1

Alternatywny sposób: podmienić w powyższej instrukcji "Aceplayer" na "Sopcast" :P

0

Jakie pierwsze podium dla Kolumbii od 21 lat, skoro w 2001 roku wygrali cały turniej? ;)

1

To tak, jak Milik jest bohaterem Polski po wczorajszym meczu :P Cóż, wczoraj byłem za Chorwacją, ale Portugalia to zdecydowanie zespół, z którym będzie nam łatwiej w ćwierćfinale. W sumie wczoraj jedna i druga drużyna zaprezentowały się bardzo słabo.

0

To nie jest kwestia pozwolenia, po prostu Neymar ma jeszcze 2 lata kontraktu i odszedłby tylko po wypełnieniu tego. Ale tak czy inaczej, myślę, że rozważamy całkiem kosmiczny scenariusz ;)

2

Oczywiście za friko w sensie za 2 lata, jeśli nie przedłuży kontraktu ;)

2

Ale to nie trzeba nikomu siedzieć w głowie, wystarczy obejrzeć ten jakże interesujący paradokument okraszony niezwykle naturalną i pozbawioną jakiejkolwiek sztuczności grą aktorską przynajmniej na poziomie obecnego De Niro. Cały rozdział poświęcony jest Messiemu i rzekomej rywalizacji tej dwójki, nawet w jednej ze scen jakiś ziomek Mendesa określa Messiego jako "tego, który może nam zagrozić w dążeniu do ZP" na co Mendes spokojnie odpowiada, że "wszystko już załatwił" :) Ronaldo otwiera się w tym filmie moim zdaniem zdecydowanie za bardzo i o ile o jego wypowiedziach do prasy możemy mówić jako o "faux pais", tak w tym filmie po prostu sam pokazuje, wręcz ekshibicjonistycznie, jak zakompleksionym człowiekiem jest.

52

Co to się podziało, skoro Polska jest faworytem do awansu do półfinału...? Marketingowcy z Media Markt chyba mogą powoli zacząć sobie podcinać żyły...

2

Bzdura, albo dostaniemy klauzulę, albo odejdzie za friko. Nawet te dwa lata gry Neymara wygenerują dosyć przychodów, żeby pokryć ewentualną różnicę.

1

W sumie to dzisiaj graliśmy przez drugą połowę bez środka pola, a Milik chyba po prostu nie chciał strzelić :P Po Lewym ciężko się spodziewać cudów, skoro tak samo jak cały Bayern już w finale Pucharu Niemiec oddychał rękawami.

77

Po obejrzeniu jakże cudownego arcydzieła światowej kinematografii pt. "Ronaldo", a okraszonej również roboczym tytułem "Obnażanie kompleksów i małostkowości psychopaty" nie wątpię, że Ronaldo potrzebuje Messiego w ramach motywacji, bo w kółko o nim gada i razem z Mendesem chyba mają na jego punkcie równie mocną obsesję, co na trąbieniu o tym, że Ronaldo jest najlepszy. Mam natomiast wątpliwości co do tego, czy rzeczywiście Messi nie mógłby się obejść bez Cristiano, bo mam wrażenie, że ten gość ma kompletnie wywalone zarówno na niego jak i na bzdety typu Złota Piłka, a interesuje go tylko wygrywanie prawdziwych tytułów...

1

Hehehe, jak będzie Portugalia, to luz, ale pewnie dzisiaj wyjdzie Chorwacja i nas zamiecie, bo będzie rządzić i dzielić w środku pola. Z portugalską defensywą to nawet Milik by coś strzelił ;)

8

Po tym, jak Hiszpania strzelała karne na turniejach i jak dzisiaj je wykonywali Polacy można pomiędzy bajki wsadzić hasła o tym, że "karne to loteria". Sommer 3 albo 4 razy rzucał się w dobrą stronę, raz miał piłkę na rękach, a i tak wszystkie uderzenia były na tyle mocne i celne, że nie do obrony. Fabiański rzucał się randomowo pomimo tego, że Szwajcarzy uderzali do wybronienia, ale zawiodła psychika. Polska na prawdę w końcu ma drużynę, która ogarnia, co ma na tym boisku robić i wie, czego chce.

6

Powinni na Euro wziąć przykład z Copa America i od razu grać karne, ani nikomu się nie chce grać w dogrywce, ani nikomu się nie chce tego oglądać...

2

Magneto jest w filmach polskim Żydem, więc nic dziwnego. W pierwszych częściach i w First Class też były sceny w Polsce.

I tak z kaleczeniem polskiego języka pewnie nie przebili Meryl Streep :P

5

Napisałeś "rangi Euro", co rozumiem jako Mundial/Euro/Copa America (gdybyśmy mówili o brazylijskim Hajtinho) ;) Na Euro to w ogóle Polska nie grała do 2008 roku, więc można by tam podstawić dowolnego gracza praktycznie.

