1

To była kartka na kredyt - dostajesz od razu i masz prawo do jednego darmowego przewinienia! :D

12

Poziom sędziowania dzisiaj jest tragiczny nawet jak na warunki hiszpańskie. Czasem mam wrażenie, że gościu zamiast do wydarzeń na boisku sobie gwiżdże do jakiejś melodyjki, która mu chodzi po głowie... Pique dostał kartkę za ręki, której nie było, po czym po ewidentnej nie dostał, jakieś przepychanki, Marcelino na trybunach - typ ewidentnie nie ogarnia co się dzieje na tym boisku.

2

Ta laska miała już kilka nominacji i nawet jednego Oscara wygrała, ale to pewnie bardziej kwestia bycia lansowanym przez Harveya Weinsteina...

2

Dobrze widzieć, że tutaj też wszyscy mają podobne zdanie do mnie w kwestii Jennifer Lawrence. Tragicznie przereklamowana aktoreczka, ani nie jest specjalnie ładna, ani grać nie umie, a jest lansowana na wszystkie możliwe strony. W dwóch ostatnich częściach X-Menów jedyne, co mi nie pasowało, to właśnie jej rola jako Mystique. A po obejrzeniu pierwszych "Igrzysk Śmierci" nawet się nie planuje brać za kolejne, klapa.

3

Ja dzisiaj obejrzałem "Ted 2" i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, pierwsza część mi się podobała, ale nie sądziłem, że uda się zrobić z tego sequela - który chyba był jeszcze lepszy, bo mniej było tych ckliwych momentów, a więcej humoru rodem z Family Guya :) Może nie jest to humor najwyższych lotów, ale co tam, czasem trzeba się trochę odmóżdżyć.

@MaWier: Filmy z De Niro przestały być dobre jakieś 20 lat temu, z niewielkimi wyjątkami - od dłuższego czasu gra w strasznych gniotach :(

2

Komentarz usunięty

3

"To dlatego jego noga nadal jest wysoka." - czyżby freudowska pomyłka przy opisie Masche? :D

6

Też mi się średnio podoba, że Real dostał Wolfsburg, ale z drugiej strony zobaczcie, jakby było zabawnie, gdyby Niemcy ich wyeliminowali... :D

2

I see what you did there :3

Co do Benzemy, to skoro już dwa razy odwalił coś głupiego, to czemu nie miałby tego zrobić po raz kolejny? Koleś jest gangsta i tyle.

1

Stary ale jary, też bym się nie obraził, tylko Bilbao opchnie go najwyżej za klauzulę, a też niewiadomo, ile jeszcze pogra na takim poziomie. Obecnie topowy napastnik, bardziej go cenię od różnych Diegów Costów i Torresów.

3

No i prawidłowo, też najbardziej chciałbym Real. Każda okazja, żeby im spuścić łomot, jest dobra. Do tego są najłatwiejszym przeciwnikiem - z Wolfsburgiem czy Benficą dawno nie graliśmy, więc nie wiemy, czego się po nich spodziewać, do tego zawodnicy mogliby podejść do meczów z nimi mniej spięci, a Real to Real, z formą czy bez...

2

Z taką formą, jaką prezentujemy my i Real, to są oni obecnie zespołem, którego się najmniej obawiam, więc chciałbym ich wylosować. Na Benfikę czy Wolfsburg może nie być 100% motywacji, a na Real zawsze, nieważnie, jak słabo by im szło.

1

Te spotkania nie elektryzowały (chociaż ja oglądałem mecz United z PSV), natomiast dzięki temu w innych grupach były ciekawsze pojedynki typu Bayern - Arsenal czy Real - PSG. Mi się bardziej podoba obecny system losowania. Jak ktoś jest dobry, to wygra z każdym i tyle.

1

Też nie oglądam meczów z polskim komentarzem, ale przecież trzeba być ślepym, żeby tam jakiś udział Masche zauważyć. Gość się sam kopnął w nogę i przewrócił, nawet nie wiedziałem, że tak się da, Cristiano pewnie już ćwiczy to jako nowy trik. Ta sytuacja była mega komiczna, jeszcze pretensje do sędziego :D

1

Niezależnie od tego, czy planujesz coś pisać dalej, czy wydawać, odezwij się na privie - chętnie przeczytam, co tam już naskrobałeś, jeżeli jesteś w stanie to znaleźć... Tym bardziej, jeżeli sam Don to poleca ;)

1

Ja już po, ale jak masz jakieś pytania, to pisz na priva :)

