1

"Upadek", "Most nad Renem", "W księżycową jasną noc".

3

Jeśli Roberto dalej będzie zaliczał taki progres jak w zeszłym sezonie, to myślę, że albo Vidal będzie musiał się pogodzić z rolą zmiennika, albo starczy ściągnąć kogoś na rezerwę ;)

2

Jeśli obaj będą pokazywali podobną formę jak w zeszłym sezonie, to nie widzę szans, żeby Vidal był pierwszym wyborem na PO przed Sergim Roberto.

5

Zapomniałeś o trójce hultajów z Bayernu: Kahn, Basler (który co prawda wyleciał z tego Bayernu za alkoholowe ekscesy) i król Effenberg :D

8

A to Montoya interesujący sposób znalazł, żeby jednak zostać w Barcelonie na kolejny sezon - kontuzja do końca okienka i nikt go nie weźmie! :)

1

Zapomnieli dopisać Higuaina i Moratę :v

5

Przynajmniej można kilka nazwisk skreślić :D Niedługo drogą eliminacji będzie można dojść do tego, kogo Barca sprowadzi...

2

7

I tak samo mówił Romario, który chlał przed samymi meczami, a w piłkę na poziomie profesjonalnym grał jeszcze (i to z niezłym skutkiem) po czterdziestce.

6

Myślę, że nie ma sensu porównywać bramek z futsalu z tymi z "prawdziwej piłki", Ricardinho świetny trik, ale jak dla mnie to za mało. Gole Saula i Messiego były doskonałe, ale jednak mój głos poszedł na Shaqiriego, ten strzał był tak dobry, że nawet nie przeklnąłem, że strzelił gola Polakom...

Swoją drogą, w najlepszych interwencjach jest obrona Fabiańskiego ze Szwajcarią :)

1

Ale tutaj gracze Romy specjalnie mu nie przeszkadzali, szczególnie typ z "5" na plecach, który stoi i się gapi...

2

Ze 2 lata temu były ploty, że Barca chce go kupić.

3

Spoko, w sumie odkąd w Barcy jest Lucho, to ciężko się do czegoś przyczepić do sztabu medycznego i fizjoterapeutów - pewnie te problemy Gomesa były po prostu wynikiem nieogarniętych fachowców w innych drużynach.

2

Tak mi się przypomniało - na rozluźnienie atmosfery gównoburzy:

:D

4

Przecież połowa Starego Testamentu jest o tym, żeby zabijać niewiernych tudzież ludzi "lekko prowadzących się" :D :D :D

4

Terroryści-samobójcy też niekoniecznie robią to za darmo. Organizacje terrorystyczne często werbują do tej funkcji ludzi, których rodziny żyją w skrajnej biedzie - rodziny tych ludzi dostają jakieś... "uposażenie" za to, że ktoś się wysadzi. Na Bliskim Wschodzie często nawet dzieci nieświadome tego, co robią, są wykorzystywane do samobójczych zamachów.

1

2

Skoro nawet Iniesta w wieku 32 lat wymiata, to Busi grając w swoim stylu zapewne będzie jak Xavi i pociągnie do 35-36 lat. Jego styl gry nie wymaga dużo biegania, zresztą nigdy nie był specjalnym sprinterem, a umiejętność czytania gry czy dokładnego podawania tylko rośnie wraz z doświadczeniem. Co sezon Sergio jest bardziej kluczowym graczem dla nas.

2

Te Suarezy u nas to się mnożą jak króliki, jeszcze niedawno był jeden, a teraz już na 24 osoby w kadrze mamy trzech! :o

4

781 milionów euro to warte jest samo nasze tridente MSN i to przy założeniu, że któryś z nich jest kontuzjowany :'D

2

A ja bardzo lubię jego komentarze, widać, że gość ma o wiele większą wiedzę od przysłowiowego Żewłakowa, parę razy w LM go słuchałem i zawsze byłem zadowolony. No i nie rzuca w kółko jak najęty oklepanymi tekstami, co mnie u komentatorów najbardziej doprowadza do szału. A nazwisk i tak nikt w 100% poprawnie nie wymawia, więc co tam.

2

...Czyli jak nawalony Polak zatłucze jakiegoś Syryjczyka, to będzie OK? Moralność Kalego?

2

Fajny tekst, szczególnie kawałki o wciąganiu Vibovitu i przedawkowaniu Pokemon Go :D Natomiast nie zgodziłbym się z tym, że Busquets jest bliżej końca kariery niż najwyższej formy - to przecież właśnie teraz jest w tym okresie, kiedy piłkarze wchodzą na swoje maksimum!

5

To teraz tylko czekać, aż Arda i Bravo przeczytają artykuł Sportu i zdementują to tak jak Rakitić? :D Już widzę, jak Barca sprzedaje jednego z najlepszych obecnie bramkarzy świata i Ardę, który przyszedł za grubą kasę i nawet nie miał czasu dobrze się zaadaptować, do tego idealnie pasuje do filozofii Lucho. Co do Vermy, to jeżeli będzie za niego konkretna oferta to może odejść, ale też nie uważam, że powinniśmy go na siłę wypychać ze składu. Trzeba pozbyć się jeszcze Tello, Montoyi i Douglasa, zakładając, że transfer Adriano jest już dopięty.

3

Hahaha, świetne :D W sumie starczyłoby zmienić koszulkę i cały wanted level by zniknął, Leo poszedł na całość...

1

3 obrońców i brak defensywnego pomocnika? :o

11

Jeszcze gorsi są ludzie, którzy na fejsbuku chwalą się tym, co ich pociechy zjadły... I wydaliły :P

12

Zwłaszcza jak na początku sierpnia podpisze nowy kontrakt...

19

To będzie po prostu część z tych 35 milionów, które Barca zapłaciła Valencii.

1

Messi już dawno wszystko oddał łącznie z odsetkami :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?