Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Całe składy Realu Madryt i Espanyolu, Balotelli, Terry.
1
Kahn? :o Jak można go nie lubić? :D A co do di Canio, to strasznie ambiwalentny gość - z jednej strony ma porypane poglądy, a z drugiej zasłynął gestem fair play.
1
Lemos zagrał 9 czy 10 spotkań w tym Las Palmas, ma 20 lat - przecież to byłoby wzmocnienie Barcy B, a nie pierwszego zespołu :D
2
Transfer raczej do Barcy B póki co jak na mój gust, więc pewnie więcej nie dadzą. Albo pójdzie do nas za tę kwotę, albo będzie pokazywał dalej na co go stać w Las Palmas, albo ta cała akcja z zainteresowaniem Barcy tylko podbije ewentualną cenę dla kogoś innego - tak czy inaczej i piłkarz i Las Palmas na tym dobrze wyszli.
4
Pasuje do tego klubu jak ulał. Jeden i drugi śmieszny i żałosny.
3
Myślę, że jednak lepiej się zabezpieczyć i ewentualnie renegocjować umowę po paru latach, niż za 5 lat dostać z powrotem 30 baniek, bo jednak był kryzys albo Barca przestała odnosić sukcesy.
1
W sumie, to każdemu napastnikowi brakuje boiskowej inteligencji, wykończenia i podań Suareza :D Ale Lukaku ma chyba zbyt wybuchowy charakter i myślę, że nie pogodziłby się z ławą u nas. Do nas potrzebny jest inteligentny profesjonalista znający swoje możliwości, czyli po prostu godzący się z rolą rezerwowego, ale dający maksimum jak już dostanie szansę. Straszna szkoda, że Klose albo Aduriz nie są o te 5 lat młodsi.
3
http://www.filmweb.pl/film/Ronaldo-2015-752880
:DDD
1
Jak dla mnie to było dosyć oczywiste, że Dani zostanie - w tym sezonie pokazał, że dalej jest topowym prawym obrońcą, a choćby jego asysta do Suareza z Granadą udowadnia, że jeszcze ma niezłą szybkość jak na swój wiek. Cóż, czasem bywa zbyt nonszalancki pod własną bramką, czym doprowadza mnie do białej gorączki, ale suma zysków i strat wychodzi jednak zdecydowanie na plus jeśli o niego chodzi. Dodatkowo Roberto jako solidny zmiennik na tę pozycję + gdziekolwiek w pomocy i ewentualnie Vidal jako dodatkowa opcja.
Dzisiaj jestem za Liverpoolem, fajnie byłoby zobaczyć, jak w końcu podnoszą jakieś trofeum. Poza tym dominacja Sevilli w LE już się zrobiła nudna. Dzisiaj w końcu mają przeciwnika na swoim poziomie, zapowiada się wyrównane spotkanie.
1
W sumie w pierwszym sezonie akcja trochę siada po kilku pierwszych odcinkach, ale jak się nie zniechęcisz w tym momencie, to dalej jest tylko lepiej - końcówka pierwszego i początek drugiego sezonu to wynagradza z nawiązką... A potem jest tylko lepiej! Ja niedawno skończyłem ostatni sezon i muszę przyznać, że był jak na razie najlepszy, chociaż się trochę obawiałem, jak pokierują fabułą. A Kevin Spacey i Robin Wright są po prostu doskonali, chociaż trzeba przyznać, że na dobrą sprawę cała obsada świetnie się sprawdza.
4
Świetna inicjatywa, właśnie podpisałem. Jakby ktoś też chciał, to tutaj jest link: https://www.change.org/p/uefa-que-retiren-las-copas-de-europa-falsas-del-real-madrid
Już ponad 39k podpisów, celem póki co jest 50k :D
12
Niemcy to jednak zawsze sklecą piekielnie mocną kadrę - niby Lahm i Klose zakończyli reprezentacyjne kariery, Gundogan kontuzjowany, a kadra i tak wygląda znacznie "potężniej" od choćby pokazanej rano Hiszpanii.
