Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
61
Cristiano Ronaldo już naciska władze Realu na transfer Neymara.
5
Myślałem, że wrzucisz coś z "Kill Billa" po tej zapowiedzi :v
6
Czyli co byś tam podyktował? Wolny pośredni? Faul to faul, niezależnie czy lekko złapiesz gościa za koszulkę, czy mu połamiesz nogi - jak jest w polu karnym, to należy się karny, proste :P
4
Trenerami są dobrymi, owszem - nie użyłem określenia "miernota" odnośnie ich umiejętności trenerskich, uznałem ich po prostu za miernych ludzi. Obaj stosowali przeciwko Barcelonie tę samą taktykę - kopanie przy każdej okazji i kradnięcie czasu. To nie ma nic wspólnego z duchem sportu, ale i tak znajdą się tacy, którzy wychwalali Simeone, że walczak, że ma słabszy zespół. A wrzucając piłkę na boisko, żeby przeszkodzić drużynie przeciwnej - to już jest poziom pseudokibiców.
8
Mi to bardziej przypomina taką bardzo nowoczesną, hi-techową muszlę klozetową :P
4
Jak najbardziej powinien zostać zawieszony za to. Nie rozumiem tego, jak ktoś jeszcze może go podziwiać, Simeone to prawie taka sama kanalia i miernota jak Mourinho. Zero ducha sportu i fair play, tylko parcie na wygrane za wszelką cenę.
1
A co pisały o nim dzisiaj madryckie gazety...? :v
0
W 1992 to Abelardo mógł biegać w tym meczu w środku defensywy, ale jeszcze w koszulce Sportingu Gijon! :)
2
Myślę, że jakby była realna szansa, że mierdy go ściągną do siebie, to Atletico oddałoby go Barcy za worek gruszek :P
43
Pamiętam, jak Forlan szalał na MŚ w RPA, co jeden gol to ładniejszy od poprzedniego, zdecydowanie zasłużony tytuł MVP tego turnieju. No i stalowe nerwy, kiedy w meczu o 3. miejsce przy wyniku 3:2 dla Niemców podszedł do rzutu wolnego w 90. minucie i huknął w poprzeczkę... Strasznie mi wtedy szkoda było Urusów.
1
No, jak to przeczytałem, to już się przestraszyłem, że naszego sympatycznego łysola zwolnili, ale jednak Quini jest "ambasadorem" Sportingu, a Abelardo dalej trenerem. Jutro nie powinni sprawiać problemów :D
7
Suarez miał w tym meczu więcej asyst niż niecelnych podań :D
2
The Wretched End ma wydawać nową płytę niebawem :)
2
"Od wielkiej" lub "wielką" jest poprawnie, ale "z wielkiej" to rusycyzm :)
1
"House of Cards" wpisuje się chyba w Twoje wymagania ;)
7
"Jego występki były lekceważone (tak jak ostatnio, gdy zjawił się, by złożyć hołd Cruyffowi w okularach przeciwsłonecznych i czapce z daszkiem)."
Skandal... Że w ciemnych okularach?! No jak on mógł! Jeszcze pewnie ręce w kieszeniach trzymał! :P
2
Jak go ostatnio oglądałem, to jego wyprowadzanie piłki i dalekie podania naprawdę robią wrażenie, więc może coś w tym jest? Tak naprawdę bardzo ciężko o stopera, którego profil pasowałby do Barcelony i który prezentuje odpowiednio wysoki poziom, a BVB stara się grać bądź co bądź futbol podobny do naszego.
2
Słaba psychika.
7
Do tego muszą umieć mówić po katalońsku, mieć dobre relacje z obecnymi zawodnikami, znać ligę hiszpańską i mieć DNA Barcy! :D
45
I Pique z Arbeloą :D
6
Wczoraj nie wiem, czy w drugiej połowie było 30 minut faktycznej gry, jakby wyłączyć przerwy. To doliczenie tylko 3 minut było strzałem z liścia albo napluciem na buty przez sędziego wobec Barcy.
2
Miliony plusów za ten post! :) Po ostatniej madryckiej nagonce mamy dokładnie to samo co za Mourinho, sędziowie 10 razy się zastanawiają, zanim zagwiżdżą faul dla Barcy, a już żeby pokazać żółtą kartkę dla rywala, to musi przynajmniej nogę urwać...
1
Wątpię, żeby to był problem z motywacją - dzisiaj nasi zawodnicy wydawali się aż zbyt zmotywowani, szczególnie w drugiej połowie :o
24
Ale przecież ma rację - zależymy tylko od siebie i dzisiaj zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie, Valencia miała po prostu tyle szczęścia co Chelsea parę lat temu w półfinale LM. Pierwszy gol z niczego po sześciu (?) świetnych zmarnowanych okazjach Barcy, do tego na koniec piłka meczowa Pique...
2
Najlepiej idź z tym do doradcy podatkowego, generalnie często są w okresie rozliczeń organizowane takie bezpłatne porady. To podobno nie jest specjalnie skomplikowane, ale ja sam nie mam pojęcia, jak to rozliczać, więc zostawiam tę sprawę mojemu consigliere :P
2
I tak są tylko marionetkami w rękach Reptilianów.
18
O nie, Czeryszew nam zawsze w tym sezonie przynosi szczęście! Szkoda, bo pewnei na Camp Nou znowu dostałby owację na stojąco :)
2
...a czemu Sergi Roberto miałby grać na telefonie Daniego Alvesa? :D
4
No, w końcu jakiś głos rozsądku pośród morza łez i gównoburzy, jakie ostatnio się tutaj obserwuje. Szczególnie to zdanie świetnie podsumowuje obecną sytuację:
"„Słaba”, „bezradna” Barça kontra „wielki”, „frunący” rywal i wynik na styku do ostatniej minuty?"
No właśnie, Barca bez formy to dalej poziom ścisłej europejskiej czołówki.
Świetny i na pewno potrzebny artykuł, patrząc na to, co się tutaj ostatnio dzieje. Śmieszy mnie to, jak po pokonaniu Barcy cały piłkarski świat (poza naszymi kibicami) jest uradowany i świętuje, bo udało się komuś pokonać tego mistycznego herosa, zespół prezentujący futbol o klasę lepszy od każdej innej drużyny.
Tylko nie zgadzam się ze zdaniem nt. życzeniu powodzenia Atletikowi - u mnie naprawdę bardzo dużo stracili swoją obecną strategią polegającą na wywieraniu presji na sędziach i kradnięciu czasu. Gdyby doszło do finału pomiędzy Atletico i Realem, to oczywiście kibicowałbym Atletico, ale w każdej innej sytuacji będę wspierał ich przeciwnika. Simeone powoli przekształca się w drugiego Mourinho (chociaż daleko mi jeszcze do tego, żeby go darzyć aż taką antypatią jak przykrego Portugalczyka).
2
Ahhh, Domi, ta gra słów jest tak cudowna i świeża, jednak jeszcze w tej Wielkiej Brytanii nie pozbawiono Cię resztek polskości! :D