Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Messiemu na "spektakularną" odpowiedź na taki występ Ronalda wystarczy wejść na boisko bez potknięcia się i przestać w miejscu 90 minut :'D
12
Iniesta jeszcze zagra 5 meczów na takim poziomie jak dwa poprzednie i zaskoczy buków, trzeba pamiętać, że nawet po swoim "słabszym" sezonie 13/14 był we wszelkich najlepszych jedenastkach, jak Hiszpania wygra Euro z taką grą Andresa to kto wie - szczególnie, że na razie nikt nie ma zdecydowanej przewagi.
3
Dla mnie od początku turnieju to Hiszpania jest głównym faworytem do zwycięstwa. Czechów jakimś cudem wszyscy uznali za ogórów, których łatwo sklepią, tymczasem i w meczu z Hiszpanią i dzisiaj pokazali, że są bardzo solidnym zespołem, a Hiszpania po prostu gra swoją piłkę, z przodu w końcu jej napastnicy zaczęli strzelać golę, z tyłu wyglądają bardzo pewnie no i mają Iniestę, który póki co jest najlepszym graczem turnieju.
12
Z tej kompilacji to będą musieli film pełnometrażowy zrobić :v
2
Tylko to Niemcy dominowali, więc Pazdan miał więcej szans, żeby się wykazać. Bądź co bądź uzbierał największą liczbę odbiorów, do tego kilka kluczowych wybić i zablokowane strzały/podania - jak dla mnie to jednak zdecydowanie on był wczoraj najlepszy, ale wiadomo, że wyboru dokonują ludzie ;)
5
Według statystyk na Squawka.com Pazdan 52 punkty czyli zdecydowanie najwięcej, Boateng 32. Pomiędzy nimi jeszcze kilku graczy, między innymi Hummels, Howedes i Fabiański. Pazdan wykręcił mega staty w defensywie.
17
Zapewne trafimy na Rumunię lub Szwajcarię, oba te zespoły są spokojnie w naszym zasięgu obecnie :o
4
Na szczęście Ronaldo sam sobie strzelił w stopę - nie tyle samym występem, co bezmyślnym zachowaniem na konferencji prasowej. To zostanie bardziej zapamiętane niż jakaśtam jedenastka kolejki - głosy od reprezentantów Islandii już przepadły :P
1
Lemos to jednak kompletny kot w worku, dawanie za niego więcej niż 2 bańki skutkowałoby kolejnym paradoksem Douglasa. Myślę, że był u nas rozpatrywany raczej jako perspektywiczny transfer do Barcy B albo na wypożyczenie gdzieś, bo rozegranie 10 meczów w Europie to żaden powód, żeby za niego tyle płacić. Tak czy inaczej, liczę, że jednak go sobie odpuścimy, sprowadzenie samego Umtiti załatwiłoby sprawę.
A co do Vietto, to przecież on praktycznie nie grał w Atletico, więc jego cena na pewno nie poszła do góry - 15-20 baniek to maksimum, ile można za niego dać w tej chwili, a skoro sam chce do nas przejść, to Atletico też nie powinno robić problemu. Gameiro to chyba zbyt luksusowa opcja na ławkę, Nolito albo Vietto byliby optymalnymi opcjami. Pomyślałbym za to jeszcze o jednym bocznym obrońcy, ale takim stricte bocznym, najlepiej umiejącym występować po każdej ze stron - jeżeli udałoby się wyjąć Azpilicuetę, byłoby idealnie.
4
Dokładnie, niestety strasznie niedoceniona książka - może nie jest jakaś wybitna, ale załamuje mnie, jak ludzie się skarżą, że jest nudna - są pojedynki, odcinają sobie języki i wypalają oczy, dobrze napisane postacie - jedna z lepszych lektur moim zdaniem! :)
1
Swoją drogą, Ronaldo po takich wypowiedziach połączonych z mizerną grą oddala się od ewentualnej Złotej Piłki - bądź co bądź to w dużej mierze jest konkurs popularności, więc strzałem w stopę jest takie gadanie, które do tego jest rozdmuchiwane przez prasę - wszyscy zapamiętają fajnych i bohaterskich Islandczyków, którzy go zgasili i bufonowatego Ceerka. Dobrze >:D
3
Rozwalają mnie komentarze pod tym artykułem, wszyscy oczekują, że jak mamy gościa obeznanego na rynku transferowym, to będzie sam nam kupował zawodników, za dużo FM-a czy innej FIFY :D Jak widać nie tylko nasz zarząd ceni jego usługi, skoro inne kluby próbują go wyciągnąć od nas. Sam nie będę udawał, że dokładnie wiem, jaka jest jego rola, ale można się domyślić, że gość o takiej renomie i tak dobrze oceniany raczej wykonuje ją dosyć dobrze.
