Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już nie przesadzajmy, że stoper w wieku 29 lat to jest dziadek, bo to jest najlepszy wiek dla stopera. Lemos rozegrał 10 (!) meczów w Europie, do tego w Las Palmas i nie był nawet najlepszym stoperem tej drużyny, więc sprowadzenie go teraz zamiast choćby Bartry byłoby kompletnie od czapy. Lemosa można ewentualnie wziąć do Barcy B.
1
Pewnie ściema, ale prawdę mówiąc Pazdan jest na pewno lepszą opcją niż kompletny no-name Lemos, JAKIKOLWIEK obrońca z ligi brazylijskiej czy przereklamowany, szklany Laporte. A na Euro naprawdę bryluje w obronie, do tego podobają mi się jego długie, dokładne piłki. Prawdę mówiąc, to z kandydatów, którzy się pojawili do tej pory, tylko Marquinhos i ewentualnie Umtiti, który pewnie już jest zaklepany, są lepszymi opcjami...
1
Bramkarz Rumunii chyba byłby jedynym "pewnym punktem" takiej drużyny, bo gościu faktycznie się wybijał negatywnie spośród innych golkiperów. Reszte to właściwie można w dowolnej konfiguracji domieszać spośród graczy Rosji (tragiczna, kompletnie niezorganizowana defensywa), Ukrainy (brak skuteczności), Austrii (chaos). Do tego niestety jeszcze Arda, który bardzo rozczarował, Zlatan tak samo i pewnie kilku innych Szwedów.
2
Najlepsza jedenastka fazy grupowej wg Squawka.com:
McGovern (śmiesznie, bo piszą, że zachował czyste konto z Polską :P ) - Kyle Walker, Glik, Bonucci, Jordi Alba - Kroos, Iniesta, Ozil, Payet, Perisić - Morata (?!)
Co ciekawe, Bale tylko na ławce :o
29
Tylko 18 milionów za niego? Idealny transfer! Szczególnie, że potrzebujemy zmiennika dla Jordiego i kogoś na prawą obronę, a z takich uniwersalnych graczy to chyba Azpilicueta jest najlepszy obecnie. Moim zdaniem to dużo lepszy wybór od Prima-Belleriny, fajnie, jakby się udało to dopiąć.
7
Na Tomka poszło chyba koło 12-15 milionów, większość warunków na zapłacenie zmiennych nie została zrealizowana (np. wygrana Ligi Mistrzów, w której nie brał udziału).
2
Defensywa Portugalii wygląda tragicznie, a z przodu potrzebują 150 sytuacji na strzelenie gola. Prawdę mówiąc, to większe szanse na dotarcie do finału z tej strony dawałbym już Walii...
1
I do tego Modrić, który zagrał półtorej spotkania :P Bardziej to wygląda jak drużyna, którą szejkowie z PSG by chcieli do siebie sprowadzić.
2
Oglądałem wczoraj mecz gdzieś od 15. minuty do końca połowy i Kolumbia cały czas cisnęła, a Chile nie wyglądało tak mocarnie w defensywie. Z drugiej strony, Kolumbia z przodu była strasznie niepoukładana. A Carlos Sanchez powinien dostać bezpośrednie czerwo już w pierwszej połowie za kompletnie bezsensowny wślizg na Hernandezie, który wyskakiwał do górnej piłki (!), po którym Hernandez zszedł z boiska z kontuzją.
2
Wymęczony remis z Węgrami przy stracie 3 bramek, remisy ze słabiutką Austrią i z Islandią - raczej ciężko powiedzieć, żeby się rozkręcali, a w 1/8 trafiają na grającą świetnie Chorwację, do tego pewnie Modrić będzie sprawny...
3
A w czym Islandia, która remisuje z Portugalia i wygrywa (póki co) z faworyzowaną Austrią jest gorsza od choćby Irlandii Północnej czy Albanii...?
14
"Ronaldo, czy przy sytuacji z karnym w meczu z Austrią byłeś rzeczywiście faulowany, czy zanurkowałeś?" Cristiano po chwili namysłu, nie chcąc wprost przyznawać się do symulowania, symbolicznym gestem polegającym na wrzuceniu mikrofonu do wody dał do zrozumienia, że "nurkował". Taki z niego spryciarz!
4
A Euro 2004 pamiętasz? :P Polska obecnie wygląda naprawdę solidniej niż wtedy Grecja, zobaczymy, czy podobnie żelazną defensywę utrzymamy w fazie pucharowej.
