauczy się trochę pokory po ostatnich jazdach, jakie z nimi mieliśmy ;)
1
Skoro Barca wystosuje pozew przeciwko Santosowi w tej sprawie, to znaczy, że jest pewna swego, więc jednak chyba Santos zawinił coś więcej. Przecież to oczywiste, że nie chodzi tutaj o samo kupno jakiegoś brazylijskiego grajka, którego daleko poziomem do Alcacera, tylko o to, żeby utrzeć nosa Santosowi, który też ostatnio nam bruździł, jak będą mieli sąd na karku, to zbastują ze swoimi roszczeniami i o to tutaj chodzi.
1
W paru miejscach się chyba walnęliście w tym tekście:
Z opisu meczu z Interem wynika, że w pierwszym spotkaniu było 3:1 dla Włochów, tymczasem było 3:3, więc absolutnie nic nie było rozstrzygnięte.
I w tym fragmencie "Trzy minuty po zmianie stron boiska Aláves zdobywa kolejną bramkę za sprawą niezawodnego Moreno. Kolejny gol to też jego sprawka. 46 minuta, a na tablicy wyników remis" zdecydowanie coś nie gra, skoro pierwszy gol padł 3 minuty po zmianie stron, a w sumie padły 2, to jakim cudem już w 46' minucie był remis? :D