4

Za jakie 20 milionów? Cena za Vermaelena rośnie jak cena za Neymara w tych gazetach...

1

Akurat obaj są na tyle młodzi, że ich wiek nie ma znaczenia w przypadku ceny - wręcz powiedziałbym, że raczej na korzyść Krychowiaka działa, bo 26 lat to jednak już "ustabilizowany" i doświadczony zawodnik, natomiast przy 22-letnim Miliku nie wiadomo, jak będzie wyglądała jego forma w dłuższym okresie. Kwestia pozycji.

3

Ranking Filmweba tworzą sami użytkownicy, więc obiektywne jak najbardziej. Rzetelne - no cóż, o gustach się nie dyskutuje :P

29

Sergi Roberto jest lepszy na prawej obronie od Montoyi -> Montoya opuszcza klub.
Sergi Roberto jest lepszy od Sampera na defensywnej pomocy -> Samper idzie na wypożyczenie.
Sergi Roberto jest lepszy od Halilovicia na skrzydle -> Halilović idzie do Hamburga.
Sergi Roberto jest lepszy od Songa jako pomocnik box to box -> Barca rozwiązuje umowę z Songiem.
Sergi Roberto jest lepszy od Rafinhi jako ofensywny pomocnik -> Rafinha wraca do Celty...

Sergi Roberto wziął się za porządki w szatni Barcy.

2

Jutro w MD i/lub Sporcie: "Pogba w Barcelonie!" :'D

6

Przecież to proste, człowiek powstał w ten sposób, że Prometeusz go ulepił z gliny a następnie ożywił ogniem zabranym bogom z Olimpu... Jeśli uważasz, że było inaczej, to przedstaw swoje argumenty!

1

Pierwsze z brzegu: http://www.se.pl/wiadomosci/polska/papiez-do-ksiezy-nie-podtykajcie-ludziom-cennika_871879.html
Akurat Pieronek to chyba najbardziej ogarnięty biskup w Polsce, więc to dosyć wiarygodne źródło :)

1

Na plus puste ulice, bo wszyscy wyjechali i papież Franciszek cisnący po polskim Kościele i politykach. Na minus latające w kółko za oknem helikoptery i rozśpiewani w dziwnych językach pielgrzymi goniący po osiedlu w środku nocy.

4

Pulp Fiction, Ojciec Chrzestny, American Psycho i Fight Club.

8

Strategia Napoli to kupowanie napastników, którzy w reprezentacji marnują setkę za setką, a potem w klubie strzelają 30+ goli na sezon, więc... ;)

3

11 spotkań w La Liga zagrał dla Barcy... Czyli jeden słabszy mecz to jednak nie jest 90%, nie?

9

Vermaelen zagrał w Barcelonie jeden słaby mecz (i to chyba tylko pierwsza połowę, bo został zmieniony zdaje się) - nie pamiętam z kim wtedy graliśmy, ale mieliśmy pod słońce... A tak to zawsze prezentował się bardzo dobrze...

2

Za Martino to Bartra rozegrał sezon życia, a i Roberto dostawał swoje szanse (choćby w dwumeczu z Manchesterem City w LM) ;) Luis Enrique po prostu dał mu dość minut, żeby się rozegrał i zyskał pewność siebie, której mu brakowało.

3

Przyznaj się, robisz w dyrekcji sportowej Getafe! :P

2

Prawdę mówiąc, to ja już od dłuższego czasu jestem podobnego zdania. Mathieu ostatnio ma więcej problemów zdrowotnych od Vermaelena, do tego po tej operacji kolana to może być jego ostatni sezon na najwyższym poziomie. Natomiast Verma na dobrą sprawę w pojedynkę trzymał w ryzach defensywę Belgii na Euro i jak go zabrakło, to była katastrofa z Walią. Czwarty stoper i tak sobie za dużo nie pogra, Pique i Masche to murowany pierwszy skład, Umtiti będzie pewnie też dostawał szanse najczęściej jak się da - więc nawet gdyby miał tyle kontuzji, co w zeszłym sezonie, to Thomas by nas raczej nie osłabił.

5

Ja bym nazwał Pepe, to imię mi pasuje do czegoś, co kosi...

4

Proszę was - "list otwarty", a nie "list pożegnalny", bo to drugie brzmi dosyć... makabrycznie ;)

2

W sumie możliwe, że masz rację, ale po prostu nie widziałem innego sensownego powodu, dla którego ktokolwiek mógłby się czepiać tego tytułu... :D

5

Dokładnie tak! A najśmieszniejsze jest to, że to właśnie Bartomeu z Rosellem nadstawili swoich karków przy transferze Neymara - dzięki całemu "kreatywnemu sposobowi zapłaty" za niego Barca zapłaciła i tak mniej (łącznie z karami, ugodami etc.) niż zapłaciłaby normalnie, a to oni o mało nie skończyli przez to w więzieniu - tymczasem przez część ludzi i tak będą nazywani za ten transfer złodziejami...

2

Hmmm, miałem wrażenie - może mylne - że Fllaczka właśnie drażniło to, że tytuł brzmiałby "Era po Alveszie" co byłoby ciężkie do wymówienia i niepoprawne.

2

Te kulki są genialne :D Przypomniał mi się pewien japoński... teleturniej (?), który był nadawany za czasów mojego dzieciństwa na niemieckiej telewizji, chyba DSF - Takeshi's Castle :P

2

Prawidłowo wymawia się "AlveS" (albo nawet "Alvis" czy "Alłis"!), Alvesz to jakaś polska fanaberia komentatorów - więc powinno być "po Alvesie". Bonus: zdaje się, że forma "era po Ronaldo" w narzędniku jest dopuszczalna, ale bardziej poprawnie byłoby faktycznie odmienienie tego na "era po Ronaldzie" :) Tylko kakao się nie odmienia :D

4

Likwidacja jakiejkolwiek armii - przecież mamy jurnych "kibiców" gotowych bronić ojczyzny! :D :D :D

A tak serio, to tylko i wyłącznie armia zawodowa. Ja na szczęście uniknąłem poboru dzięki studiom, ale uważam, że zmuszanie ludzi do "służby" to ostra ingeerencja w wolność osobistą.

44

Ciężko się z Tobą nie zgodzić, ale myślę, że niepotrzebnie się tak naprodukowałeś - ludzi kwestionujących Guardiolę jako trenera po prostu nie powinno się traktować poważnie :P

3

Nie jestem pewien, czy na miejscu pytającego zaufałbym w porady dotyczące medycyny naturalnej udzielane przez opętującego ludzi demona... :D

1

To napisanie "niedyspozycji" w cudzysłowiu faktycznie wygląda, jakbyście sugerowali, że miał kaca :v

3

Zostało uwzględnione jako pensja dla samego piłkarza, gdyż była to kwota, którą otrzymał jego ojciec - zdaje się przez to, że miał udziały w spółkach posiadających prawa do Neymara. Przecież wszystko jest napisane w artykule :v

1

Info ze Sportu czy tam MD, gdzie w dodatku pisali, że to Niemiec sam "wymusił" tę decyzję na Lucho... Już to widzę :D

1

A skąd pomysł, że będzie pierwszym bramkarzem? Pewnie zostanie stary podział albo się zamienią z Bravem rolami po prostu :v

2

Tylko Messi nie grając wybitnego meczu i tak gra na poziomie nieosiągalnym dla prawie żadnego innego piłkarza... :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?