3

E tam, nawet Filipe Luis psioczył po tym, jak mu skrócili karę za brutalny atak na kolano Messiego, więc nie jest tak łatwo jak mówisz :D

6

Oprócz kartki dla Alvesa po symulce gościa z Betisu i może kartce dla Messiego za dyskusje (zależy, co dokładnie powiedział), to reszta kartek była jak najbardziej słuszna. Po prostu Lahoz jako jeden z nielicznych sędziów nie boi się pokazywać kartek we wczesnych fazach meczu.

3

Kiedyś używałem Avasta!, ale był fatalny i połowy rzeczy nie łapał jak się okazało. Potem jechałem na AVG i w sumie dalej go mam na jednym kompie, daje radę, do tego co chwilę są promocje i dają pełną wersję na 30 dni. Teraz mam Avira, bardzo lekki i z tego, co widziałem, wypadał najlepiej spośród darmowych antywirusów w różnych testach a do tego Malwarebytes.

4

Czyżby nazwał ją na cześć Adana, który pomógł mu wczoraj zdobyć bramkę? :D

2

Np. Oier, który w Granadzie puszczał po 9 baboli z Realem :D

13

Pewno ściemniał, żeby zrobić na urodziny prezent Markowi i dać mu zagrać :D

10

Poprawił wszystkim cules humor tą akcją kiedy nie szło, fajnie widzieć, że jego głupie gadanie i puszenie się przed tym meczem skończyło się taką wtopą :)

1

To samo pomyślałem na moment przed kartką :P Ale akurat kartki wszystkie zasłużone... Dla Betisu przynajmniej :v

6

O proszę, dali jej polskie imię :D

2

Na rojadirecta są zawsze wrzucane całe mecze bez spojlerów w dobrej jakości, zwykle z komentarzem hiszpańskim ewentualnie angielskim. A zdjęcia są zrobione tak, żeby nie było widać wyników :) Problem w tym, że są zwykle na serwisach typu rapidshare, gdzie bez posiadania konta sporo czasu schodzi na ściąganie.

10

I jeszcze to "CR" na dnie basenu... (facepalm)

5

Człowieku, mamy mecze co tydzień, jest końcówka sezonu, więc już nie ma co rotować - trzeba wszystko wygrać, stąd gramy najlepszą jedenastką.

4

Korbel za 3... 2... 1... :D

1

- w bezpośrednim starciu Iniesta wypadł jednak chyba nieco lepiej :D

1

Nie przesadzaj, nikt z RSSS nie będzie się starał o przegraną, szczególnie, że trenerem jest przecież nasz człowiek Eusebio.

6

Nic się nie zwraca z "koszulek", bo klub ma z nich tak naprawdę niewielką prowizję, więcej bierze Nike - musieliby sprzedać kilkanaście-kilkadziesiąt milionów koszulek tylko tego jednego konkretnego gracza, żeby transfer się zwrócił. Natomiast transfery zwracają się tym, że głośniejsze i droższe nazwiska przyciągają sponsorów i popularyzują klub, zwłaszcza w krajach, z których ci gracze pochodzą. Stąd choćby transfer Ardy był świetny, bo w Turcji jest on półbogiem, więc teraz cała Turcja wspiera Barcę i pewnie złapiemy więcej sponsorów jak Beko.

1

Niestety, ale pokolenie powojennego baby-boom dochodzi obecnie do podeszłego wieku, do tego lata 60.-70. to czas większego rozgłosu gwiazd kina, muzyki, sportowców - takich, o których było głośno nawet jak zakończyli kariery. I niestety to teraz zaczyna zbierać żniwa i pewnie co roku tak będzie, że coraz więcej znanych ludzi będzie odchodzić. Bowie, Cruyff, Rickman, Prince, Lemmy, a tu dopiero koniec kwietnia...

