Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
E tam, nawet Filipe Luis psioczył po tym, jak mu skrócili karę za brutalny atak na kolano Messiego, więc nie jest tak łatwo jak mówisz :D
6
Oprócz kartki dla Alvesa po symulce gościa z Betisu i może kartce dla Messiego za dyskusje (zależy, co dokładnie powiedział), to reszta kartek była jak najbardziej słuszna. Po prostu Lahoz jako jeden z nielicznych sędziów nie boi się pokazywać kartek we wczesnych fazach meczu.
3
Kiedyś używałem Avasta!, ale był fatalny i połowy rzeczy nie łapał jak się okazało. Potem jechałem na AVG i w sumie dalej go mam na jednym kompie, daje radę, do tego co chwilę są promocje i dają pełną wersję na 30 dni. Teraz mam Avira, bardzo lekki i z tego, co widziałem, wypadał najlepiej spośród darmowych antywirusów w różnych testach a do tego Malwarebytes.
4
Czyżby nazwał ją na cześć Adana, który pomógł mu wczoraj zdobyć bramkę? :D
2
Np. Oier, który w Granadzie puszczał po 9 baboli z Realem :D
13
Pewno ściemniał, żeby zrobić na urodziny prezent Markowi i dać mu zagrać :D
10
Poprawił wszystkim cules humor tą akcją kiedy nie szło, fajnie widzieć, że jego głupie gadanie i puszenie się przed tym meczem skończyło się taką wtopą :)
1
To samo pomyślałem na moment przed kartką :P Ale akurat kartki wszystkie zasłużone... Dla Betisu przynajmniej :v
6
O proszę, dali jej polskie imię :D
2
Na rojadirecta są zawsze wrzucane całe mecze bez spojlerów w dobrej jakości, zwykle z komentarzem hiszpańskim ewentualnie angielskim. A zdjęcia są zrobione tak, żeby nie było widać wyników :) Problem w tym, że są zwykle na serwisach typu rapidshare, gdzie bez posiadania konta sporo czasu schodzi na ściąganie.
10
I jeszcze to "CR" na dnie basenu... (facepalm)
5
Człowieku, mamy mecze co tydzień, jest końcówka sezonu, więc już nie ma co rotować - trzeba wszystko wygrać, stąd gramy najlepszą jedenastką.
4
Korbel za 3... 2... 1... :D
1
1
Nie przesadzaj, nikt z RSSS nie będzie się starał o przegraną, szczególnie, że trenerem jest przecież nasz człowiek Eusebio.
6
Nic się nie zwraca z "koszulek", bo klub ma z nich tak naprawdę niewielką prowizję, więcej bierze Nike - musieliby sprzedać kilkanaście-kilkadziesiąt milionów koszulek tylko tego jednego konkretnego gracza, żeby transfer się zwrócił. Natomiast transfery zwracają się tym, że głośniejsze i droższe nazwiska przyciągają sponsorów i popularyzują klub, zwłaszcza w krajach, z których ci gracze pochodzą. Stąd choćby transfer Ardy był świetny, bo w Turcji jest on półbogiem, więc teraz cała Turcja wspiera Barcę i pewnie złapiemy więcej sponsorów jak Beko.
1
Niestety, ale pokolenie powojennego baby-boom dochodzi obecnie do podeszłego wieku, do tego lata 60.-70. to czas większego rozgłosu gwiazd kina, muzyki, sportowców - takich, o których było głośno nawet jak zakończyli kariery. I niestety to teraz zaczyna zbierać żniwa i pewnie co roku tak będzie, że coraz więcej znanych ludzi będzie odchodzić. Bowie, Cruyff, Rickman, Prince, Lemmy, a tu dopiero koniec kwietnia...
9
Kadra Urugwaju wygląda naprawdę dobrze, o wiele lepiej od Brazylii - są bardziej zbalansowani, mają świetnych obrońców i dwóch killerów w ataku. Na pewno będą jednymi z głównych faworytów do tytułu.