1
Nie obstawiałbym grupy F, zdecydowanie. Tam może się wszystko zdarzyć.
1
Oby pokazywali Hiszpanię z Włochami :o
3
Myślę, że jednak na mecz z Niemcami przygotowywaliśmy się trochę dłużej niż 3 dni. Swoją drogą, to naprawdę dobrze się przygotowaliśmy :P
5
Ale czy w tym momencie ten konkretny dziennikarz podszedł do Ronaldo i powiedział "yo, dzisiaj napisałem, że zgwałciłeś nastolatkę. A tak poza tym, jak tam uczucia przed meczykiem?"? :D
A "marokański romansik" to właśnie to, co robi Ronaldo - eksponowanie swojego życia prywatnego i oburzanie się, że ludzie wyciągają wnioski i chcą więcej. Tak samo jak akcja z kontrolowanym wyciekiem fotek Jennifer Lawrence. Jak ktoś jest osobą publiczną, to albo powinien pogodzić się z tym, że prasę będzie interesowało ich życie prywatne, albo na tyle sprawnie je ukryć, żeby nie dawać powodów do plotek.
3
Skoro była sprawa, to pewnie pisali o tym, że jest postępowanie o molestowanie nastolatki w toku, a nie, że to zrobił - proste. A Ronaldo sam gra z prasą w jakąś dziwną grę - z jednej strony eksponowanie się, a z drugiej ukrywanie szczegółów swojego życia, więc nic dziwnego, że "grzebią". Jakby nie chciał, żeby grzebali, to by nie hintował na każdym kroku akcji typu "marokański romansik".
2
Ale wczoraj albo w finale Pucharu Konfederacji mu nie wyszło, czyli skuteczność ma i tak niską...
14
Z tym molestowaniem to chyba chodzi o sprawę, którą Ronaldo miał kilka lat temu za gwałt na nieletniej, ale został uniewinniony - więc to nie jest tak, że jakaś "dziennikarska hiena" coś sobie napisała, tylko jednak sprawa faktycznie była.
Ronaldo zareagował jak burak i tyle, popełnił kolejny PR-owy strzał w stopę.
3
Ktokolwiek, nawet Busi i Pique po profesorsku strzelali karne w meczu z Portugalią 4 lata temu...
2
Zarabiając taką kasę właśnie dzięki swojej medialności, którą nakręcają dziennikarze i reporteży, to on powinien ich po butach całować.
3
Też tak myślę - po prostu Lucho był lepszą opcją (chociaż wielu wątpiło w to po pierwszych kilku miesiącach), natomiast gdyby nie udało się go wtedy wyjąć z Celty, to myślę, że nie byłoby sensu szukania na siłę jakiegoś zastępstwa dla Taty. W drugim sezonie by to pewnie lepiej wyglądało w tych meczach typu Granada czy Valladolid, gdzie gra się nam kompletnie nie kleiła.
3
W Barcelonie bądź co bądź też doszedł do dwóch finałów - Copa del Rey i... ligi. I w sumie ligę powinien zdobyć, niestety sędzia nie uznał prawidłowej bramki Messiego, która zapewniłaby nam mistrzostwo :(
1
No nie wiem, myślę, że dla każdego kibica Barcelony gra w Realu byłaby równie upokarzająca co sprzątanie publicznych toalet ;)
2
No Pique akurat z karnych zawsze bez problemów strzelał... Ktokolwiek, tylko nie ten Ramos :P
1
Ja od razu jak zobaczyłem, że Ramos podchodzi, to pomyślałem, że co ci Hiszpanie mają w głowach, że jego wyznaczyli i że na pewno nie strzeli :P Jeszcze ten uśmieszek na twarzy bramkarza Chorwacji przed karnym :D
12
Bramkarz USA mógł spokojnie wylecieć za to zagranie, chamskie i po gwizdku uderzenie w twarz Lavezziego...
A tak z innej beczki, wam też "Funes Mori" kojarzy się z jakimś utworem żałobnym? :v
20
Perfekcyjny wolny, centymetry wyżej/bardziej w prawo i by obił spojenie... Właściwie to przelobował stojącego na linii bramkarza, nieźle :D
1
Leo wyglądał, jakby kompletnie od niechcenia posyłał tę asystę, a piła taka, że nic tylko ładować... :o