1
Nie musi negocjować, nie to jest zadaniem dyrektora sportowego. Za negocjacje odpowiada głównie Raul Sanllehi, czyli dyrektor do spraw piłki nożnej: https://www.linkedin.com/in/ra%C3%BAl-sanlleh%C3%AD-b002449
4
"Po prostu w naszym zarządzie nie ma poważnych ludzi. A na pewno nie ma nikogo, kto znałby się dobrze na ekonomii."
:DDD
Z pewnością tak jest, poważni ludzie znający się dobrze na ekonomii wolą prowadzić internetowe strony ze swoimi przemyśleniami na temat ekonomii niż kierować klubem o milionowych obrotach :D
24
I jak tu go nie lubić? :) Fantastyczny człowiek, szkoda, że kiedy u nas grał media społecznościowe jeszcze nie funkcjonowały...
3
Ale jak po hiszpańsku zamawiać piwo, to TYLKO w butelce! ;)
6
Jak tu go nie uwielbiać? :D
https://www.instagram.com/p/BFADurwDxQm/?taken-by=hristo8oficial
3
To teraz niech w Getafe skupią się na produkcji dziwnych filmów XXX z zombiakami, to im chyba wychodziło lepiej niż granie w piłkę :)
1
Dokładnie o tym samym sobie pomyślałem. Fajnie, że Getafe spadło, a z pary Rayo i Gijon jednak zdecydowanie wolę Sporting, Rayo jakoś przebolejemy. Bądź co bądź to z Asturii mieliśmy Abelardo, Lucho i Villę :)
2
O co chodzi z tym ostatnim pytaniem? "Mniej kompleksów" - jedyne, co ja ostatnio widzę, to więcej kompleksów - ludzi pokroju Arbeloi i Gutiego oraz ogólnie całej białej części Madrytu :D
5
Nie ma czegoś takiego jak dwucentymetrowy spalony :P
4
O ile lepiej smakuje takie mistrzostwo, zdobyte w ostatniej kolejce, po walce do końca, w sytuacji, kiedy daliśmy Realowi tę nadzieję na remontadę, po czym brutalnie im ją odebraliśmy >:D No i to pokazuje, jak mocna jednak była Barca w tym sezonie - mieliśmy komfort pozwalający na wtopienie w 4 kolejki 11 punktow przewagi a i tak w ostateczności wygraliśmy :)
2
Przegrana Realu jest warunkiem koniecznym do naszego kibicowskiego szczęścia, natomiast wygrana Barcelony jest warunkiem wystarczającym :)
2
Długo się trzymasz jak na kibica Realu tutaj... :v
3
To pewnie dlatego, że kontrakty Barcy z Nike czy QA były negocjowane parę lat temu, kiedy stawki nie były jeszcze tak wysokie, natomiast Real i United renegocjowały/podpisywały nowe umowy przed tym (?) sezonem.
3
Dzisiaj 49 lat skończyłby jeden z najbardziej kreatywnych muzyków naszych czasów, ojciec chrzestny death metalu i założyciel jednego z najbardziej kultowych zespołów w historii - Death. Wszystkiego najlepszego dla Chucka Schuldinera! Wielka szkoda, że zmarł tak młodo, jednak odcisnął swoje piętno na historii muzyki jak mało kto.
6
Już jutro w hiszpańskich dziennikach sportowych: Luka Modrić po sezonie opuszcza Real Madryt :D
2
Oh, myślałem, że piszesz ironicznie - tak samo ironicznie, jak Marca przyznała swoje nagrody :D
1
Boixos Nois już szykują kartoniadę i transparenty :D
2
Ostatni punkt mnie rozwalił, Donie :D A Ramos gra tak bardzo fair, że specjalnie daje przeciwnikom handicapa, żeby grali w przewadze, to dopiero sportowa postawa!