Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Buffon - Bonucci, R. Sigurdsson, Pazdan, Boateng - Kroos, Draxler, Hazard, Renato Sanches - Griezmann, Bale.
3
Przypomina mi się od tego gościa ten "magik" z klubu Perestroika w GTA IV, któremu też nic nie wychodziło i co chwila robił krzywdę swojej asystentce :D
1
Myślę, że jednak lepiej walnąc nie do obrony w okienko :P
2
Prześlizgnęła się na farcie golami po rożnych w 90. minucie przez cały turniej, to było mniej zasłużone niż LM dla Chelsea.
7
Dziwny numer dostał na koszulce, nie sądziłem, że w kadrze PSG jest aż tylu zawodników.
1
"Pierwsza połowa spotkania w Bordeaux zachwycała bardziej koneserów futbolu i fanów rozgrywek taktycznych aniżeli przeciętnego kibica." - wątpię, żeby to zachwyciło kogokolwiek, tak jak sam mecz - oprócz tych paru minut, kiedy Niemcy wygrywali, spotkanie było po prostu patologicznie nudne, obie drużyny wyszły z przesadnym "respektem" do rywali. A dogrywka kolejny raz udowodniła, że powinno się od razu rozgrywać rzuty karne.
15
Z pewnością cały zespół moderacyjny siedzi w nocy z soboty na niedzielę na La Rambli i tylko czeka, żeby wlepiać ludziom bany...
1
Ale to dlatego, że Ty przecież uwielbiasz Ceerka! :'D
1
Kolejno nasi pudłowali - De Boer i Kluivert ;) Ja od tamtego meczu akurat kibicowałem Włochom w turnieju, Toldo był fenomenalny. Ale dzisiaj jestem za Niemcami, gra Włochów mi się nie podoba.
4
Aitana Bonmati wygląda na najsympatyczniejszą osobę na świecie :)
49
Oho, to musisz mieszkać na jakimś luksusowym osiedlu - u mnie nigdy na placu zabaw nie było basenu... ;)
1
Haha, Martiala cena to przecież podskoczyła po znakomitym sezonie w Manchesterze United! :D
3
Prawdziwy finał Euro będzie dzisiaj, drużyna, która przejdzie do półfinału z pary Niemcy - Włochy na 90% powinna wygrać cały turniej.
4
Barcelona nie jest klubem, który opierałby swoje finanse na sprzedawaniu zawodników, więc to akurat mały problem. Co do reszty to jak najbardziej muszę się z Toba zgodzić - Bartomeu jest świetnym prezydentem i w jego poczynaniach widać konkretny, długoterminowy plan - nie miałem jak na razie chyba w żadnym wypadku wrażenia, że podejmuje jakieś decyzje od czapy i randomowo. Wychowankowie pokazali w ostatnim sezonie Eusebio, na co ich stać, dlatego Barca B musiała przejść solidną rewolucję i dobrze się dzieje. A kontrakty sponsorskie to póki co - całkiem dosłownie - mistrzostwo świata.
0
I które można też wyłączyć ;)
0
Myślę, że akurat Bale może jeszcze namieszać. Podobnie mogłoby być np. w przypadku Griezmanna.
2
Tak jak im pomogli, dając Irlandii karnego w 1. minucie meczu? ;)
0
A ja tam bym wolał Azpilicuetę :3
0
Islandii, Niemcom i Belgii.
3
No mi się strasznie wczoraj micha cieszyła, jak widziałem, co Ronaldo na boisku wczoraj wyprawiał - zdecydowanie najsłabszy gracz meczu, niewykorzystane setki czy nietrafianie w piłkę w dogodnych sytuacjach, aż wstyd. Do tego tradycyjne machanie łapkami.
0
A ja go bardzo lubię, widać, że potrafił świetnie pokierować karierą swojego syna i zajmuje się wszystkimi formalnościami, poza tym pomiędzy nim a Neymarem jest fantastyczna więź - idealny ojciec!
36
Dobrze się to czyta - wyjaśnił "palące w mediach" kwestie Masche i Neymara, rzucił "kość" w postaci Umtitiego, ale też nie "wypucował" szczegółów naszych strategii negocjacyjnych :D Bartomeu z każdą konferencją rośnie w moich oczach jako prezydent :)
2
W sumie to Pepe był w obronie i przy jednym golu został wkręcony w ziemię z tego, co pamiętam :P
1
Przerzuty też ma zaskakująco dobre. Sam sposób odbierania może ma podobny, natomiast daleeeeeko mu do Masche jeśli chodzi o czytanie gry, a to w sumie chyba najważniejszy czynnik, który z Javiera robi jednego z najlepszych stoperów na świecie.
2
No przecież bardziej celują w IO niż w Copa America, bo są gospodarzami i nigdy tego medalu nie zdobyli ;)
1
Pamiętam, że był o tym artykuł i zmienna nie wchodziła w życie, bo Verma nie grał w LM. Czyli tylko 10 baniek w sumie :)
2
Za Vermę nie zapłaciliśmy chyba wszystkich zmiennych, więc kosztował 13-15 maksymalnie.
2
Messi ma 250 milionów, nie mogą dać więcej Neymarowi, bo to by podważało, kto jest numerem jeden ;)
3
Miliard zaoferowała :D Już widzę, jak Barca mając w składzie Neymara, Messiego i Suareza chce wydawać taką kasę na bądź co bądź rezerwowego, a Palermo przyjmuje dwukrotnie niższą ofertę Juventusu, bo Dybala (który marzy o grze z Messim) tak woli... :P
2
Może dlatego, że Alvesowi i tak kończył się kontrakt i mógł odejść za darmo, więc Barca nie miała zbyt wiele do gadania...? ;)