Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Taka ciekawostka - podobno w Holandii zamawianie w barze piwa "Grolsch" to sygnał, że jesteś homoseksualistą :P
13
Jeżeli ta ustawa przejdzie, to oficjalnie staniemy się krajem trzeciego świata, będziemy mieli prawo niczym w jakimś Salwadorze czy Sudanie.
15
Ale kobieta też nie jest winna temu, że została zgwałcona i ma prawo do normalnego przeżycia 10 miesięcy bez bóli, mdłości i wymiotów. Jej zdrowie psychiczne jest wystarczająco naruszone po takiej traumie.
4
Pochwalcie, kto dzisiaj demonstracyjnie wyszedł z kościoła na czytanie listu episkopatu? :)
1
Co się stało z ocenami, czemu ich nie widać? Widzę tylko srebrnoszare kółka zamiast oceny, ani swoich, ani innych użytkowników nie ma. Nie wiem, czy to tylko kwestia Chrome'a, czy coś na stronie nie gra.
3
Ramos to powinien w sumie 4 żółte dostać :D Haha, a po pierwszej się śmiałem do kumpla, że nie dokończy tego meczu :P
1
Jakość bez porównania lepsza od pikselozy na stronkach, przynajmniej 720p i bez żadnych ścin. A do ruskiego komentarza idzie się przyzwyczaić, przynajmniej mnie krew nie zalewa jak słucham tych mądrości naszych komentatorów :P
1
Przed chwilą obejrzałem film "Remember" z zeszłego roku i tak jakoś mi się skojarzyło z tą waszą historią... :D
4
Skąd wzięliście to zdjęcie? Wygląda na nim, jakby Arbeloa właśnie się cieszył po zdobytym golu - to on kiedykolwiek coś strzelił?! :o
2
O ile też nie mogę zrozumieć, co ludzi rajcuje w strzelaniu do zwierząt, tak uważam, że hejt wylewany na nich jest bezpodstawny. Celebryci (piłkarze) odwalający gorsze akcje typu jazda po pijaku czy seks z nieletnimi nie dostają takiej fali hejtu. Tymczasem to przecież nie jest tak, że Christo kłusuje, jedzie sobie tam ze spluwą i strzela do czego mu się podoba. Zwierzęta, które zabił z pewnością były przeznaczone do eliminacji - stare i/lub chore. To brutalna praktyka, ale to w dużej mierze właśnie dzięki takim "myśliwym celebrytom" rezerwaty w Afryce są w stanie funkcjonować, bo to oni dostarczają dużą część środków finansowych, których te rezerwaty potrzebują. Problemem jest kłusownictwo, a nie samo w sobie myślistwo.
2
Generalnie zawsze na klasyk warto się wybrać do miasta, a nie smutać przed kompem ;)
2
Pewnie Thiago "rozpłacze się po wygranych karnych i dostanę debilną żółtą kartkę w momencie, jak reprezentacja mnie najbardziej potrzebuje" Silva :'D
2
No i nic dziwnego, to było jak dla mnie po prostu "ultimate" zagranie dla dobra drużyny - jakby Ghana strzeliła karnego, to cała wina spadłaby na Suareza, gość wiedział na co się pisze, wiedział, że go tak czy siak gazety zmieszają z błotem, a sam nie zagra w półfinale, a jednak odważył się na taką akcję i dał im awans. Ja sam go od tamtej pory uwielbiam :)
1
Nie chodzi o moje odczucia - to kwestia rozdzielczości, która dalej nie jest tak dobra na ekranie jak w druku. Ja mam wysoką rozdzielczość na kompie, z którego przeglądam fcbarca.com, ale dalej uważam czcionkę szeryfową za niewygodną, natomiast pewnie sporo osób używa dalej starszych monitorów czy telefonów o niskiej rozdzielczości, gdzie zamazują się detale czcionek szeryfowych.
72
Neymar powoli staje się brazylijskim Messim - czyli ciągnie całą reprezentację na swoich barkach i bierze na klatę całą krytykę :) Jedynie Urugwaj jest w stanie docenić swoich piłkarzy - pomimo sukcesów tamtejszej reprezentacji w ostatnich latach przynajmniej oni potrafią cieszyć się tym, co mają. Na Suareza po ugryzieniu Chielliniego nie spadło tyle krytyki co na Messiego i Neymara za fakt posiadania nieskutecznych kolegów w ataku.
