2

Na Squawka Messi pobił chyba jakiś rekord, bo z ten mecz zdobył bestialskie 236 punktów - chyba nigdy nie widziałem, żeby jakikolwiek gracz przekroczył 200, chociaż Messi z reguły oscylował gdzieś w okolicy 180... O.o

Do tego genialny mecz Sergiego Roberto - 2 asysty, 5 kluczowych podań, 10 odbiorów (w tym dwa bezpośrednie)... Może niepotrzebnie martwiliśmy się odejściem Daniego Alvesa? :>

1

Boczni obrońcy już 3 asysty w tym meczu :D

33

Największym zaskoczeniem na liście powołanych to jest Douglas :o

4

"Specjalistyczny portal transfermarkt.de" na którym ceny piłkarzy są kompletnie od czapy i oderwane od obecnych warunków na rynku :D

1

I do kolekcji Jackson Martinez, chociaż Atletico przynajmniej go opchnęło dalej za większą kasę... I w sumie Hulk też, miał być z niego niewiadomo jaki napadzior, a skończył w lidze rosyjskiej i chińskiej.

10

A dokładnie 12 lat temu do Realu trafił Jonathan Woodgate, który w swoim debiucie zaliczył bramkę samobójczą i dostał czerwoną kartkę :'D

1

40 baniek ich kosztował, dobrze mówię? :D

1

Czy ja wiem, czy o upadku moralnym? Michael jest zawsze przedstawiany w filmach jako bohater pozytywny, który poświęca wszystko dla "rodziny", łącznie z własnym sumieniem. Ale jednak cały czas trzyma się zasad.

2

I w "Psychozie" Hitchcocka zdaje się? ;)

3

Gomes pomimo zachowawczej gry w sumie zaliczył dwa "przedostatnie podania" (z czego to drugie do Digne było świetne), Digne asysta a Umtiti jak skała w obronie, pomimo karnego. Tylko Denis wczoraj słabiej, ale z kolei on brylował w pierwszym meczu.

1

6:0 +/- 2 gole dla Brazylii :P

1

Alcacer lepszy od Gomeza, więc luzik :P Do tego o połowę młodszy.

1

Gorzej? Moim zdaniem zagrał bardzo solidny mecz, do tego zaliczył bardzo ważną asystę, gdzie popisał się bardzo przytomnym zagraniem. Bonus: grał na skrzydle, a nie na środku pomocy.

2

Zgadzam się, obecnie Bravo to absolutna czołówka. Doskonały bramkarz, do tego charyzmatyczny lider defensywy. Strasznie szkoda będzie jak od nas odejdzie.

2

W sumie to doping powinien być dopuszczalny w sporcie, jedynie z jasnym podziałem na rozgrywki pomiędzy "naszprycowanymi" i "czystymi".

4

Może nową sierotkę do losowania kulek w LM? :'D

4

Zostawmy im to, neich mają ten bufor amortyzujący jak znowu w najbliższym klasyku oni dostaną 0:4 :D

1

Wszyscy zapomnieliście o Alexie Dimitrim Songu Billongu :D

2

Kampania to już od 3. sezonu jest. Oryginalnie miało być 4 sezony po 13 odcinków (czyli tyle ile kart w talii), ale zdecydowali się dorobić kolejny. A Frank i Claire to chyba najlepiej dobrana ekranowa para w historii, moim zdaniem i Kevin Spacey i Robin Wright są obecnie w top 5 najlepszych aktorów/aktorek (chociaż Robin dalej trochę niedoceniona moim zdaniem).

[Lekki spojler]Myślę, że w 5. sezonie niekoniecznie stricte kampania prezydencka będzie głównym wątkiem :D

2

Moim zdaniem tak! W ogóle jak na mój gust HoC z każdym sezonem się coraz bardziej rozkręcało, teraz z niecierpliwością czekam na ostatni sezon, bo zakończenie było genialne. A najlepsze jest to, jak inteligentnie są w tym serialu interpretowane i przenoszone na ekran aktualne wydarzenia polityczne i wyjaśniane mechanizmy, które nimi kierują - nie wprost, ale trafnie w punkt.

5

Śmiesznie, że jakoś nigdy nikt nie robił takiego halo o tę nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu w Europie, a teraz dwie okładki madryckich dzienników dumne i blade, jakby to chodziło coś ważnego :D

5

Z obecną formą Munira, to może nawet piątym... :D

2

Pamiętam to, te reklamy Nike były świetne - i jeszcze ta gdzie Davids i inni piłkarze musieli wykraść jakąś superokrągłą piłkę od takich mechanicznych stworów z maskami jak szermierze :D

Pamiętam, że z tą klatką jeszcze była taka przeglądarkowa gierka, że można było wybrać drużynę i grać, z dużą ilością trików :> Kojarzysz?

12

Dissblaster to taka bardziej popularna wersja Destro... Samo to wiele mówi :v

2

A najlepsze, że jest tylko wypożyczony, do tego mamy w razie potrzeby bardzo niską klauzulę wykupu, bo jego klub jeszcze nam wisi kasę :P

15

Z tym że ten Martinez dopiero w tym okienku transferowym dołączył do Barcy B, więc to chyba jednak nie jego wina... :D

3

Przecież Lucho powiedział, że nie martwi go odejście bramkarza w sensie, że jest to kompletnie nieprawdopodobny scenariusz, a nie, że jak chcą odchodzić to mogą i spoko :v Zupełnie dwa różne stwierdzenia.

17

Lucho nic nie mówi o odejściu jednego z nich, dlatego nagłówek mija się z treścią artykułu.

3

Klub postawił sprawę jasno, chociaż wydaje mi się to niezbyt wiarygodne, żeby bramkarze płakali w ten sposób o grę, bo wiadomo, że u Lucho coś takiego nie przejdzie. Bravo to obecnie jeden z najlepszych bramkarzy na świecie, a Ter Stegen za parę lat będzie wśród najlepszych.

3

Obstawiamy, która gazeta jako pierwsza zrobi okładkę z Ter Stegenem i Bravo dophotoshopowanymi do walki w klatce? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?