Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu, przecież znak nierówności jest w dobrą stronę skierowany :P
1
W Breaking Bad najlepsze było to, że całość była bardzo spójna nawet pomiędzy odcinkami 1. a 5. sezonu, ani razu nie miałem wrażenia, że jakaś sytuacja była od czapy czy nielogiczna.
Co do zakończenia, jak dla mnie było perfekcyjne - i w sumie to jednak chyba wszystko szczęśliwie się zakończyło...
A Cranston to geniusz, polecam choćby "Trumbo" z jego główną rolą, za którą był nominowany do Oscara. Gość jest niesamowitym aktorem, do tego ze swoich wypowiedzi i dystansu do siebie widać, że to strasznie inteligentny gość... Polecam jego imprezę z okazji 60. urodzin :D
1
Na stronach jest chyba tylko z lektorem, lepiej się zaopatrzyć w wersję z napisami, w Full HD i dźwiękiem 5.1, żeby w pełni się nacieszyć tym znakomitym serialem :D
1
Mi się podobał tylko pierwszy sezon, sam pomysł na serial był dobry, ale potem strasznie przekombinowali i powkładali w to jakieś grubymi nićmi szyte spiskowe teorie. Chyba za bardzo na siłę to dalej ciągnęli, ja sobie dałem spokój gdzieś w połowie drugiego sezonu z tym.
1
Mnie zmierziło w połowie 2. sezonu, w kółko jest właściwie to samo, a dla samego Barneya nie ma sensu oglądać dalej :v
10
Czekaj czekaj, a skąd Ty tak dobrze znasz ciało Jeremy'ego Mathieu...? :D
12
W sumie nawet nie wiedziałem, że Munir ma takie staty w zeszłym sezonie :o Najśmieszniejsze jest to, że o graczu jakiegokolwiek innego klubu, który w tym wieku i w tak małej liczbie spotkań miałby 8 goli i 7 asyst pisaliby, że to objawienie i krzyczeli za niego po 50 baniek, ale że to Munir, którego wszyscy dobrze znamy - to tylko piszemy "co tak mało?!" :D
1
A skąd wiesz, że nie było innych zainteresowanych? Może sam Digne jasno stwierdził, że Barca to dla niego priorytet i tyle było negocjacji.
2
Pewnie po prostu liczą, że do tamtej pory uda się ich gdzieś opchnąć. W sumie optymistyczny prognostyk, bo "pozbycie się" Douglasa, Songa, Montoyi i Tello powinno być w tym momencie transferowym priorytetem tak samo jak pozyskanie rezerwowego napastnika. Sytuacja Adriano też się pewnie niedługo wyklaruje.
1
A moim zdaniem ten nowy wygląda o wiele lepiej niż stary, tamten był taki dosyć toporny... Może kwestia tego, że już w gablotach na Camp Nou powoli zaczyna brakować miejsca na te większe puchary? ;)
1
Kahn - Alves, Pique, Puyol, Roberto Carlos - Busquets, Xavi, Iniesta - Messi, Ronaldinho, Ronaldo [Luis Nazario]. Ławka: Van der Saar, Nesta, Zidane, Suarez, Rivaldo, Del Piero, Henry.
2
Jasne, 16 drużyn byłoby najlepsze, ale pomimo krytyki nie wrócą do starego formatu. Albo niech zrobią 4 grupy po 6 zespołów i awans dwóch najlepszych od razu do ćwierćfinału (wtedy będą mieli więcej meczów i w grupach będzie walka na śmierć i życie), albo niech zmienią kompletnie spaprany format dobierania zespołów w 1/8. Ale 3 zespoły wychodzące z grup do była jakaś parodia, pierwsze 36 meczów można było sobie na dobrą sprawę odpuścić, nawet to psioczenie na Polsat było bezzasadne.
6
I tak jesteśmy klubem, który najwięcej będzie zarabiał ze sponsorów dzięki bajecznemu kontraktowi z Nike - lepiej przeczekać ten rok z 40 bańkami od QA i za rok zgarnąć pewnie z 70 od Amazon niż zadowalać się już teraz półśrodkami od szejków.
5
A ja tam wolę to, że więcej kasy przeznaczamy na pensje dla naszych zawodników niż na transfery. Na dobrą sprawę już za bardzo nie mamy kogo ściągać do klubu, transfery robimy tylko na ławkę, bo na każdej pozycji mamy zawodnika najlepszego na świecie. No a skoro mamy takich zawodników, to trzeba ich za wszelką cenę zatrzymać, pokazać im, że ich doceniamy i o nich dbamy - stąd nic dziwnego, że Messi, będący indywidualnie 10x lepszy od dowolnego innego zawodnika, musi mieć najwyższą pensję.
1
Jeśli trzech, to Messi, Busquets i Iniesta jednak. Suarez tuż za podium.
3
A Guardiola nie wypowiadał się kiedyś dosyć jasno, że nie darzy zbyt ciepłymi uczuciami kadry HISZPANII? ;)
1
Jak drugiego Larssona, to czemu nie Aduriz? :) Larsson był niewiele młodszy jak do nas przychodził, ale biorąc pod uwagę, że to było 10 lat temu i Henrik wcześniej doznał hardkorowego złamania nogi, to pewnie fizycznie byli w podobnym wieku... ;)
1
Taka możliwość pojawia się tylko przy wyborze dodania nazwiska gracza lub własnego napisu na plecach, "dodaj odznakę" czy jakoś tak.