2

Przecież Hajto grał na Mundialu w 2002 roku...

3

Proste wyjście: nie biegaj :) W takie upały to raczej nie jest szczególnie dobre dla zdrowia swoją drogą...

3

Nie nie, chodziło mi o 1/8 - w obecnym układzie akurat uniknięto tego, ale starczyłoby, żeby np. Niemcy mieli lepszy bilans od Francji i trafialiby od razu na Irlandię Północną.

5

Żeby było sprawiedliwiej, wszystkie zespoły - niezależnie, czy zajęły 1., 2. czy 3. miejsce - powinny byś rozstawiane w zależności od liczby punktów, jaką zdobyły. Polska ma drugie miejsce w grupie, ale 7 punktów, to jest więcej niż Węgry, Walia czy Włochy mające pierwsze miejsca u siebie...

System z 24 zespołami ogólnie jest bez sensu. No a w takim formacie trzeba by również wyeliminować możliwość spotkania się dwóch zespołów z tej samej grupy ze sobą już na poziomie 1/8.

2

Jak wejdzie ta ustawa, to nie trzeba rejestrować karty, tylko uciekać za granicę :v

1

Z kolei Anglia jest łatwiejszym przeciwnikiem w 1/8 niż Chorwacja, może liczą po prostu na ćwierćfinał...?

A co do Portugalii, to jeżeli Polska wygra jutro, to chyba nawet będę liczył na to, że wyeliminują Chorwację, bo co jak co, ale byliby o niebo łatwiejszym przeciwnikiem dla Polski niż Hrvatska.

2

Hernandez doznał kontuzji w poprzednim meczu, w ogóle mieli braki w środku pola, Vidal pauzował za kartki, ale poza nim jeszcze chyba ktoś z podstawowego składu był kontuzjowany.

1

Jak można dodać do siebie czas i "ułożenie nogi"? Albo odległość i liczbę kroków? Oj, coś tu musieli pomieszać.

1

Sam fakt, że referendum w tak ważnej sprawie dostaje hashtaga na twitterze pokazuje absolutny upadek czegokolwiek w naszych czasach :D :D :D

4

Jeżeli boisz się rzeczywiście wyjść z domu ze względu na "nieustanne" ataki terrorystyczne, to znaczy, że padłeś ofiarą propagandy rządzących - masz o wiele większe szanse, że śmiertelnie potrąci Cię samochód niż że akurat padniesz ofiarą ataku terrorystycznego, więc zgodnie z taką logiką powinieneś w ogóle nie przechodzić przez ulice.

Całe to "masowe" zagrożenie terrorystyczne jest nakręcane przez polityków, którzy chcą większej kontroli nad obywatelami, chcą inwigilacji i ograniczenia wolności w imię "bezpieczeństwa". Nie wiem, jak Ty, ale ja nie chcę takiej wymiany, mogę podjąć ryzyko, ale ważniejsza jest dla mnie wolność.

Co do tych "imigrantów, którzy chcą kalifatu w Europie", to też mocno naciągane, tutaj przez prawicową propagandę. Większość uciekających z Syrii to akurat Chrześcijanie, którzy są przeciwnikami ISIS. Poza tym, wbrew tym strasznym obrazkom od Maxa Kolonki, muzułmanie w zdecydowanej większości wcale nie chcą prawa szariatu - rzekłbym, że procent jest podobny co do "patryjotów" krzyczących o "Polsce dla Polaków".

A z tą "normalną rodziną" czy porządkiem z imigrantami to w ogóle poleciałeś. Miałem na budowie Ukraińców i Koreańczyków (z północy) i jedni i drudzy pracowali dużo bardziej wydajnie od Polaków.

1

Nie chodzi o kwestie UE - chodzi o większe dojście do głosu skrajnie prawicowych, nacjonalistycznych partii w krajach UE i zapewne nie tylko, łącznie z dojściem do władzy w USA Trumpa. Do tego gospodarka na tym zdecydowanie ucierpi - funt zanotował dzisiaj najgorszy kurs od ponad 30 lat, a to pewnie dopiero początek. Czekam, aż w Polsce znowu ktoś wyskoczy z pomysłem pomocy dla "frankowiczów" i ściepy na ich kredyty...

3

Na szczęście wyniki tego referendum nie są wiążące. Niestety konsekwencje wydają się być niezbyt optymistyczne dla całej Europy.

1

Przecież byłoby po 15 spotkań w 4 grupach, czyli w sumie wychodziłoby więcej spotkań na całym turnieju :P

2

To jest legendarna cieszynka chyba najbardziej kontrowersyjnego piłkarza w historii, ale nie widzę żadnych podobieństw jego gestu "całuj mi stopy" do Cristiano udającego Kapitana Planetę :v

3

Wyjście Wielkiej Brytanii byłoby z pewnością doskonałą wiadomością dla setek tysięcy naszych rodaków, którzy mieszkają i pracują na wyspach :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?