18
W sumie to kupiłbym tego Payeta do Barcelony, wpuszczałoby się go na boisko w 85. minucie i by strzelał tego swojego gola :v
1
Dobrze, że nasi bramkarze postanowili wszystkie babole zachować na mecze towarzyskie - Ter Stegen ze Słowacją, a Bravo wczoraj :D
3
Ja bym jednak obstawiał minimalną wygraną Rumunii lub remis, Szwajcarzy mieli spore problemy z Albańczykami, natomiast Rumunia napsuła sporo krwi Francuzom i wyglądała świetnie pod względem taktycznym.
2
Można na to liczyć. Austria ma nóż na gardle po rozczarowującym początku, a Węgry okazały się groźniejsze niż ktokolwiek przewidywał, natomiast Portugalia pokazała kryminał w obronie przy golu Islandii, a przy dobrym pokryciu Ronaldo z przodu też wielu argumentów nie ma.
2
Jutro będzie na okładce MD albo Sportu jako potencjalny cel transferowy Barcelony :D
8
Dodał jeszcze, że Ronaldo nurkuje :P
1
Nawet ramka jest już w zestawie :3
2
Pierwszy gol to fatalny błąd, ale drugi to strzał z minimalnej odległości, też mógł to niby obronić, bo miał piłkę na rękach, zabrakło tylko trochę refleksu - ale to na pewno nie była "szmata" :P
4
W sumie w drugiej połowie finału z Sevillą jak Masche dostał czerwo i Mathieu zmienił Rakiticia, to Iniesta razem z Busquetsem (i potem ewentualnie Rafinhą) grali w pomocy i wyglądali lepiej, niż większość linii złożona z czterech graczy :D
1
W La Liga chyba się po prostu nigdzie oficjalnie nie przyznaje tego wyróżnienia.
3
Klauzula jest zdaje się koło stówy, 40 milionów to są pobożne życzenia Juventusu liczącego, że sama Barca będzie skłonna go sprzedać ;)
5
Typowy Ronaldo po odnotowaniu słabego wyniku. Brakowało jeszcze, żeby powiedział, że wygraliby, gdyby cała drużyna była tak dobra jak on :D
Chociaż może nie powiedział tak w obawie przed Pepe, który chyba obejrzał Mortal Kombat i nauczył się nowego chwytu nożycami :v
1
Dobrze, że przypomniałeś jeszcze akcję z Karimem B., o którym nagle zrobiło się dziwnie cicho, chociaż ma drugą sprawę i to poważniejszą niż "błędne interpretacje prawa podatkowego", do tego przypomina o sobie głupimi wypowiedziami na temat powołań do reprezentacji :)
8
Gary Lineker go dosyć dosadnie podsumował, drugi raz (to samo napisał o nim po finale LM): http://www.squawka.com/news/gary-lineker-calls-out-portugals-pepe-for-his-petulant-kick-out/697070 :D
1
Potencjał Czechów i Belgów? No cóż, Czesi wygrali grupę przed Islandią, Turcją i Holandią, do tego zawsze na Euro pokazywali się z dobrej strony. Belgia ma zespół pełen gwiazd, ale kompletnie brakuje im zgrania - no i te gwiazdy to bądź co bądź "tylko" gwiazdy BPL... Belgia całą drugą połowę cisnęła i po wejściu Yannicka grali już trójką w obronie, więc łatwo było nadziać się na kontrę - ale też spartolili koncertowo kilka setek.
5
Wydaje mi się, że to ustawianie losowania nie dotyczyło wybierania łatwych przeciwników Realowi, co po prostu robienie meczów, które najwięcej osób obejrzy, tudzież unikanie trafienia najlepszych zespołów na siebie w zbyt wczesnej fazie turnieju.
3
Ale buduje autostrady w Kolumbii dzięki transferowi Jamesa :D
1
Włochy wczoraj wyglądały pod koniec jak Atletico, obrona dziesięcioma zawodnikami i przy odzyskaniu piłki w końcówce gra na czas (Giaccherino zbiegający do narożnika i próbujący nabijać Vermaelena), zagrali lepiej od Belgów, ale drużynie prezentującej taką piłkę po prostu nie wypada dobrze życzyć :D I nie przesadzałbym z tym zrobieniem najlepszego wrażenia, bo bądź co bądź Belgia cisnęła całą drugą połowę... Jak dla mnie póki co najlepiej pokazali się Hiszpanie, pomimo skromnego zwycięstwa, to jednak siedzieli cały mecz na tych biednych Czechach.