Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wolałbym Valverde albo Marcelino w roli trenera reprezentacji Hiszpanii, ewentualnie z wymienionych tutaj Caparrosa. Reszta to chyba jednak jeszcze nie ta półka, Jemez jest super, ale wątpię, żeby był w stanie poukładać tę drużynę z tyłu.
Co do reprezentacji Anglii, dzisiaj słyszałem, że najpoważniejszym kandydatem jest Southgate, tę drużynę chyba jednak powinien prowadzić Anglik (lub po prostu ktoś z wysp).
O plotkach transferowych nawet nie ma co pisać :v
3
W wypadkach samochodowych ginie więcej osób i nikt nie robi z tego wielkiego halo...
1
Mój CJ miał zielony garnitur, ciemne okulary, bródkę i dwa Uzi w rękach, ale co kto lubi... :D
4
Ale przecież powiedziała prawdę, więc co w tym takiego dziwnego...?
3
W sumie to są Islandczycy, ich jest tak mało, że może po prostu przepytali wszystkich, czy oglądali :D
12
Na Superpuchar starczy Leo, po przegraniu kolejnego finału sportowa złość sięgnęła w nim już chyba zenitu, a wiadomo, że Messi, któremu wjechano na ambicję, to Messi robiący rzeczy z kosmosu.
2
Orłowski jeszcze w formie :'D "Trzeba nazwać rzeczy po imieniu, arbiter dzisiaj dał... trzy punkty królewskim" :D
2
Higuain miał znakomity sezon w Napoli, a w ćwierćfinale i półfinale popisał się dubletami, więc był naturalnym wyborem do finału... Niestety :(
3
Za Suareza nawet 100 baniek byłoby okazją, zwłaszcza po tym, co pokazał w Barcelonie ;)
1
Smutno się robi na widok tego zdjęcia, ale z drugiej strony dobrze widzieć zadowolonego Alvesa. Pokazuje, że ma jaja i dalej traktuje piłkę nożną jako kwestię ambicji i zabawy, a nie tylko pracy. Fair play!
8
Jedynym błędem Martino było w sumie danie karnego beznadziejnemy Biglii... Już nie przesadzajmy, Argentyna leje na Copa America każdego po 4:0, a z Chile tylko Higuain w wersji "finałowej" i fenomenalna interwencja Claudio Bravo uchroniły Chile od porażki. Problemem Messiego i Argentyny nie jest słaby trener, tylko to, że "wielkie gwiazdy" pokroju Aguero czy Higuaina kompletnie spalają się w ważnych meczach i jedyne, co pozostaje Messiemu to przechodzenie całego boiska i wykańczanie akcji samemu i myślę, że to raczej tym spowodowana jest ta jego frustracja.
6
Zdobył Superpuchar Hiszpanii ;)
17
Czekamy na orędzie papieża wzywające Messiego do pozostania w kadrze.
2
Myślę, że nie ma szansy na to obecnie, kiedy jest trenerem Barcy - dopiero kiedy uzna, że potrzebuje nowych wyzwań. Na razie jest sporo innych ciekawych opcji.
11
Ale jakieś 80% tego potencjału Argentyny stanowi sam Messi :P
2
To samo można powiedzieć o Hiszpanii w drugiej połowie :o
1
Niby Włosi mają patent na Niemcy, ale w ćwierćfinale będę całym sercem za Mannschaftem, ciężko patrzeć na grę Włochów, strzelą jednego gola i autobus niczym Atletico. Szkoda, że nie udało się Hiszpanii zdobyć tej bramki, w końcówce miała kilka znakomitych sytuacji i chyba jednak remis lepiej oddawałby to, co działo się na boisku przez cały mecz. Iniesta i Pique dzisiaj dobry mecz, szkoda, że reszta drużyny nie dotrzymywała im kroku - szczególnie Ramos zawiódł, tragedia co ten gość dzisiaj wyprawiał.
1
Wczoraj obejrzałem "Króla Nowego Jorku" i mogę to z czystym sercem polecić każdemu - naprawdę mocny i klimatyczny, do tego bardzo brutalny. I genialnie zagrany.
3
No właśnie, też nie rozumiem tej "walki" o to, komu powinno się kibicować, po prostu napisałem moje czysto teoretyczne zdanie i argumenty na ten temat :P
4
Myślę, że to indywidualna sprawa każdego, jak zachowałby się w takiej sytuacji, dlatego nie mam na celu nikogo przekonywać, po prostu chciałem wyjaśnić powody, które kierują mną i pewnie większością kibiców tutaj. Utożsamiam się z Barceloną, to drużyna, którą sam wybrałem, jakbym był socio to byłby to klub, na który rzeczywiście miałbym wpływ. Polska kadra to jednak "tylko" drużyna składająca się z osób, które urodziły się dostatecznie blisko i bardziej trzymam za nich kciuki ze względu na fajną atmosferę kibicowania, ale uważam za głupie dopisywanie do tego jakiejś głębokiej ideologii i filozofii patriotycznej.
8
Ale co w tym dziwnego? Po prostu Messi generalnie bardziej zasługuje na jakiś tytuł niż nasi gracze i tyle, poza tym większą sympatią jednak darzę graczy Barcelony niż reprezentantów Polski.
12
Jak dojdzie do karnych, to chyba kolejno będą musieli wykonywać dla Argentyny: Leo Messi, Leo Messi z ogoloną bródką udający Banegę, Leo Messi ogoloną głową udający Mascherano, Leo Messi w blond peruce udający Biglię i Leo Messi ubrany na zielono udający Romero. Masakra, jak Messi nie odbierze piłki i nie przejdzie całego boiska strzelając gola, to nie ma bata, żeby coś wpadło.
5
Dzisiaj brazylijski Pierluigi Collina, pierwszoplanowa gwiazda finału :D A do tego Trzeciak ze swoim stałym repertuarem historyjek do meczu Argentyny (założę się, że jeszcze wspomni o Aguero będącym trzecim najlepszym piłkarzem świata), dzisiaj dokładający do tego narzekanie na sędziego i w sumie tłamszenie drugiego komentatora. I Higuain, któremu włączył się "tryb finałowy"...
0
Antyfutbol polegałby na graniu defensywnie etc., akurat Węgrowie to ostatni zespół, o którym można tak powiedzieć, po prostu grają radosny i chaotyczny futbol :)
0
I tego gościa, bez dwóch zdań - genialny aktor: http://www.filmweb.pl/person/Beno%C3%AEt+Poelvoorde-46632
0
Taki styl gry Polski w sumie, to samo bylo z Niemcami czy Ukrainą - niby nas gnietli cały mecz, ale to Polska miała w tych wszystkich meczach lepsze okazje stuprocentowe... Szwajcarzy mieli jednego świetnego wolnego i akcję Derdiyoka.
0
Pewnie jak strzelał z przewrotki. A tak serio, to co zrobił?
4
Czyli np. bitwa pod Grunwaldem była wielkim zwycięstwem Litwinów nad Krzyżakami...? :D Niech to, poziom tolerancji w Polsce spada chyba logarytmicznie - w czasach renesansu byliśmy europejską oazą wielokulturowości, a dzisiaj na każdym kroku widzę teksty zaczynające się od "nie jestem rasistą, ale..." -.-
2
Ja coś czuję, że po prostu obie drużyny będą miały posiadanie po około 65% w tym meczu... ;)
1
A jak któraś z tych drużyn ten finał wygra, to co powiesz? ;)