2
- Hej, Recep, podobno jakieś grube akcje w Ankarze, coś wojsko zamach stanu robi zdaje się... - rzekł dobry przyjaciel i zaufany doradca prezydenta Erdogana, nieco nerwowo stając w drzwiach hotelowego apartamentu prezydenckiego.
- Tak? Niech to, ostatnio fasadę pałacu odrestaurowali, oby tego nie ruszyli.
- Ty, ale wiesz, pasowałoby coś z tym zrobić, jakieś orędzie do ludu wystosować...
- Poczeka. Teraz mam urlop - rzekł spokojnie prezydent, pociągając łyk bezalkoholowego drinka z palemką.
3
Lepiej się zajmij czymś pożytecznym, panie Nostradamus, i powiedz mi, czyje akcje na giełdzie jutro zanotują najwyższy wzrost (y)
1
W Turcji co chwila robią przewrót, więc serio, nie ma się specjalnie czego obawiać...
1
Łatwiej im jest znaleźć wspólnego, zewnętrznego wroga, którego można zidentyfikować. Chodzi tylko o to, tak samo jak o to chodziło w '39 w Niemczech. Zamachowcem równie dobrze może być rodowity Francuz "z dziada pradziada" o imieniu Jean-Pierre, który np. nawrócił się na islam. Sporo Europejczyków jedzie do Syrii walczyć po stronie ISIS i są tam wykorzystywani głównie jako "mięso armatnie", bo cechuje ich największy fanatyzm neofity. Przecież nawet najbardziej fanatyczne oddziały tatarskie - janczarzy - byli "werbowani" z porwanych dzieci europejskich...
2
Całe szczęście, że nie mamy ich na koszulkach, bo to by było prawdziwe upodlenie i zerwanie z wartościami klubu...
15
A teraz pomyśl sobie, co czują ludzie, którzy każdego dnia żyją w strachu przed wojną i zamachem. Jesteśmy w Europie, chłopie, to jedno z najbezpieczniejszych miejsc na świecie - nieważne, czy konkretnie Polska czy Francja. Co powiesz na ludzi żyjących na Bliskim Wschodzie, w Sudanie, Rwandzie, Korei Północnej. Czemu nikt nie pisał tutaj niczego kilka tygodni temu po zamachu w Bagdadzie, który był dużo tragiczniejszy w skutkach niż jakikolwiek zamach w Europie? Czy życie tamtych ludzi jest mniej warte niż życie Europejczyków? Trzeba być strasznym hipokrytą, żeby sobie siedzieć przy kompie po takim zamachu i wypisywać, jak to bardzo się czujesz zagrożony przez napływ ludzi, którym w ich własnym kraju zgotowano piekło.
5
Proponuję się dowiedzieć, jakie ci "wspaniali" dyktatorzy stosowali metody do tego "trzymania za mordę". Chyba, że uważasz wyrywanie paznokci za wychowawcze. To nie zwykli, prości, biedni ludzie są fanatykami i terrorystami, tylko rządząca "elita" w tych państwach, szejkowie, którym po prostu to jest na rękę - którzy są w stanie wmówić prostym i niewykształconym ludziom, że w Europie są ich wrogowie.
A teraz analogicznie - zobacz, w jaki sposób skrajnie prawicowi i "narodowi" politycy wybijają się na nagonce na uchodźców i samych zamachach...
4
Czyli rozumiem, że jak obywatele Iraku czy Libii w swoim kraju są torturowani i zabijani przez dyktatorów każdego dnia, to jest spoko, ale jak coś się wydarzy w Europie, to już nie? Mamy się ograniczać tylko do dbania o swoje własne poletko?
10
Chyba nic dziwnego, że za kontrakt tylko na rok Barca otrzyma mniej niż otrzymałaby na 4-5 lat...?
1
Po odejściu Alvesa i Pedro, tutejsi narzekacze musieli sobie znaleźć nowego kozła ofiarnego i akurat padło na Ardę, który teraz z tygodnia na tydzień "gra coraz bardziej tragicznie" chociaż nie ma żadnych meczów od dwóch miesięcy :P
1
Ile meczów Andre Gomesa w ogóle widziałeś? Na Euro pograł sobie tylko w meczach grupowych i 1/8, ani razu nie będąc na boisku przez 90 minut, do tego wszedł w półfinale na ostatnie 15 minut przy rozstrzygniętym wyniku... Gość, którego wygryzają ze składu jakiś Adrien Silva czy Joao Mario (spróbuj bez googlowania powiedzieć, w jakim klubie ta dwójka gra albo w jakim są wieku) ma być wart 65 baniek i zastąpić doświadczonego i klasowego gracza, który niejednokrotnie potwierdził swoją renomę - jakim jest Arda? ;)
2
A Keirrison? On trafił do klubu za 14 milionów i nawet nie powąchał murawy...