9

Kadra Urugwaju wygląda naprawdę dobrze, o wiele lepiej od Brazylii - są bardziej zbalansowani, mają świetnych obrońców i dwóch killerów w ataku. Na pewno będą jednymi z głównych faworytów do tytułu.

9

Danilo tam nie grał, tylko Maicon. I Thiago Silva pauzował za kartki. Natomiast Luiz z Marcelem prześcigali się w robieniu głupot, jakby się założyli, kto bardziej wnerwi Felipao olaniem taktyki :P

1

E tam, po czymś takim to dzieciak od razu dostał kontrakt od Atletico :P

1

Ah, trochę niejasno to napisałem - chodziło mi oczywiście o obcego z "Obcego" wyssanego w próżnię:

17

Ożesz, Veron wygląda, jakby od zakończenia kariery non stop ciągnął koks z Patem Batemanem :o Chyba, że sam przejął jakiś mały narkotykowy kartelik.

1

Zwróć uwagę, że kapsuła pewnie była uszkodzona, więc była jakaś nieszczelność. Do tego chyba główna bohaterka otworzyła tę kapsułę mając wlot w wodzie (nie jestem już pewien).
SPOJLER: Tak czy siak, nie wiadomo nawet, czy ta scena rzeczywiście miała miejsce - wszystko jest w niej takie sielankowe, tropikalna plaża i w ogóle - mogła to być równie dobrze halucynacja bohaterki, która właśnie "przechodziła na drugą stronę" :D

Ale skoro takie sceny wydają Ci się dziwne, to co powiesz na obcego wsysanego w próżnię przez mały otwór? :P

1

Czy ja wiem, czy to jest aż tak bardzo naciągane... Tutaj gość pokusił się o konkretną analizę tej sytuacji, do której wszyscy się czepiają: http://www.filmweb.pl/film/Grawitacja-2013-564230/discussion/Dlaczego+Kowalski+si%C4%99+odczepi%C5%82,2307300

2

"Grawitacja"? W sumie fabuła podobna jak w "Marsjaninie" - człowiek kontra kosmos, ale "Grawitacja" utrzymana w poważniejszym tonie... No i technicznie absolutna maestria.

1

Też mnie to zdziwiło w tym zestawieniu, gość wszystko mówi z sensem, a nagle wyskakuje z homeopatią. Niech jeszcze powie, że odprawia modły za swoich pacjentów, ten sam poziom absurdu :P

1

Zdaje się, że obaj kosztowali po 12 baniek, czyli w sumie 24 miliony za taką dwójkę! :)

2

"Dziury" w obronie są dlatego, że gramy wyżej niż jakikolwiek inny klub - boczni obrońcy zwykle śmigają na skrzydłach i ciężko im wrócić na kontrę, do tego Masche albo Pique często wchodzą bardzo głęboko na połowę rywala przy wyprowadzaniu piłki. A jakby tego było mało, to nasi pomocnicy lubią odpuścić jakiegoś gracza w newralgicznej strefie boiska pod polem karnym. Taki styl, i tak tracimy mało bramek.

1

Hehehe, akurat Barca może być spokojna tym intensywnym pakowaniem kasy w transfery przez chińskie kluby - w Chinach za oszustwa podatkowe grozi kara śmierci, więc żaden z naszych gwiazdorów się nie zdecyduje na odejście do tamtej ligi, możemy być o to spokojni! :D

A tak na serio, to Masche to cały czas jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie i bez dwóch zdań podstawowy gracz dla nas, więc niech gra jak najdłużej.

1

I dobrze, w pomocy i tak jest tłok - Arda się ogarnie i będzie równorzędnym graczem do rotacji, do tego Roberto, Rafinha i pewnie Denis Suarez, który będzie mógł też zagrać na skrzydle. Potrzeba jeszcze rezerwowego, doświadczonego napastnika, który byłby w stanie odciążyć tridente, środkowego obrońcy pokroju Vermaelena, tylko takiego, na którym bardziej będzie można polegać - na ławę i lewego obrońcę jako konkurencję dla Alby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?