Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Takiego bólu tyłka to w Madrycie nawet po Neymarze nie mieli :'D
Swoją drogą, James się chyba za bardzo z Benzemą zakumplował, ostatni raz takie tatuaże jak ta jego "korona" to widziałem w GTA San Andreas :P
1
Chyba łatwiej coś usłyszeć niż zobaczyć w takim chaosie? Zwłaszcza, że gość pewnie to kilka razy krzyknął. Do tego podobno krzyczał inne hasła nazistowskie. A jeszcze 5. rocznica zamachów Breivika do tego dochodzi...
1
Z pewnością ci świadkowie podeszli do niego i zapytali, czy nie jest przypadkiem Hindusem, obywatelem Sri Lanki, Irakijczykiem albo czy nie pochodzi z Kuwejtu i w ten sposób udało się zawęzić grono podejrzanych do tych dwóch państw...
1
Może dlatego, że był neonazistą, a dzisiaj rocznica zamachów dokonanych przez Breivika? Tak ciężko się pogodzić z tym, że nie wszyscy terroryści to muzułmanie?
2
Masz rację - najwięcej na tych zamachach zyskują prawicowi, nacjonalistyczni politycy, którzy wybijają się dzięki strachowi zmanipulowanego społeczeństwa przed czymś, co jest bardzo mało prawdopodobne i dzięki głoszeniu populistycznych, plemiennych i narodowo-egoistycznych haseł. Śmieszno-strasznie, że 4. sezon House of Cards idealnie trafnie zobrazował ten mechanizm polityczny, który niestety ma miejsce w rzeczywistości...
1
Honorowe mordy są na porządku dziennym w zapadłych wiochach - w Polsce w takich miejscach dalej nieślubne dzieci nazywa się "bękartami", a samotne kobiety z dziećmi są piętnowane, nawet, jeśli ich dziecko jest wynikiem np. gwałtu...
1
Czy przez "multikulturalizm" rozumiesz prowadzoną np. we Francji politykę asymilacyjną, będącą dokładnym przeciwieństwem oklepanego "multi-kulti"? :D
2
Duby smalone opowiadasz. Żaden rozgarnięty muzułmanin nie traktuje poważnie tego typu praw, tak samo jak żaden żyd czy chrześcijanin nikogo nie kamienują. Fanatyczni duchowni islamscy i popierający ich szejkowie są przez normalnych ludzi traktowani tak samo, jak goście typu księdza Natanka czy Międlara przez normalnych chrześcijan.
1
A ja tam bym Aduriza brał w te pędy, gość mimo wieku jest obecnie lepszy od różnych Viettów czy Lacazettów. Larsson jak do nas przychodził był niewiele młodszy, ale zapewne miał podobnie "wyeksploatowany" organizm no i był po hardkorowo ciężkiej kontuzji, a jakoś dał radę. Ale to byłoby wzmocnienie na 1-2 sezony najwyżej, czyli bardzo doraźny środek. Wątpię, żeby w klubie ktokolwiek brał na poważnie jego kandydaturę, do tego nie wiem, czy zdecydowałby się odejść z Bilbao.
11
I to jest dobra postawa, uciął plotki transferowe zanim zdążyły się na dobre wykluć... Zresztą już widzę, jak Barca sprzedawałaby podstawowego zawodnika i to poniżej klauzuli. Czasem mam wrażenie, że niektórzy agenci piłkarscy mają bardziej lukratywne kontrakty z prasą, której dostarczają plotek, niż ze swoimi klientami-zawodnikami :P
1
Prawica to ci, co w parlamencie siedzą po prawej stronie, natomiast lewica to ci z lewej strony.
2
W sumie to o Suarezie też do ostatniej chwili nie było za dużo wiadomo, wszyscy byli przekonani, że to ploty/mrzonki :P Nie mówiąc o Vidalu i Turanie, którzy też przyszli jak grom z jasnego nieba.
8
Biorąc pod uwagę, ilu zawodników teraz mamy w środku pola, Samper chyba jednak pójdzie na wypożyczenie, a Roberto zostanie podstawowym prawym obrońcą i ewentualnie zapasowym wyborem na defensywnego pomocnika, natomiast Denis będzie chyba częściej wykorzystywany na lewym skrzydle. Teraz priorytetem - obok sprowadzenia napastnika - powinno być pozbycie się Douglasa, Adriano, Tello i Montoyi, bo i tak nie będzie miejsca na zarejestrowanie ich do kadry na nowy sezon.
3
Mecz z Levante 25. listopada 2012, po kontuzji Alvesa w 14. minucie wszedł za niego Montoya i skład Barcy był tylko z wychowanków: Valdes - Alba, Pique, Puyol, Montoya - Sergio, Iniesta, Xavi - Messi, Fabregas, Pedro. Barca wygrała 4:0 po golach Messiego (2), Iniesty i Cesca.
2
Oby Lucho wiedział co robi z tym Gomesem, póki co gość jest dla mnie praktycznie anonimowy, więc ciężko mi się wypowiedzieć na jego temat, o tyle dobrze, że przyszedł za 35 a nie 65 baniek. Cieszy mnie to o tyle, że sprzątnęliśmy go sprzed nosa Realowi (znowu :D ), chociaż jeszcze przedwczoraj był na okładce ASa jako pewniak do założenia białej koszulki. I przy okazji bezboleśnie pozbędziemy się Montoyi i miejmy nadzieję Tello.
