Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Vermaelen wygląda 10x lepiej od partnerującego mu Alderweirelda, który popełnił błąd przy bramce Włochów i w końcówce nie upilnował chyba Pellego.
1
Nie, "ThanksKilling", film zrobiony zdaje się za 3,5k $ :v
2
Messi w Barcelonie, Messi w reprezentacji, Thiago Messi na podwórku :)
1
Przed chwilą oglądałem całkiem zacny film klasy "Ż" o wskrzeszonym przez Indianina-nekromantę indyku, który na święto dziękczynienia morduje ludzi, więc sequel o morderczej zupie byłby jak najbardziej na miejscu!
3
Moim zdaniem dziś nie grał tak słabo, wbrew temu, co mówili komentatorzy na Polsacie. Świetne zrozumienie z Iniestą, cały czas pod grą, dobrze wychodził do prostopadłych piłek - inna sprawa, że Czesi mieli po tamtej stronie dwóch prawych obrońców :P
1
Te "gróbki" i "imprezowe osoby" na wakacjach od razu przywodzą na myśl slashery z grupą nastolatków imprezującą pod namiotami w lesie :D
1
Tak, to Pjanić zgodził się pokryć 20% swojej klauzuli :D Haha, na pewno "nie miał wyboru", jak pisze kolega wyżej :P
2
To prawda, dzisiaj 35-letni Aduriz w pół godziny zrobił więcej dymu pod bramką Czechów niż przez godzinę młody Morata, który piłki nie umiał przyjąć :v
9
Iniesta zdecydowanie najlepszy dzisiaj, ależ przyjemnie się patrzy na jego grę :) A na drugim biegunie Fabregas, każdy kontakt w środku pola na alibi, wrzutki do bani a jak miał jedną dobrą sytuację w polu karnym, to się zakałapućkał i wyszedł tylko rożny z tego. Morata niby cały czas pod grą, ale strasznie chaotycznie, nie może sobie porządnie piłki przyjąć.
Propsy dla tego "drugiego" komentatora/eksperta z Polsatu dzisiaj, w końcu dali kogoś, kto nie wali banalnymi oczywistościami, tylko ogarnia, co się dzieje na boisku.
2
No Indyczka też nie miała racji... "Winę poniesie klub" :D Było ostatnio dosyć prosto to rozpisane i to nie jest kwestia, że Bartomeu i Rosell zwalają winę na Barce, co wynikałoby z wypowiedzi Indyczki tudzież frywolnej interpretacji innych laportistów :P
Zresztą dalej widziałem posty nt. sprzedaży Neymara...
13
Ja tam wolę Laskowskiego, przynajmniej pomimo wszystkich emocji potrafił zachować spójność wypowiedzi :D https://www.facebook.com/tvpsport/videos/vb.232172299902/10154325772189903/?type=2&theater
Bonus: Żewłakow gada jak Włoch :D
6
Niby Osasuna zawsze była naszym "sprzymierzeńcem", ale fakt, że mają boisko rozmiarów dziecięcego baseniku i kompletnie nie da się na nim grać sprawia, że jednak kibicuję Gironie :)
10
Nie chcę psuć wam zabawy w możliwe scenariusze sprzedaży Neymara, ale z tego, co kojarzę i jeśli mam pamięć nieco lepszą od Lucho, czyli sięgającą do zeszłego tygodnia, to dzisiejsze "nadzwyczajne zebranie zarządu w sprawie Neymara" dotyczy ustalenia decyzji na ugodę z prokuraturą w sprawie "Neymargate", a nie "czy go sprzedać" :D
2
Ale to nie jest żadne interpretowanie pod swoje poglądy. Czy Pique powiedział, że nie czuje się Hiszpanem? Albo nie cieszył się po triumfach swojej kadry? To nie jest zero-jedynkowy problem, jak starasz się to przedstawić, tylko bardziej złożone zjawisko. Tak samo jak Ślązak czy inny Kaszub może czuć się polskim patriotą, a jednocześnie uważać, że jego regionowi lepiej zrobiłaby autonomia.
1
To nie były obelgi, po prostu podsumowałem Twoje bardzo wąskie patrzenie na tę sprawę. Z "Pucharem waszego Króla" chodziło pewnie o to, że w końcu to Real jest "królewskim" klubem, a Pique jako zwolennik niepodległości Katalonii może nie popierać władzy - tak samo jak polscy patrioci mogą nie darzyć sympatią obecnie panujących. Dla mnie nadal jedno z drugim się nie kłóci.
2
Myślę, że opowiadasz bzdury, ponieważ nie jesteś w stanie wyjść ze swojego ciasnego brodzika poglądowego i ogarnąć szersze idee. Jak dla mnie w postawie Pique nie ma żadnej hipokryzji a prawdziwy patriotyzm - zarówno kataloński, jak i hiszpański - w czystej i niewypaczonej postaci.
4
Czyli rozumiem, że jak się czuję Polakiem, to jednocześnie nie mam prawa czuć się Europejczykiem albo człowiekiem w ogólności? Pique z pewnością czuje się Katalończykiem oraz Hiszpanem i tyle w tym temacie.
1
Zastanawiam się, w której drużynie - w Szwajcarii czy w Albanii - gra więcej Albańczyków :v
4
Co się stało w meczu Chile z Boliwią, że sędzia doliczył aż 12 minut do drugiej połowy? :v
6
Ależ klasa Masche w defensywie, perfekcyjnie zatrzymał kontrę 2 na 1 i cały czas wyglądał, jakby to on miał przewagę nad Panamczykami :D
1
Czy komentator przed chwilą powiedział o kimś "świetnie EMANCYPUJE wydarzenia na boisku"...? :D
2
Pełna zgoda, fajnie było widzieć otwartą grę w meczu - bądź co bądź - otwarcia zamiast piłkarskich szachów. Też uważam, że to Rumunia pozytywnie zaskoczyła, obstawiłem w sumie właśnie taki wynik, ale w przypadku remisu też ciężko by mieć pretensje. Payet trafił z formą na turniej, bez dwóch zdań piłkarz meczu dzisiaj i byłby nim nawet bez tego gola.
3
Typowy Żewłakow. Ja mam teorię, że jego wcale w tym studiu nie ma, tylko jest nagranych kilka jego randomowych tekstów i jakiś typ to na bieżąco podczas meczu montuje i puszcza :P
1
Generalnie większość ludzi uważa, że większość ludzi jest tępa i nie ma racji :D
3
"Nigdy nie spotkałem nikogo takiego, jako piłkarza i osoby. W najtrudniejszych meczach w Barcelonie zawsze był z nami jako kapitan, któremu w pełni ufaliśmy." - niemożliwe, przecież podobno "Iniesta nie nadaje się na kapitana", bo jest za cichy i nie wrzeszczy na swoich kolegów! :'D
2
Tragiczne? :D Chodzi Ci o wynegocjowanie najwyższego kontraktu od Nike czy o to, że zabezpieczyli finansowo długoterminowy projekt Espai Barca i raczej nie skończymy po nim jak Arsenal budujący Emirates? :)
6
Świetna wiadomość, kolejna po zdjęciu wszystkich zarzutów z Messiego. Bartomeu i jego ludzie, pomimo całej krytyki, jaką zbierają, wykonują świetną robotę na każdym polu.
2
Mniej więcej właśnie o to. Pierwszy post nawiązywał pewnie właśnie do tego "zagrożenia terrorystycznego", tymczasem został zripostowany rozróbą, jakiej dokonali angielscy kibice. Rozwijając tę kwestię - ludzie na siłę szukają wyimaginowanych "wrogów", nie patrząc na to, że sami robią dużo więcej szkód.
3
Też bym chciał u nas zobaczyć z powrotem Nolito, nie rozumiem, czemu tylu użytkowników go nie chce. Widać, że ma dobre relacje z naszymi graczami i nie robiły problemów ze względu na siedzenie na ławce, a jak gra to generalnie te bramki ładuje.
2
Nie załapałeś ironii - wszyscy boją się uchodźców i chcą zamykać granice Unii etc., tymczasem jak widać to właśnie ci "dzielni" kibice robią dymy.