9
Danilo tam nie grał, tylko Maicon. I Thiago Silva pauzował za kartki. Natomiast Luiz z Marcelem prześcigali się w robieniu głupot, jakby się założyli, kto bardziej wnerwi Felipao olaniem taktyki :P
1
E tam, po czymś takim to dzieciak od razu dostał kontrakt od Atletico :P
1
Ah, trochę niejasno to napisałem - chodziło mi oczywiście o obcego z "Obcego" wyssanego w próżnię:
17
Ożesz, Veron wygląda, jakby od zakończenia kariery non stop ciągnął koks z Patem Batemanem :o Chyba, że sam przejął jakiś mały narkotykowy kartelik.
1
Zwróć uwagę, że kapsuła pewnie była uszkodzona, więc była jakaś nieszczelność. Do tego chyba główna bohaterka otworzyła tę kapsułę mając wlot w wodzie (nie jestem już pewien).
SPOJLER: Tak czy siak, nie wiadomo nawet, czy ta scena rzeczywiście miała miejsce - wszystko jest w niej takie sielankowe, tropikalna plaża i w ogóle - mogła to być równie dobrze halucynacja bohaterki, która właśnie "przechodziła na drugą stronę" :D
Ale skoro takie sceny wydają Ci się dziwne, to co powiesz na obcego wsysanego w próżnię przez mały otwór? :P
1
Czy ja wiem, czy to jest aż tak bardzo naciągane... Tutaj gość pokusił się o konkretną analizę tej sytuacji, do której wszyscy się czepiają: http://www.filmweb.pl/film/Grawitacja-2013-564230/discussion/Dlaczego+Kowalski+si%C4%99+odczepi%C5%82,2307300
2
"Grawitacja"? W sumie fabuła podobna jak w "Marsjaninie" - człowiek kontra kosmos, ale "Grawitacja" utrzymana w poważniejszym tonie... No i technicznie absolutna maestria.
1
Też mnie to zdziwiło w tym zestawieniu, gość wszystko mówi z sensem, a nagle wyskakuje z homeopatią. Niech jeszcze powie, że odprawia modły za swoich pacjentów, ten sam poziom absurdu :P
1
Zdaje się, że obaj kosztowali po 12 baniek, czyli w sumie 24 miliony za taką dwójkę! :)
2
"Dziury" w obronie są dlatego, że gramy wyżej niż jakikolwiek inny klub - boczni obrońcy zwykle śmigają na skrzydłach i ciężko im wrócić na kontrę, do tego Masche albo Pique często wchodzą bardzo głęboko na połowę rywala przy wyprowadzaniu piłki. A jakby tego było mało, to nasi pomocnicy lubią odpuścić jakiegoś gracza w newralgicznej strefie boiska pod polem karnym. Taki styl, i tak tracimy mało bramek.
1
Hehehe, akurat Barca może być spokojna tym intensywnym pakowaniem kasy w transfery przez chińskie kluby - w Chinach za oszustwa podatkowe grozi kara śmierci, więc żaden z naszych gwiazdorów się nie zdecyduje na odejście do tamtej ligi, możemy być o to spokojni! :D
A tak na serio, to Masche to cały czas jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie i bez dwóch zdań podstawowy gracz dla nas, więc niech gra jak najdłużej.
1
I dobrze, w pomocy i tak jest tłok - Arda się ogarnie i będzie równorzędnym graczem do rotacji, do tego Roberto, Rafinha i pewnie Denis Suarez, który będzie mógł też zagrać na skrzydle. Potrzeba jeszcze rezerwowego, doświadczonego napastnika, który byłby w stanie odciążyć tridente, środkowego obrońcy pokroju Vermaelena, tylko takiego, na którym bardziej będzie można polegać - na ławę i lewego obrońcę jako konkurencję dla Alby.