11

Wypowiedź może trochę kurtuazyjna, w końcu to jego rodak i obaj grali w Ajaxie - ale tak czy inaczej, referencja, na którą warto zwrócić uwagę. Moim zdaniem Van der Sar to po Kahnie najlepszy bramkarz w historii, nawet przed Casillasem i Buffonem.

7

Trochę skromności, Kuba!... :D

2

Ale wg regulaminu losowania do grup nie mogą trafić 2 zespoły z tej samej federacji, więc to, w jaki sposób Sevilla awansowała nie ma tutaj nic do rzeczy i nie może być w grupie z Barceloną - chyba, że jest jakiś tajny kruczek, o którym nikt nie wie :P

1

W Granadzie same byłe legendy Barcy - Sergi Guardiola, Oier Olazabal... :D

1

Ty wolisz takich mięśniaków jak Bravo, nie? :D

8

Vermaelen strzelił gola dającego zwycięstwo z Malagą, bez którego nie wygralibyśmy Ligi. Milito jednak trochę u nas pograł, a Hleb był sprawdzonym w Europie graczem, który po prostu okazał się za słaby. Czygryński to wtopa 10 baniek, Keirrison to oczywiście gorszy transfer niż Douglas.

3

Z Sevillą w sumie miał jeszcze 2 gole z rzutów wolnych w meczu o Superpuchar Europy, czyli to kolejny taki dublet i znowu z tym samym przeciwnikiem.

3

O co chodzi z tym Gabigolem? Widziałem 2 mecze Brazylii na IO i typ delikatnie mówiąc specjalnie nie brylował - i to na tle młodych graczy Hondurasu i Niemiec. Neymar przy nich wyglądał jak licealista grający z dziećmi z podstawówki, a Gabigol nie wyróżniał się od Gabriela Jesusa/Luana/Felipe Anderson.

15

Sorki, masz rację. Pomylił mi się z Illarramendim/Kovaciciem :'D

37

Douglas spoko, przynajmniej nie kosztował 30 baniek jak Lucas Silva. Kojarzysz w ogóle takiego gracza? :D

0

No wiem, jak to wyglądało, pamiętam - ale zwolnienie i wywalenie to dla mnie to samo, może nie do końca jasno to wyraziłem ;) I tak, dobrze dla nas wyszło, a Valdano przynajmniej nie jest takim pajacem jak Guti, którego oddali bez żalu, a który dalej jest pierwszym hala dzieciakiem.

5

Dobrze, że Valdano wywalili z Realu, przynamniej może mówić otwarcie to, co myśli ;)

49

Ja cały czas liczę, że jednak Munir z nami zostanie. Jednak jeśli mamy się go pozbywać, to tylko z klauzulą odkupienia, bo z tego gościa będą jeszcze ludzie - pamiętajmy, że ma dopiero 20 lat!

1

Cóż, ostatnio zdecydowanie zbyt dużo osób obnosi się z byciem "dyskryminowanym przez poprawność polityczną" ;)

PS.
Świetny avatar! \m/ Jeden z moich ulubionych zespołów.

1

Do tylu to pewnie nawet w samej lidze ;)

3

No pewnie, a dlaczego nie? "100% Cthulu" pewnie też.

5

W mega ważnym meczu w przypadku braku dostępności Suareza pewnie i tak na środku zagrałby Messi albo Neymar, a na skrzydło poszedłby Denis lub Arda. Munir ma po prostu odciążyć tridente w regularnych spotkaniach.

3

Napisałem już, że Jezus to prorok i ważna postać w Islamie, więc jakim cudem ten napis miałby przeszkadzać szejkom, którzy są muzułmanami?! A poza tym dlaczego Polacy mieliby w razie wojny teraz uciekać do krajów arabskich, gdzie też jest wojna? Starczy, że choćby Iran (jeszcze oczywiście przed rewolucją Ajatollahów) przyjmował polskich uchodźców. Albo że Turcja jako jedyna nie uznała rozbiorów Polski.

1

Cristiano też mówi co myśli, ale w takich sytuacjach wypada to żałośnie, bo tylko pokazują swój ból tyłka spowodowany porażką.

6

Te analizy to nowość w La Liga, jak dla mnie super - trzeba iść z duchem czasu, skoro w BPL już od chyba 3 sezonów mają to śmieszne "goal line", które wciskają przy każdej okazji, niech i La Liga będzie dla nich konkurencyjna.

3

Może dlatego, że przyjmowanie uchodźców wpisuje się w hasła "No to racism" i ogólną zasadę, że futbol ma łączyć, a nie dzielić?

3

Brakiem mieszania polityki do futbolu. A Jezus jest też jednym z najważniejszych proroków Islamu - więc zobacz, muzułmanie też mogą czuć się pokrzywdzeni tą decyzją FIFA!

1

Komentarz tej Jóźwiak na temat tych medalistek jest mocno nie na miejscu, skoro ona nie potrafi ugryźć się w język w wywiadach, to może też ma problem z nadmiarem testosteronu?

2

"Dyskryminacja Chrześcijan" brzmi tak absurdalnie z ust Polaka mieszkającego w Polsce, że aż zachichotałem :D

20

Czyli w sumie dobrze, wrzucił zdjęcie całej drużyny :v

4

Taki sam, jak u naszych Januszy po karnym Błaszczykowskiego, jak chcieli powtarzać cały mecz, bo bramkarz wyszedł 30 cm? :D :D :D

1

Ta, i fotka Cristiano jak siedzi na trybunie :D

1

A ja tam bardzo tego Jońcę lubię, może nie jest jakimś ekspertem i ma czasem zamulający głos, ale nie popełnia błędów językowych i jego żarty zwykle wychodzą śmiesznie :)

1

Przecież urlopy już mieli, przed igrzyskami. Nie przesadzajmy, że przez igrzyska mają tracić pół sezonu ;)

3

A wiesz, jaki inny Perez ma "kontuzję głowy"...? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?