Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Euro 2012 stało na dużo wyższym poziomie sportowym niż turniej we Francji, który jest pod tym względem jednym z najsłabszych wielkich turniejów, jakie do tej pory śledziłem (obok Euro 2004 i śmiesznych MŚ 2002). Natomiast pod względem organizacyjnym chyba nie można się do niczego przyczepić, atmosfera też jest fajna - cała Europa "żyje" tymi wydarzeniami.
A co do "bardziej stabilnej sytuacji w Polsce niż we Francji", to aż ciężko skomentować... Faktycznie, rząd o dyktatorskich zapędach i organizacja szopek typu ŚDM to pikuś przy wyolbrzymianych przez mediach problemach narodowców z imigrantami.
9
Arda Turan, który przyszedł do Barcy poświęcając tak naprawdę cały sezon swojej kariery i który jest marketingowym strzałem w 10 jakkolwiek słabo by nie grał, jest tutaj hejtowany po swoim pierwszym półroczu w Barcelonie jakby przynajmniej był winny przegrania przez nasz klub kilku trofeów. Co jest nie tak z ludźmi, to dalej strona Barcelony, czy wszyscy zaczęli wyznawać "filozofię" Flora? :/
29
No widzisz, warty 30 milionów, a my go za 25 wyciągnęliśmy ;)
9
Może po prostu nie widziała tego sikającego dziecka, bo jak kucnęło to zniknęło z jej ograniczonego przez tuszę pola widzenia? Jak z prowadzeniem tira, też nietrudno mieć coś w martwym punkcie...
19
Milik... Nie trafi... I see what you did there :3
7
W sensie, że mają zorganizować Boże Narodzenie z rozmachem czy jak? :D
1
Do tego "imigrant ekonomiczny"! Po tym newsie "obrońcy czystości rasy i chowu wsobnego w Europie" z tej strony będą mieli niezły zgryz, co o nim myśleć :P
2
To, że urodził się w Kamerunie, nie znaczy, że nie jest Francuzem.
9
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
8
Squawka właśnie wystawiała noty za dzisiejszy mecz dla Francuzów, najlepszy oczywiście Griezmann (9/10) a zaraz za nim... Umtiti (8/10)! :) Dobry deal Barca zrobiła.
Swoją drogą, ten Kimmich wydaje mi się okropnie przereklamowany. Gość przypomina sposobem gry Alvesa z jego najsłabszego okresu - z przodu non-stop aktywny i kompletnie nieudane dośrodkowania, a z tyłu dramat. I dzisiaj i z Włochami był chyba najsłabszym ogniwem (obok Mullera :P ) reprezentacji Niemiec.
9
Przecież Lemosa już dawno Barca olała, na szczęście... ;)
2
Może tylko pismaki (albo jego agent, który nakręca hype na niego niczym Mendes na Ronaldo) widzą w nim dobrego gracza oczami Lucho? ;) Ja akurat tego gracza za taką kasę traktuje bardziej jako plotkę z gatunku Sci-Fi.
4
...A grając w klubie, to już nie? :P
13
Z ostatniej chwili: Cristiano Ronaldo przenosi się do chińskiego klubu. "Zawsze bardzo podobała mi się... atmosfera... na tamtejszych stadionach!" - powiedział były gwiazdor Realu.
3
Chyba szczegóły nie były ujawniane, ale ptaszki ćwierkały, że Barca ma prawo pierwokupu, co nie byłoby chyba ciężkie do załatwienia.
9
Tymczasem Squawka w samych superlatywach pisze o Kamilu Gliku w kontekście jego transferu do Monaco, nazywając go "okazją", w komentarzach również fani wyrażają swoje zadowolenie :)
6
W Polsce ostatnio też wyżej stawiane są prawa religijne, z tym, że katolickie, od prawa państwowego - vide proces pana Ikonowicza za znieważenie Chazana, który uznał, że prawo jego religii jest ważniejsze od prawa państwowego i skazał nienarodzone dziecko na śmierć w męczarniach, a jego matkę na ryzyko śmierci w wyniku powikłań przy porodzie, okłamując ich przy tym...
3
Albo problem z Polakami w Wielkiej Brytanii... Oh wait :v :v :v
6
W pierwszym poście (oraz w samym programie, który również widziałem) jest tylko mowa o Syryjczykach, a nie o muzułmanach - to już sobie sam dopowiadasz... Zresztą, przeginanie z jakąkolwiek ideologią, czy to religijną, czy polityczną, czy narodowościową, zawsze kończy się fanatyzmem i jest złe w każdej postaci, tego nikt nie próbuje przecież usprawiedliwiać chyba.
3
Do bliższych czasów czyli... Do II wojny światowej? Może napisz jeszcze, że należy brać przykład z "dzielnych Polaków", którzy wydawali Żydów Niemcom... Na szczęście zdarzali się oczywiście również tacy, którzy byli na tyle TOLERANCYJNI, żeby nadstawiać karku za swoich sąsiadów, którzy byli prześladowani tylko i wyłącznie ze względu na swoje pochodzenie i to właśnie o nich pamięć przetrwała.
7
Robespierre, Napoleon czy Ludwik XIV nie byli, ale Aleksander Dumas owszem, panie strażniku "czystości" rasy ;)
11
Polska nigdy nie była tolerancyjnym krajem? :D :D :D Tak się składa, że to właśnie "tolerancją" chlubili się polscy szlachcice w czasach demokracji szlacheckiej, stąd pewnie ta przysłowiowa "polska gościnność", a w 1573 roku została na sejmie podniesiona do rangi ustawowej - pod tym względem znacznie wyprzedzaliśmy wtedy Niemcy, Francję, Anglię czy Hiszpanię. Następnym razem proponowałbym przemyśleć tak kategoryczne osądy, bo jako Polak poczułem się nieco urażony Twoim antypatriotycznym wykwitem.
4
A niech się rodzą na Fidżi i mają pochodzenie kenijsko-norweskie, będą wychowani na Kubie i grają w klubie z Estonii, jeśli się czują Francuzami, to czemu mieliby nie grać dla reprezentacji tego kraju?
1
Maturę praktycznie wszyscy zdają w pierwszym terminie, sesję rzadko... ;) Dla kogoś, kto idzie na studia poważniejsze niż jakieś "lakierowanie paznokci", "nauki o rodzinie" czy "ręczne sposoby zbierania truskawek" to matura jest jak pestka przy jakimkolwiek egzaminie.
1
Ej, najbardziej to on się wyróżnia śmiesznymi fryzurami póki co :D
4
Kiedyś był, obecnie nie - Villarreal go nie wypożyczył, tylko kupił ;)
3
"Walking Dead" mnie znudziło po pierwszych paru odcinkach, "Peaky Blinders" planuje kiedyś zobaczyć, "House of Cards" jest genialne - więc zdecydowanie HoC :)
18
Jak gość w wieku 9 lat strzela Barcelonie dwie bramki, to faktycznie musi być doskonałym piłkarzem :o
21
Dla odmiany Squawka go chwali, że pokazał DNA Barcy ze 100% celnością podań i dobrymi statystykami defensywnymi :)
1
No proszę, doczekaliśmy się naszego barcelońskiego Don Kichota... Tylko ten zamiast z wiatrakami to walczył z drewniakami w postaci Higuaina i Aguero :v