1

Buffon - Bonucci, R. Sigurdsson, Pazdan, Boateng - Kroos, Draxler, Hazard, Renato Sanches - Griezmann, Bale.

3

Przypomina mi się od tego gościa ten "magik" z klubu Perestroika w GTA IV, któremu też nic nie wychodziło i co chwila robił krzywdę swojej asystentce :D

1

Myślę, że jednak lepiej walnąc nie do obrony w okienko :P

2

Prześlizgnęła się na farcie golami po rożnych w 90. minucie przez cały turniej, to było mniej zasłużone niż LM dla Chelsea.

7

Dziwny numer dostał na koszulce, nie sądziłem, że w kadrze PSG jest aż tylu zawodników.

1

"Pierwsza połowa spotkania w Bordeaux zachwycała bardziej koneserów futbolu i fanów rozgrywek taktycznych aniżeli przeciętnego kibica." - wątpię, żeby to zachwyciło kogokolwiek, tak jak sam mecz - oprócz tych paru minut, kiedy Niemcy wygrywali, spotkanie było po prostu patologicznie nudne, obie drużyny wyszły z przesadnym "respektem" do rywali. A dogrywka kolejny raz udowodniła, że powinno się od razu rozgrywać rzuty karne.

15

Z pewnością cały zespół moderacyjny siedzi w nocy z soboty na niedzielę na La Rambli i tylko czeka, żeby wlepiać ludziom bany...

1

Ale to dlatego, że Ty przecież uwielbiasz Ceerka! :'D

1

Kolejno nasi pudłowali - De Boer i Kluivert ;) Ja od tamtego meczu akurat kibicowałem Włochom w turnieju, Toldo był fenomenalny. Ale dzisiaj jestem za Niemcami, gra Włochów mi się nie podoba.

4

Aitana Bonmati wygląda na najsympatyczniejszą osobę na świecie :)

49

Oho, to musisz mieszkać na jakimś luksusowym osiedlu - u mnie nigdy na placu zabaw nie było basenu... ;)

1

Haha, Martiala cena to przecież podskoczyła po znakomitym sezonie w Manchesterze United! :D

3

Prawdziwy finał Euro będzie dzisiaj, drużyna, która przejdzie do półfinału z pary Niemcy - Włochy na 90% powinna wygrać cały turniej.

4

Barcelona nie jest klubem, który opierałby swoje finanse na sprzedawaniu zawodników, więc to akurat mały problem. Co do reszty to jak najbardziej muszę się z Toba zgodzić - Bartomeu jest świetnym prezydentem i w jego poczynaniach widać konkretny, długoterminowy plan - nie miałem jak na razie chyba w żadnym wypadku wrażenia, że podejmuje jakieś decyzje od czapy i randomowo. Wychowankowie pokazali w ostatnim sezonie Eusebio, na co ich stać, dlatego Barca B musiała przejść solidną rewolucję i dobrze się dzieje. A kontrakty sponsorskie to póki co - całkiem dosłownie - mistrzostwo świata.

0

I które można też wyłączyć ;)

0

Myślę, że akurat Bale może jeszcze namieszać. Podobnie mogłoby być np. w przypadku Griezmanna.

2

Tak jak im pomogli, dając Irlandii karnego w 1. minucie meczu? ;)

0

A ja tam bym wolał Azpilicuetę :3

0

Islandii, Niemcom i Belgii.

3

No mi się strasznie wczoraj micha cieszyła, jak widziałem, co Ronaldo na boisku wczoraj wyprawiał - zdecydowanie najsłabszy gracz meczu, niewykorzystane setki czy nietrafianie w piłkę w dogodnych sytuacjach, aż wstyd. Do tego tradycyjne machanie łapkami.

0

A ja go bardzo lubię, widać, że potrafił świetnie pokierować karierą swojego syna i zajmuje się wszystkimi formalnościami, poza tym pomiędzy nim a Neymarem jest fantastyczna więź - idealny ojciec!

36

Dobrze się to czyta - wyjaśnił "palące w mediach" kwestie Masche i Neymara, rzucił "kość" w postaci Umtitiego, ale też nie "wypucował" szczegółów naszych strategii negocjacyjnych :D Bartomeu z każdą konferencją rośnie w moich oczach jako prezydent :)

2

W sumie to Pepe był w obronie i przy jednym golu został wkręcony w ziemię z tego, co pamiętam :P

1

Przerzuty też ma zaskakująco dobre. Sam sposób odbierania może ma podobny, natomiast daleeeeeko mu do Masche jeśli chodzi o czytanie gry, a to w sumie chyba najważniejszy czynnik, który z Javiera robi jednego z najlepszych stoperów na świecie.

2

No przecież bardziej celują w IO niż w Copa America, bo są gospodarzami i nigdy tego medalu nie zdobyli ;)

1

Pamiętam, że był o tym artykuł i zmienna nie wchodziła w życie, bo Verma nie grał w LM. Czyli tylko 10 baniek w sumie :)

2

Za Vermę nie zapłaciliśmy chyba wszystkich zmiennych, więc kosztował 13-15 maksymalnie.

2

Messi ma 250 milionów, nie mogą dać więcej Neymarowi, bo to by podważało, kto jest numerem jeden ;)

3

Miliard zaoferowała :D Już widzę, jak Barca mając w składzie Neymara, Messiego i Suareza chce wydawać taką kasę na bądź co bądź rezerwowego, a Palermo przyjmuje dwukrotnie niższą ofertę Juventusu, bo Dybala (który marzy o grze z Messim) tak woli... :P

2

Może dlatego, że Alvesowi i tak kończył się kontrakt i mógł odejść za darmo, więc Barca nie miała zbyt wiele do gadania...? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?