1

Wcześniej czyli jakieś 3 tygodnie temu? :P

1

W sumie Real jest obecnie tak słaby, że ja liczę na nich w kolejnej rundzie, żeby po prostu im zgotować piekło >:D A dzisiaj byłem za PSV, bo gdyby przeszli, to w kolejnej rundzie byłoby zapewne 4/8 trenerów rodem z Barcy, wynik absolutnie niepodważalny! Wolę z Holandii Ajax, ale Cocu to Cocu, lubiłem gościa za dzieciaka no i grał dla nas :)

2

Oby PSV sprawiło niespodziankę i coś strzeliło, byłaby wtedy szansa na 4/8 trenerów rodem z Barcy w ćwierćfinałach LM!

2

No cóż, może te zespoły by lepiej wypadły w LM od standardowego zestawu z BPL :D

1

E tam, cała gra była świetna, fabularnie cudo. W sumie fabuła była nawet taka bardziej trzymająca się kupy niż w jedynce, chociaż do pierwszej części mam większy sentyment. Do tego ten klimat... Jak bardzo dobre filmy gangsterskie (z których swoją drogą wiele scen jest oczywiście odgapionych, ale to absolutnie nie jest nic złego).

3

- a tutaj sama obrona :)

1

Na przykład "Ida" albo "Pokłosie"... :D

3

W sumie to dobrze, bo polskie filmy to zwykle straszna bieda :P

6

A czy Ter Stegen jest zmiennikiem? Jest tak samo pierwszym bramkarzem jak Bravo, tylko w innych rozgrywkach - mniej spotkań, ale większy prestiż i generalnie lepsze zespoły.

6

Brakuje mi w ankiecie opcji "Nie wierzę w ploty rozpuszczane przez brukowce, a Ter Stegen nie jest idiotą, żeby odchodzić z najlepszej drużyny na świecie".

3

Tom Robbins "Kalekie dzikusy z gorących krajów" :)

3

Co do pytania: "Nietykalni" (chodzi mi o ten francuski wyciskacz łez, nie o klasyk de Palmy) - tyle osób to wychwalało, takie wysokie miejsce w rankingach typu Filmweb - sam film nie jest zły, jest kilka zabawnych scen, ale do arcydzieła mu bardzo daleko - ot taka ckliwa, wzruszająca i pokrzepiająca komedyjka.
Tak samo "Skazani na Shawshank" uważam za przereklamowany - to też niezły film, ale zachwyty są mocno przesadzone, fabuła jest strasznie naiwna i tak samo, takie "ku pokrzepieniu".
Dalej "Między słowami", które jest absolutnym gniotem moim zdaniem, pomimo dobrej obsady - kiedy już myślisz, że się coś wydarzy, to... nie wydarza się nic. Lubię filmy przegadane, typu Kevina Smitha, ale tutaj wszystko było właściwie "Lost in translation", cały sens tego filmu...
"Requiem dla snu" - nowatorski i fajny technicznie montaż jak na czas powstania filmu, nieźle zagrany, ale historia ze smrodkiem dydaktycznym jak z jakiejś bajki edukacyjnej puszczanej w gimnazjum, prosta i bezsensowna.
"Człowiek z blizną" - po przegraniu niezliczonej liczby godzin w GTA Vice City liczyłem na film, który mnie urzecze, tymczasem wszystko było strasznie sztuczne i jakby robione na siłę, zachowanie bohaterów naciągane i nielogiczne, luki w fabule... Dobrze o tyle, że de Palma i Pacino odpokutowali to kilka lat później świetnym Carlitem.

2

Oj, za to "Imię Róży" i "American Beauty" to powinieneś dostać po uszach ode mnie :D Zresztą o IR już coś dyskutowaliśmy - ja nie czytałem książki (ale planuję), natomiast co do filmu, to zgodzę się z Ratamahattą - cudowny klimat, chyba najlepiej przedstawione średniowiecze w historii kina, do tego cudownie dobrana obsada i zagrane - Connery to klasa sama w sobie, ale Perlman co tam wyczynia, do tego Volker Prechtel i Helmut Qualtinger - skąd oni w ogóle wytrzasnęli ludzi o takich twarzach? :)
A "American Beauty" mnie urzekło jak miałem 16 lat i urzekło mnie jak sobie je odświeżyłem po 10 latach - wyjątkowo uniwersalny film i genialna rola Kevina Spaceya :)

2

1) Messi 2) Suarez 3) Busquets :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?