6

Komentarz usunięty

1

Czy to coś w stylu "Siostrzyczek ze spluwami"...? :v

15

Valencia w tym meczu strzeli więcej goli niż w całej dotychczasowej kadencji Neville'a :o

1

Komedie Monty Pythonów są świetne, ale nie dla każdego. "Sens życia" to bardziej luźne skecze, mi się bardziej podobał "Żywot Briana". Natomiast "Monty Python i Święty Graal", który jest chyba najbardziej wychwalany, średnio mi przypadł do gustu, słabszy od tych dwóch. Warto zobaczyć jeszcze inne filmy Johna Cleese'a - przede wszystkim "Rybkę zwaną Wandą", dla mnie ich najlepszą komedię, chociaż z Pythonów jest tam oprócz Cleese'a chyba tylko Michael Palin, ale Kevin Kline jest genialny. "Lemur zwany Rollo" też jest bardzo dobry, ale Wanda najlepsza :)

2

Są takie specjalne małe folijki, które zakładasz na wtyczkę kabla od Internetu przed podłączeniem do kompa, to bardzo zmniejsza szanse złapania jakiegoś wirusa na komputer :)

10

To wykartkowanie i jego zejście w chwilę później było tak subtelne... :D Ale sprawa załatwiona po profesorsku, z Las Palmas liczę na Roberto na tej pozycji.

A na zdjęciu pod artykułem Sergio wyszedł jak włoski imigrant z filmu Scorsese :v

1

Marquinhos, którego nam chcą tutaj za Pique ściągnąć, też specjalnie nie błysnął - jedynie Thiago Silva trzymał obronę w ryzach, ale Chelsea z tych okazyjnych kontr i tak sporo dymu potrafiła narobić.

2

Espanyol, Getafe i Real Madryt :)

14

A ja życzę Sportingowi, żeby po jutrzejszym meczu wygrał wszystko do końca w lidze i się spokojnie utrzymał :) Bardzo lubię ten klub ze względu na ich "wspólną historię" z Barcą, do tego gra tam Halilović, trenerem jest "nasz" Abelardo, bardzo lubiłem też Manolo Preciado.

8

"Po przerwie zgasł, źle zachowując się choćby w 73. minucie. Mogło i powinno być lepiej." - co on takiego złego zrobił na ławce rezerwowych, że o tym wspominacie tutaj? :P Bo zszedł z boiska w 61. minucie ;)

10

Kiedyś z koleżanką na studiach pracowaliśmy na laptopie jej chłopaka i wpadła na pomysł, żeby zrobić screenshot pulpitu i ustawić go jako tapetę, a ikonki pochować gdzieś. Ale zanim jej się to udało ogarnąć, to wrócił właściciel, później przesiedliśmy się do laptopa koleżanki... I oczywiście jak wyszła na chwilę, to czym prędzej sam jej zrobiłem ten numer, po powrocie przez parę minut się zastanawiała, czemu nie może nic kliknąć i kilka razy restartowała :') Piękne czasy :D

9

Już wkrótce: "Dzięki, Bruce, to od ciebie wszystko się zaczęło!" :D

1

Z drugiej strony, Abelardo może uznać, że nie ma sensu się nawet starać z Barcą, bo i tak raczej wtopią, za to w sobotę mają mecz z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie, czyli z Betisem, więc wypadałoby oszczędzić paru zawodników... Chociaż z taką formą MSN to zapowiada się jutro spacerek tak czy inaczej.

2

Polskie filmy to absolutne dno, niestety - jak byłem ostatnio w kinie i widziałem kilka trailerów naszych rodzimych "superprodukcji", to aż mnie mdliło, tragedia, co to się porobiło. Ostatnim dobrym polskim filmem, jaki widziałem, było "Pokłosie" :(

2

Jasne, "czwartej ściany" - przejęzyczyłem się po prostu, dzięki :P Odniesień pewnie wszystkich nie wyłapałem, bo nie znam za dobrze oryginalnego komiksu, a pewnie sporo było też do tego. Generalnie warto wcześniej ogarnąć przynajmniej X-Menów, żeby załapać większość odniesień.

6

Znam jednego dobrego tłumacza, który w dodatku już kiedyś pracował w Barcy, a obecnie od paru miesięcy jest bezrobotnym - może by do niego uderzać z tym? :D

1

Mnie bardzo pozytywnie Deadpool zaskoczył, świetne odświeżenie filmów o superbohaterach - o ile X-Menów lubię, tak choćby Iron Many za bardzo do mnie nie trafiły. Deadpool to był pastisz w stylu samego Roberta Rodrigueza, może trochę za dużo sprośnych żartów, za to łamanie czwartej sceny i te wszystkie odniesienia do filmów (szczególnie o Stewarcie i McAvoyu mnie rozbawiło, bo było idealnie w punkt) naprawdę świetne. Sama fabuła dosyć przewidywalna i niezbyt odkrywcza, ale opowiedziane świetnie. Z tego, co widzę, to Guy Ritchie ma nakręcić film o Lobo, ciekawe, czy będzie w podobnym klimacie?

3

Z Sevillą w SPE było blisko, jak po 15. minutach miał już 2 :)

45

Po wczorajszym meczu wychodzi na to, że karą za strzelenie Barcy czterech goli jest dostanie sześciu... