Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Chyba nie do końca na przedmieściach Madrytu, generalnie jakbyś jakiemuś Baskowi powiedział, że Vitoria jest przedmieściami Madrytu, to nie chciałbym być w Twojej skórze :D
I tak, Kiko to był ten gość z dziwną czupryną, który chciał być jak Figo w wersji light.
2
Nieważne, kim jest, ale wypowiedział się dosyć rzeczowo o tej "świętej". Kolejna wtopa kanonizacyjna Watykanu na poziomie Jose de Anchiety, Escrivie, Stepinacu czy Janie Sarkandrze. Matka Teresa miała dobry PR, ale jej dawni współpracownicy (o pacjentach nie wspominając) nazywają ją raczej "Aniołem Śmierci"...
2
Z tego co pamiętam to z 6 nieruchomości i pokończyć wszystkie zadania w przynajmniej 4 z nich, ale koniecznie to musi być drukarnia i doki :>
Tak, pół dzieciństwa spędziłem nad Vice City i San Andreas :D
1
A Lavezzi przypadkiem nie złamał sobie ręki na Copa America, jak przekoziołkował przez bandę pod koniec meczu z USA?
1
W sumie ma do tego trzech kolegów z Valencii: Albę, Mathieu i Gomesa, więc raczej na brak znajomych nie powinien narzekać ;)
3
Albo Suarez, który nie mógł grać przez 4 miesiące :D
1
Na szczęście sędziowie też nie lubią, jak wicemistrz przegrywa przez ich błędy, więc na wszelki wypadek wszystko gwiżdżą pod nich ;)
4
A Messi dalej będzie na nich zapierniczał na boisku, bo nikt mu nigdy nie pozwoli zakończyć kariery ;)
1
Pewnie, że nie - gdyby się postarali, to teoretycznie mogliby teraz niezłą pakę uzbierać: http://www.squawka.com/news/from-adnan-januzaj-to-granit-xhaka-how-kosovo-could-line-up-if-players-switched-allegiance/708360
Prawie jak Chorwacja po rozpadzie Jugosławii, 3. miejsce na MŚ w '98 i w składzie tacy gracze jak Suker, Boban czy Prosinecki.
13
W sumie średnio mi się podoba coś takiego - stawianie jakiejś tezy jako niby "zdanie większości" po czym przytaczanie truizmów i rzeczy, które wszyscy wiedzą, w ramach zaprzeczania jej. Mascherano przychodząc do Barcelony był jednym z najlepszych defensywnych obrońców na świecie, a w Barcelonie stał się jednym z najlepszych środkowych obrońców. Wcale nie odstaje "talentem" od innych graczy, właściwie to mało który gracz na jego pozycji cechuje się takim wyprowadzaniem piłki czy długimi podaniami jak Javier, a jego timing przy wślizgach jest chyba niezrównany na świecie.
Więc to chyba jednak nie jest zbyt odkrywcze stwierdzenie, że obrońca, który jest u nas siódmy sezon był ważniejszym transferem od napastnika, który grał 3 sezony z czego przez połowę czasu był kontuzjowany...
1
A ja bym wybrał Algierię, mają chyba najciekawszych zawodników z tych trzech drużyn.
2
Szczury zawsze na propsie, ja miałem jednego jakieś 10 lat temu od mojej siostry, której się "okociła" samiczka, strasznie ogarnięty i kontaktowy był gość. Szkoda tylko, że hodowlane szczury mają generalnie wszczepione nowotwory i żyją bardzo krótko w porównaniu do dzikich.
2
Przecież właśnie o to chodzi, żeby oni się wycofali z jakichkolwiek roszczeń, jakie tam mieli do nas ;)
1
A robiłeś mury na normalnej zaprawie czy na jakiejśtam systemowej cienkospoinowej? Bo jak na normalnej to może Ci to po prostu jakoś siądzie bardziej ale dramatu nie będzie, ale przy cienkospoinowej jest za sztywny mur i łatwo o pęknięcia.
1
Może być za duży docisk na tej wierzchniej warstwie pustaków od obciążenia punktowego od tych belek, czyli mogą Ci popękać pewnie.
1
No jakiś wieniec by się raczej przydał ;)
1
Wal o co chodzi, możesz na priva.
3
6
Na Squawka też widziałem dzisiaj ochy i achy nad tym, jakie świetne było to okienko w wykonaniu białych wicemistrzów, poparte głównie tym, że... Mają skład, który był w stanie wygrać Ligę Mistrzów :'D Szkoda, że minęły 3 miesiące i już wszyscy zapomnieli, że dostali drabinkę na poziomie "Can I play, daddy?", a w finale zremisowali dzięki golu ze sporego spalonego...
O ile w ataku i na bramce mają wartościowych zmienników, tak z trójką stoperów sytuacja nie jest różowa, na lewej obronie Marcelo nie ma konkurenta, a na prawej alternatywą dla Carvajala jest Douglas w wersji Premium. Do ich zmienników w pomocy też jestem średnio przekonany, chociaż James i Isco to oczywiście klasowi zawodnicy, to kompletnie nie pasują jako zmiennicy Modricia i Kroosa.
4
Zawsze jest Turan, Roberto i Rafinha w odwodzie, spokojnie ;)
24
Akurat dla Manchesteru City, to Liga Mistrzów się zwykle kończyła - a nie zaczynała - na 1/8 finału... :D
43
W sumie to możnaby zrobić podobną grafikę również przed tymi nowymi transferami, doklejając na każdej pozycji Sergiego Roberto :v
2
I tak jak znam życie, to - nawet przy tak fatalnej grze Legii - biali wicemistrzowie w meczu z nimi strzelą fartem w końcówce po spalonym :D
1
Zamiast "Lahoz" można podstawić nazwisko dowolnego innego arbitra z La Liga w sumie...
2
To się nazywa fez zdaje się... ;)
4
"Fatalne Copa America"? Z Panamą chyba miał słabszy mecz, ale już w finale ratował tyłek Chilijczykom. I co z tym startem sezonu? Błąd z Betisem przy wolnym, czyste konto i obroniony karny w Superpucharze, więc też nie przesadzajmy.
1
Czerwona kartka dla winowajcy i karny. To całe "podwójne karanie" to też bujda, robiąc taką akcję poświęcasz się i ryzykujesz tak samo jak wycinając ostatniego rywala w polu karnym i za to bezwzględnie powinna być czerwona kartka i karny, bo inaczej wszyscy by to stosowali w każdej sytuacji, a tak to trzeba rozważyć "za i przeciw".
2
Tak samo możnaby uznawać gole jak jest gość wycięty 1 na 1 i tak dalej...
2
Chyba jednak dobrze, bo późniejsze mecze Holandii i Niemiec z Urugwajem na tych MŚ należały do najpiękniejszych i najbardziej emocjonujących, szczególnie mecz o trzecie miejsce z Niemcami. A Ghana byłaby tłem i chłopcem do bicia dla tych zespołów.
EDIT: A sam przepis jest idiotyczny, skoro piłka nie wpadła do bramki, to nie powinno być gola, chyba, że jakiś czynnik zewnętrzny by temu zapobiegł (np. wbiegający kibic/rezerwowy).
2
"w spokoju odpalić jakiegoś filma dobrego"
Rzekł Radek, po czym obejrzał film o Ronaldo :D