Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
"Na Camp Nou Anglik jest upatrywany jako następca Javiera Mascherano, który po sezonie opuści klub" - Daily Mail nowy level plotek transferowych, teraz już dotyczą nie tego, ale kolejnego letniego okienka :'D
1
No tak, Forlan u szczytu formy to była światowa czołówka, do tego miał jaja ze stali i nie zawodził w najważniejszych meczach, czego o Cavanim nie można powiedzieć.
1
Cavani sabotażysta :D Niesamowite, żeby taki piłkarz nie potrafił trafić w piłkę będąc sam na sam, a tu mu się dwa razy takie coś zdarzyło, plus kilka setek.
3
Meksyk gra na strasznym farcie, niby grają taktycznie odpowiedzialną piłkę, ale ich obrona co chwila przepuszcza prostopadłe podania, nawet Jamajka miała kilka setek i sytuacji, gdzie bramka naprawdę cudem nie padła. Argentyna powinna bez problemu ich pokonać gdyby na siebie trafili.
3
Coś ostatnio ludziom tutaj brakuje powodów do narzekania chyba :D Może niech Barca ściągnie jakiegoś Cavaniego czy Auriera, to się znajdzie lepszy powód niż pesymistycznie przewidywania odnośnie nagrody, do wręczenia której zostało jeszcze pół roku grania :v
4
Ah ci uchodźcy... znaczy się, imigranci ekonomiczni z Anglii, zamiast się zasymilować, to tylko robią rozróby... Oh wait, coś tu nie gra :v
7
Czyli ma zaryzykować, że Suarezowi się odnowi kontuzja, bo ten chce wejść...? :D Bez sensu.
2
No tak, z nadrukiem z tyłu i plakietką. Nadruk też bardzo ładnie wykonany swoją drogą i na szczęście zmieściło mi się to, co chciałem tam umieścić :D
2
W oficjalnym sklepie Nike, chyba od piątku są dostępne z plakietkami, ja zamówiłem w sobotę.
2
Moja też stadionowa, chyba nie ma sensu kupować meczowej jeśli się nie zamierza w niej grać ;) A plakietka u mnie była w zestawie, naszyta - opłacało się czekać!
6
Haha, do mnie też dzisiaj przyszła, w tym momencie rozpakowałem :) I muszę przyznać rację, że świetnie wyszła, bardzo staranne wykonanie, sprawdzałem każdy szew.
8
Włączyłem mecz koło 20. minuty i Dani już zdążył wykręcić od tego czasu staty jak przeciętny boczny obrońca podczas całego sezonu ligowego: udział przy 2. golu, świetne otwierające podanie do Eliasa i asysta na 3:0. Nie oglądam dalej, bo coraz bardziej mi żal, że od nas odszedł :(
1
Czy jeżeli odpowiedziałbym Ci, że zawsze w takich kwestiach zasięgam najpierw rady u znajomego psychiatry, który stawia diagnozę, byłbyś usatysfakcjonowany? :)
2
Zapewne to zależy od kontekstu, chociaż z pewnością negatywnie się kojarzy. Generalnie - w języku archaicznym - oznacza to po prostu osobę o lekkim upośledzeniu umysłowym, więc zapewne zastosowanie tego słowa do określenia osoby dorosłej będącej na poziomie dwunastolatka - zgodnie z definicją - nie jest obraźliwe, choć pewnie "na salonach" niezbyt stosowne :)
3
W Realu bym go na pewno nie widział, bo gra dla Barcy i ma za bardzo poukładane w głowie, żeby popełnić takie sportowe samobójstwo. Jedynie w PSG, ale myślę, że do tego 2022 przynajmniej go u nas zatrzymają tak czy inaczej.
1
"9.3. W serwisie FCBarca.com niedopuszczalne jest:
(...)
- obrażanie innych Użytkowników, redakcji FCBarca.com oraz osób trzecich, w tym ZAWODNIKÓW, trenerów i innych osób związanych z dowolnym klubem piłkarskim;"
Jak tak mogłeś o nim napisać! :(
2
Adama miał siłę, szybkość, drybling, ale pozostawał jeźdźcem bez głowy - skoro w Barcy uznano, że już go nie ogarną pod względem taktycznym i nawet w Anglii - gdzie preferowana strategia to "dzida i do przodu" - sobie nie dał rady, to jednak mu czegoś brakowało. Munir przynajmniej zawsze na boisku wiedział co ma robić i nawet jak przy wykończeniu go zżerała trema, to harował w pressingu.
3
Najśmieszniejsze/najbardziej przerażające jest to, że w 2010 Rodriguez niechcący "przewidział" w "Maczecie" takiego Trumpa, szkoda tylko, że tam to miało jedynie wymiar bardzo przerysowanej karykatury republikańskiego polityka...
4
Różnica między Koke i Busquetsem jest taka, że zapewne ciężko byłoby znaleźć kogokolwiek dającego 60 baniek za Koke, a i Atletico by pewnie na taką propozycję przystało, natomiast gdyby tylko szejki z PSG czy City zwęszyły szanse ściągnięcia Busquetsa, to lekką ręką daliby stówę za niego :P
4
"Tygrysia Maska" :)
2
Adama za 10 baniek to też bardzo dobry transfer, gość by się raczej u nas i tak nie odnalazł, a w Aston Villi też pierwszych skrzypiec nie grał. Generalnie do autorów artykułu ze "Sportu" można odpowiedzieć stare, dobre "nie ucz ojca dzieci robić" :D
1
Haha, właśnie też zauważyłem, że coś nie tak z tym hymnem Urugwaju, bo generalnie ma bardzo przyjemną i zapamiętywalną melodię :D Niezła wtopa organizatorów.
3
Ale w sumie nie miał co zrobić z tą nogą, wybił piłkę i naturalnie musiał postawić nogę, a tamten wjechał... Ciężka sytuacja.
3
Od Żewłakowa to każdy jest lepszy, ten gość chyba nigdy nie powiedział niczego odkrywczego albo przynajmniej poprawnego gramatycznie :P
1
W kolarstwie akurat wszyscy się szprycują, więc odebranie po kilku latach tytułów Armstrongowi było totalną głupotą i strzałem w kolano federacji kolarskich. Lance jest bez dwóch zdań wielkim sportowcem i symbolem tego, w jak spektakularny sposób można pokonać nowotwór, dlatego oczernienie go i wyciąganie brudów po tylu latach było po prostu bezcelowe.
1
Dokładnie. W tamtym sezonie Vidal i Turan też przyszli kompletnie bez żadnej zapowiedzi, nawet przy transferze Suareza jak kilka dni przedtem wypłynęły jakieś informacje, to ludzie mówili, że to marzenie, ale możemy zapomnieć :D
2
Ale wpłacając klauzulę trzeba dopłacić gdzieś drugie tyle podatku.
2
Tylko wpłata klauzuli to 15 milionów, natomiast jak Barca się zgodzi na transfer - to BVB zapłaci 8 baniek ;)
1
No ja też dzisiaj rano zamówiłem, były dostępne wszystkie rozmiary oprócz spadochronów XXL :P
1
W tym transferze chodziło o to, żeby Douglas został rekordzistą świata w snake'a :v