3
Fernando Couto miał jedną z najśmieszniejszych fryzur w historii futbolu :D Z kolei Baia był zawsze ulubionym piłkarzem mojej siostry, dzięki aparycji Antonio Banderasa :P
1
Van Persie jak najbardziej OK, ale Tevez to chyba nie jest gość, którego Barca chciałaby w swojej szatni - gość jest waleczny i dobrze gra, ale ma ewidentnie problemy z głową.
2
W artykule jest mowa o 210 milionach FUNTÓW, co w przeliczeniu na EURO (o których jest mowa w artykule) przy obecnym kursie daje niecałe 36 milionów euro.
20
...a Pogba, że od dzieciństwa marzył o grze w United :D
3
Jak na razie, to chyba tylko Neymar spełnił pokładane w nim nadzieje z tych wielomilionowych transferów z ligi brazylijskiej. Po Lucasie Mourze się jednak więcej spodziewałem, Oscar miał dobry początek w Chelsea, ale później pokazał swoją "brazylijską twarz" (w Brazylii Oscar był pośmiewiskiem kiedy grał w tamtej lidze i jego transfer do Chelsea za kupę hajsu był tam przez długi czas wyśmiewany). Gabriel Jesus pojawia się praktycznie znikąd i od razu płacą za niego 32 bańki, zobaczymy.
3
No przecież jest napisane jak byk, że do końca sezonu w Brazylii zostaje w swoim klubie...
2
210 milionów funtów, ale i tak to daje znacznie mniej niż 71 milionów euro na sezon - niecałe 36 milionów.
3
Ale dalej mamy od QA więcej kasy niż Real, a od sponsora technicznego (Nike) wyciągamy o wiele więcej niż ktokolwiek - więc sumując wszystko chyba i tak jesteśmy na pierwszym miejscu, bo United musiałoby od Adidasa wyciągać ze 120 baniek, skoro my mamy mieć do 155 od Nike ;)
9
Warto zwrócić uwagę, że ten bank sponsoruje również trzecioligowy klub hiszpański Real Racing Santander... :D :D :D
2
Zdecydowanie tendencyjnie brzmią konkretnie te zdania:
"Wydaje się, że Katarczycy byli niewygodnymi współpracownikami nawet dla samego zarządu, który podczas kampanii wyborczej nie bronił zawartej z nimi umowy w obawie przed reakcją głosujących."
Rozpoczęcie zdania od "wydaje się" po czym postawienie bardzo odważnej i ostrej tezy, bez poparcia jej żadnymi konkretami.
"Słowa nie zawsze jednak odpowiadają czynom, co można było zauważyć również w przypadku ugody zawartej z prokuraturą."
Krytyka zarządu za zupełnie inną sprawę, która w dodatku zostaje przedstawiona jako coś negatywnego podczas gdy była najlepszym wyjściem dla klubu.
"Obecnie zostajemy na kolejny rok z Qatar Airways, z umową na rozczarowującą kwotę ogłoszoną w taki sposób, że wydaje się, że żadna ze stron nie wierzy w to, co właśnie podpisała."
"Katar zyskuje, Barça traci."
Czyli w końcu jak to jest, wszyscy są niezadowoleni, czy może jednak Katar zyskuje i jest zadowolony? Coś tutaj nie halo.
Wiadomo, że weszła w życie raczej opcja awaryjna, ale nie robiłbym z tego takiej tragedii, kontrakt podpisany tylko na rok, po kolejnym sezonie dostaniemy pewnie od Amazon 2 razy tyle rocznie i to przez 5 lat. Przynajmniej Barca jasno postawiła na swoim i nie dała się złamać w negocjacjach - poszli na ich warunki, ale z umową tylko na rok. A co do wykorzystania koszulki bez sponsora w celu wymuszenia czegoś na QA - jak dla mnie to kompletnie nietrafiona interpretacja tej sytuacji, wypuszczenie koszulek bez sponsora było genialnym chwytem marketingowym - umówmy się, że wiele osób - w tym ja sam - kupiło koszulkę akurat teraz tylko i wyłącznie dlatego, że to była jedyna okazja na zakup bez logo sponsora.
3
Cristiano Ronaldo dopiero co prowadził z ławki reprezentację Portugalii w finale Mistrzostwo Europy, a teraz negocjuje dla Realu transfer nowego zawodnika - no po prostu człowiek orkiestra! :D
Z tymi nowymi nabytkami Barcy i ich uniwersalnością, coraz bliżej do momentu, gdy będziemy mogli wystawić jedenastkę w całości złożoną z samych Sergich Robertów, Samuelów Umtitich i Denisów Suarezów :)
2
Nie mówię o temacie, tylko o tonie, w jakim napisany jest ten artykuł. Bardzo tendencyjnie.
5
Artykuł sponsorowany przez Laportę :P
1
Nie jest bardzo szeroka, moja jest całkiem dopasowana, a też jestem szczupły. I nie ma tych dziwacznych otworów wentylacyjnych, które ma meczówka... A do tego jest zdecydowanie tańsza.
4
W przyszłym roku wychodzi kolejny sezon Twin Peaks po ponad 25 latach, jeśli nie widziałeś jeszcze oryginalnej serii, to teraz jest odpowiedni moment ;)