2
Ale zobacz, byłby kolejny trener rodem z Barcelony w La Liga - co tam, że on nie był naszym piłkarzem, a jedynie tłumaczem :3
1
Nie napisałem, że stosowana jest tylko do tekstu drukowanego - po prostu lepiej się czyta książkę napisaną czcionką szeryfową i lepiej się czyta tekst z ekranu komputera napisany czcionką bezszeryfową. Widziałem nawet prezentacje na rzutnikach, gdzie ludzie używali czcionki szeryfowej - wyglądało to tragicznie - wiadomo, że wszędzie można, ale to niekoniecznie najlepszy wybór :P
3
Nie chodziło mi o jakiś błąd językowy (za to dłuższą chwilę mi zajęło zorientowanie się, że faktycznie coś tam zmieniłem, już myślałem, że nie załapałem jakiegoś sarkazmu w tej odpowiedzi :P ), tylko o to, że z tak randomowo posklejaną formacją pomocy w tak ważnym meczu Real by nas zdominował, nawet mając u siebie przysłowiową Lukę w środku pola :)
8
Świetny tekst! Fajnie przeczytać coś takiego, bez żadnych kalkulacji i zbędnego, przeintelektualizowanego taktycznego bajdurzenia - o tym, co naprawdę liczy się w piłce i co wszyscy chcemy zobaczyć w sobotnim spotkaniu.
5
"Dzięki temu zabiegowi odpoczynek zyskaliby wszyscy podstawowi pomocnicy, a drużyna nie ucierpiałaby na tym w żaden sposób" - serio? Widzieliśmy w zeszłym roku, jak Barca miała zmieść Real na CN, ale bez Busquetsa szwankował niemiłosiernie środek pola. Na Real musi wyjść once de gala, na Atletico tak samo - już bez przesady, żeby się mieli przemęczyć, jest jakiś powód tego, że Iniesta, Sergio i Rakitić nie zagrali podczas przerwy reprezentacyjnej.
10
Ta czcionka jest fatalna do czytania na stronie. Generalnie czcionka szeryfowa jest lepsza do tekstu wydrukowanego, natomiast do tekstu na ekranie tylko i wyłącznie czcionka bezszeryfowa. Ewentualnie zostawcie możliwość wyboru, bo teraz to niemiłosiernie męczy oczy.
1
Hiszpanii, Urugwaju, dalej Rosji. W sumie słucham tych hymnów tylko przed meczami... :D
4
https://www.facebook.com/mterstegen1/photos/a.478497652178261.128424.212428058785223/1246068202087865/?type=3&theater
Tymczasem fotka wrzucona przez Ter Stegena kompletnie zaprzecza tym i wszystkim ostatnim plotkom o tym, jaki to nasz Niemiec jest "niezadowolony" w Barcelonie :D Na boisku nie potrafią nas pokonać, więc próbują poza, a przez grymas Marca podczas KMŚ i ostatnie bardzo niejasne słowa w wywiadzie to on stał się celem - ale nic z tego! ;)
27
Strasznie mnie wnerwiają takie sensacyjne ploty na tym etapie sezonu. Akurat teraz, kiedy Verma będzie miał szansę na większą liczbę minut, ktoś zaczyna siać ferment, że nie znajduje się w planach sztabu szkoleniowego - co za bzdety?!
3
Też tego nie rozumiem. W hierarchii Lucho był za Mathieu, ale teraz spokojnie będzie stoperem numer 3 i z pewnością sobie poradzi. Tutaj go traktują jak jakiegoś Milito, gość może nie grał faktycznie ostatnio zbyt dobrze, ale to cały czas topowy stoper z olbrzymim potencjałem, zdyscyplinowany taktycznie i świetny w powietrzu.
2
Świetnie, niech Real zaproponuje 65 baniek Atletico za Gimeneza, to materace nam go wcisną za 40, byleby tylko nie poszedł do rywala zza miedzy. Swoją drogą, właśnie sobie zdałem sprawę, że kibice Realu mają o wiele ciężej od nas - jak Barca nie wygrywa tytułu, to jest przynajmniej szansa, że zdobędzie go tak jak ostatnio Atletico. A biedne polskie merdki są pomiędzy młotem a kowadłem - jak nie Real, to albo największy rywal Barca, albo przeciwnik z miasta, czyli Atletico :D Nic tylko współczuć! :D
1
A widzisz, masz rację! Faktycznie coś mi nie grało z tymi drużynami. Zwykle w sumie tej Kolumbii i Ekwadoru albo Chile nie było, a zamiast tego Paragwaj. Tak czy siak, wszystkie te zespoły zasługują na kwalifikację moim zdaniem :v
1
Z kim jak z kim, ale wątpię, żeby z Realem Barca wrzuciła tryb oszczędny. Czuję, że będzie ostre lanie, manita nie wykluczona.
3
W MŚ męczarnie? Akurat w ostatnich MŚ Argentyna była najlepiej grającą drużyną, bo jako jedyna wyciągnęła wnioski z triumfu Hiszpanów 4 lata wcześniej i zamiast szaleć we wczesnych fazach, to stawiała na minimalizm i superszczelną defensywę. W sumie w finale grali lepiej od Niemców, mieli więcej 100% sytuacji, niestety nie potrafili ich wykorzystać i w końcu padli w dogrywce, ale bez przesady.
16
Co by cię bardziej usatysfakcjonowało na koniec sezonu - spadek Espanyolu do drugiej ligii, czy piąte miejsce Realu, skutkujące brakiem awansu do LM i kompromitacją? :D