Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na pewno sfałszowali wyniki z tym Bakambu, to Lucasowi Vasquezowi się przecież ta nagroda należała! Żywe srebro, nieoszlifowany diament!
1
A jest w La Liga lepszy sędzia od Mateu Lahoza, tak szczerze? :)
36
Myślę, że jednak Oblak bardziej zasługuje :P
4
PiS robi dokładnie to samo co PO i nawet specjalnie się z tym nie kryję, w międzyczasie pokazując oburzenie akcjami swoich przeciwników - standard. Wiadomo, że takie akcje to tylko zagrywki polityczne, ale co najśmieszniejsze, to pewnie i tak niczyja polityczna głowa nie poleci, bo w Polsce naprawdę trzeba ostro przegiąć pałę, żeby zostać skreślonym w tym "biznesie".
1
Za duże pieniądze może Forlan nie odszedł, ale jednak to podobna klasa co pozostali wymienieni napastnicy. Za duże pieniądze to wcisnęli Chińczykom Jacksona, który nic nie pokazał :D
No i w sumie jeszcze ten Mandżukić w zeszłym sezonie, który jak na mój gust wcale nie był takim "flopem", jakim niektórzy go mianują. Ciekawe, jak będzie z Vietto, bo na razie to on u tych materaców nie dostał jeszcze za bardzo szansy, a zapowiadał się na klasowego napadziora. Może po prostu nie ma dość burackiego usposobienia, żeby się przypodobać Simeone :D
1
Ja skończyłem jakieś dwa miesiące temu oglądać BB, ale cały czas jestem pod ogromnym wrażeniem i planuje kiedyś obejrzeć jeszcze raz i zwracać uwagę na wszystkie detale. Ten serial jest tak dobrze napisany, że pewnie wychwycę sporo nowych smaczków. Nawet sir Anthony Hopkins się nim zachwycał i uznał kreację Cranstona za jedną z najlepszych w historii, a cały serial za genialny.
2
Obejrzyj jeszcze raz od początku, warto :P
0
Majerr, błagam Cię, czytaj newsy przed wrzuceniem, bo w paru pierwszych akapitach narobiłeś od groma błędów. To naprawdę strasznie razi po oczach i wygląda nieprofesjonalnie.
1
Dziwne, że brakuje w tej drużynie Rakiticia, który jednak był dla nich kluczowym zawodnikiem i poziomem chyba przewyższa Keitę i Krychę...
2
Ciężko się już czyta te wszystkie konspiracyjne teorie i wypowiedzi piłkarzy, komu kibicują w walce o tytuł, serio. Robią z tego aferę, a skończy się tak, że i Barca i Real zapewne wysoko wygrają swoje mecze.
6
Zastanawiam się, ile litrów sangrii w kartonie fotoreporteży Marki musieli postawić temu panu z gitarą, żeby włożył na siebie tę koszulkę i dał sobie zrobić to zdjęcie :D Chyba najbardziej wieśniacka okładka ever, jak na nią patrzę, to w moich uszach rozbrzmiewa cały repertuar cygańskich orkiestr tułających się po miejskiej komunikacji z akordeonami i kubeczkami do zbierania monet...
3
Około 10-12,5 Euro od koszulki, czyli pewnie z 15%.
8
Ale zwraca się Florowi z budowy autostrad, na które jego firmy dostały kontrakty w Kolumbii dziwnym trafem zaraz po tym transferze :P
12
Zwłaszcza, że generalnie każda dyskusja o polityce tutaj kończy się (tak gdzieś po 3 postach) wzajemnym wyzywaniem się stron tudzież ksenofobicznymi i rasistowskimi odzywkami. Jedyne, co z nich wynika, to w sumie przesiew użytkowników :P
4
Emperor - Thorns on my Grave. Jak dostosujesz rytm organizmu do rytmu piosenki, to będziesz biegł bardzo szybko :)
22
Jesteś pewien, że to poprawne statystyki? W Barcelonie jest 5 milionów mieszkańców w całym obszarze miejskim, natomiast 1 611 822 w centrum... Z Twoich danych wynika, że mieliby 1 659 789 wypadków w ciągu roku, czyli nawet zakładając, że każdy obywatel miasta byłby kierowcą, musiałby co roku mieć wypadek...? :D
A najgorsi kierowcy na świecie są chyba w krajach, gdzie nie ma konkretnych przepisów ruchu drogowego. Np. w Arabii Saudyjskiej, gdzie wypadki samochodowe są najczęstszą przyczyną śmierci obywateli (!).
3
Dobrze gadasz. Nie ma sensu co sezon sprowadzać niewiadomo jak drogiego zawodnika, nie jesteśmy Realem. Arda jeszcze będzie u nas wymiatał, za sam fakt poświęcenia pół roku kariery i tego, w jaki sposób mówi o Barcy, należy mu się spory kredyt zaufania.
3
Tak, teflon jest szkodliwy - lepiej wywal patelnię pokrytą PTFE i kup ceramiczną ;)
1
Średnio mi się to podoba, zobaczymy, jak będzie wyglądała ostateczna wersja... Ale coś za bardzo kombinują, fajnie, jakby wrócili do strojów w stylu sezonu 99/00.
Rozśmieszyło mnie to zdanie nt. przewrażliwienia UEFA co do przejrzystości strojów - w pierwszym meczu półfinałowym Atletico - Bayern stroje jednych i drugich okropnie się zlewały na ekranach, pewnie ze stadionu to wyglądało lepiej, ale w rozdzielczości nawet całkiem niezłego TV stroje okropnie się ze sobą zlewały w granatowo-czerwono-białą papkę, mecz oglądałem w barze z kolegami i wszyscy uznaliśmy, że strasznie nie trafili z tym doborem strojów.
1
"„11 – magiczny numer Zidane’a” – Marca pisze dzisiaj o związku szkoleniowca Realu z tym numerem. Zidane jest jedenastym trenerem Florentino Péreza." - akurat ten fakt chyba dla jaj dodali do zestawienia, bo nijak się ma do pozostałych, a mnie rozwalił :D
1
A ja się akurat z tym zgadzam, że Neymar był najlepszy na boisku - tym razem nie irytował marnowaniem okazji, pracował i w ofensywie i w pressingu, 2 asysty, gol a do tego bardzo efektowna gra pod publikę :)
1
To chyba tylko o ploty o tej zmianie, bo nic takiego nie ma na poważnych serwisach - nowe przepisy dotyczą przerw na uzupełnienie płynów, żółtej kartki za próbę odebrania piłki w polu karnym zakończoną faulem na ostatnim napastniku, możliwości rozpoczynania gry od środka podaniem do tyłu, kartek dla strzelającego za symulowanie strzału i bramkarza za wyjście za linię, dawaniu czerwonych kartek jeszcze przed meczem oraz wykonywania rzutów wolnych po spalonych z miejsca, gdzie zawodnik dotknął piłkę (co nie ma znaczenia tak naprawdę, bo i tak nikt nie egzekwuje dokładnego miejsca).
2
A za chwilę na Pulsie będzie "Fight Club", jeden z lepszych filmów w ogóle :)
1
I dlatego może przebierać w ofertach najlepszych klubów i zarabia prawie 2 razy więcej niż drugi trener w zestawieniu najlepiej zarabiających trenerów? :v
1
Lyon przy Bayernie to jednak różnica kilku półek pod względem finansowym. Bayern to miał tyle hajsu, że pomógł swego czasu uratować Borussię przed bankructwem :D
2
I w jednym i w drugim przypadku to czerwoni wprowadzają zamieszanie! :D
1
I dlatego zremisowali z nami na Camp Nou w pierwszej rundzie 2:2 :D
1
Nacho pauzował wczoraj, a Ramos dostał z RSSS dziesiątą żółtą kartkę, ale po pauzowaniu po pierwszych pięciu, dwa razy złapał dwie żółte w jednym meczu, więc to się raczej nie wlicza do sankcji za żółte.
4
Sprawdziłem właśnie kartki Ramosa - dostał 5. żółtą w spotkaniu z Atletico i pauzował z Levante, następnie dostawał po dwie żółte = czerwoną kartkę w meczach z Las Palmas - pauzował z Sevillą, wrócił na mecz z Barcą i znowu dostał dwie żółte :) i pauzował z Eibarem, w końcu dostał żółtą w poprzedniej kolejce z San Sebastian. Czyli faktycznie nazbierał kolejne 5 żółtych kartek, ale w dwóch przypadkach to były dwie żółte w jednym meczu, czyli czerwona, za którą z automatu jest pauza w kolejnej kolejce... Wątpię, żeby otrzymane w ten sposób żółte kartki się liczyły do tej klasyfikacji, tutaj: http://files.laliga.es/201603/09182825estatutos-y-reglamento-general-lfp-diciembre-2015.pdf jest regulamin La Liga po hiszpańsku, jakby ktoś ogarniał i miał chwilę, to można to sprawdzić...
Jeżeli faktycznie by się wliczały, to oczywiście znaczy, że widmo Czeryszewa dalej czuwa nad Realem i należy się walkower Valencii. Pytanie tylko, czy sami się skapną, czy będziemy musieli napisać oficjalną petycję w tej sprawie :D Ale wątpię, żeby aż takie niemoty pracowały w Realu.
1
Leo dalej jest jednym z głównych kandydatów, jesteśmy dopiero na półmetku "okresu rozliczeniowego" na ZP na dobrą sprawę. W tym momencie zapewne w trójce byliby Messi, Suarez i C3PO, a walka o wygraną stoczyłaby się pomiędzy pierwszą dwójką. Ibra to jednak nie ta półka, ewentualnie Griezmann i Neymar mogą namieszać.
Ale przed nami jeszcze finał LM, potencjalny dublet przed Barcą a przede wszystkim - Euro i Copa America. Jeżeli Urugwaj lub Argentyna zwyciężą, to Suarez albo Messi staną się zdecydowanymi faworytami. Portugalii większych szans nie daję na Euro i obym się nie zaskoczył...