6

"Na Camp Nou Anglik jest upatrywany jako następca Javiera Mascherano, który po sezonie opuści klub" - Daily Mail nowy level plotek transferowych, teraz już dotyczą nie tego, ale kolejnego letniego okienka :'D

1

No tak, Forlan u szczytu formy to była światowa czołówka, do tego miał jaja ze stali i nie zawodził w najważniejszych meczach, czego o Cavanim nie można powiedzieć.

1

Cavani sabotażysta :D Niesamowite, żeby taki piłkarz nie potrafił trafić w piłkę będąc sam na sam, a tu mu się dwa razy takie coś zdarzyło, plus kilka setek.

3

Meksyk gra na strasznym farcie, niby grają taktycznie odpowiedzialną piłkę, ale ich obrona co chwila przepuszcza prostopadłe podania, nawet Jamajka miała kilka setek i sytuacji, gdzie bramka naprawdę cudem nie padła. Argentyna powinna bez problemu ich pokonać gdyby na siebie trafili.

3

Coś ostatnio ludziom tutaj brakuje powodów do narzekania chyba :D Może niech Barca ściągnie jakiegoś Cavaniego czy Auriera, to się znajdzie lepszy powód niż pesymistycznie przewidywania odnośnie nagrody, do wręczenia której zostało jeszcze pół roku grania :v

4

Ah ci uchodźcy... znaczy się, imigranci ekonomiczni z Anglii, zamiast się zasymilować, to tylko robią rozróby... Oh wait, coś tu nie gra :v

7

Czyli ma zaryzykować, że Suarezowi się odnowi kontuzja, bo ten chce wejść...? :D Bez sensu.

2

No tak, z nadrukiem z tyłu i plakietką. Nadruk też bardzo ładnie wykonany swoją drogą i na szczęście zmieściło mi się to, co chciałem tam umieścić :D

2

W oficjalnym sklepie Nike, chyba od piątku są dostępne z plakietkami, ja zamówiłem w sobotę.

2

Moja też stadionowa, chyba nie ma sensu kupować meczowej jeśli się nie zamierza w niej grać ;) A plakietka u mnie była w zestawie, naszyta - opłacało się czekać!

6

Haha, do mnie też dzisiaj przyszła, w tym momencie rozpakowałem :) I muszę przyznać rację, że świetnie wyszła, bardzo staranne wykonanie, sprawdzałem każdy szew.

8

Włączyłem mecz koło 20. minuty i Dani już zdążył wykręcić od tego czasu staty jak przeciętny boczny obrońca podczas całego sezonu ligowego: udział przy 2. golu, świetne otwierające podanie do Eliasa i asysta na 3:0. Nie oglądam dalej, bo coraz bardziej mi żal, że od nas odszedł :(

1

Czy jeżeli odpowiedziałbym Ci, że zawsze w takich kwestiach zasięgam najpierw rady u znajomego psychiatry, który stawia diagnozę, byłbyś usatysfakcjonowany? :)

2

Zapewne to zależy od kontekstu, chociaż z pewnością negatywnie się kojarzy. Generalnie - w języku archaicznym - oznacza to po prostu osobę o lekkim upośledzeniu umysłowym, więc zapewne zastosowanie tego słowa do określenia osoby dorosłej będącej na poziomie dwunastolatka - zgodnie z definicją - nie jest obraźliwe, choć pewnie "na salonach" niezbyt stosowne :)

3

W Realu bym go na pewno nie widział, bo gra dla Barcy i ma za bardzo poukładane w głowie, żeby popełnić takie sportowe samobójstwo. Jedynie w PSG, ale myślę, że do tego 2022 przynajmniej go u nas zatrzymają tak czy inaczej.

1

"9.3. W serwisie FCBarca.com niedopuszczalne jest:
(...)
- obrażanie innych Użytkowników, redakcji FCBarca.com oraz osób trzecich, w tym ZAWODNIKÓW, trenerów i innych osób związanych z dowolnym klubem piłkarskim;"

Jak tak mogłeś o nim napisać! :(

2

Adama miał siłę, szybkość, drybling, ale pozostawał jeźdźcem bez głowy - skoro w Barcy uznano, że już go nie ogarną pod względem taktycznym i nawet w Anglii - gdzie preferowana strategia to "dzida i do przodu" - sobie nie dał rady, to jednak mu czegoś brakowało. Munir przynajmniej zawsze na boisku wiedział co ma robić i nawet jak przy wykończeniu go zżerała trema, to harował w pressingu.

3

Najśmieszniejsze/najbardziej przerażające jest to, że w 2010 Rodriguez niechcący "przewidział" w "Maczecie" takiego Trumpa, szkoda tylko, że tam to miało jedynie wymiar bardzo przerysowanej karykatury republikańskiego polityka...

wstawcie sobie za postać De Niro Trumpa i pasuje jak ulał :o

4

Różnica między Koke i Busquetsem jest taka, że zapewne ciężko byłoby znaleźć kogokolwiek dającego 60 baniek za Koke, a i Atletico by pewnie na taką propozycję przystało, natomiast gdyby tylko szejki z PSG czy City zwęszyły szanse ściągnięcia Busquetsa, to lekką ręką daliby stówę za niego :P

4

"Tygrysia Maska" :)

2

Adama za 10 baniek to też bardzo dobry transfer, gość by się raczej u nas i tak nie odnalazł, a w Aston Villi też pierwszych skrzypiec nie grał. Generalnie do autorów artykułu ze "Sportu" można odpowiedzieć stare, dobre "nie ucz ojca dzieci robić" :D

1

Haha, właśnie też zauważyłem, że coś nie tak z tym hymnem Urugwaju, bo generalnie ma bardzo przyjemną i zapamiętywalną melodię :D Niezła wtopa organizatorów.

3

Ale w sumie nie miał co zrobić z tą nogą, wybił piłkę i naturalnie musiał postawić nogę, a tamten wjechał... Ciężka sytuacja.

3

Od Żewłakowa to każdy jest lepszy, ten gość chyba nigdy nie powiedział niczego odkrywczego albo przynajmniej poprawnego gramatycznie :P

1

W kolarstwie akurat wszyscy się szprycują, więc odebranie po kilku latach tytułów Armstrongowi było totalną głupotą i strzałem w kolano federacji kolarskich. Lance jest bez dwóch zdań wielkim sportowcem i symbolem tego, w jak spektakularny sposób można pokonać nowotwór, dlatego oczernienie go i wyciąganie brudów po tylu latach było po prostu bezcelowe.

1

Dokładnie. W tamtym sezonie Vidal i Turan też przyszli kompletnie bez żadnej zapowiedzi, nawet przy transferze Suareza jak kilka dni przedtem wypłynęły jakieś informacje, to ludzie mówili, że to marzenie, ale możemy zapomnieć :D

2

Ale wpłacając klauzulę trzeba dopłacić gdzieś drugie tyle podatku.

2

Tylko wpłata klauzuli to 15 milionów, natomiast jak Barca się zgodzi na transfer - to BVB zapłaci 8 baniek ;)

1

No ja też dzisiaj rano zamówiłem, były dostępne wszystkie rozmiary oprócz spadochronów XXL :P

1

W tym transferze chodziło o to, żeby Douglas został rekordzistą świata w snake'a :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?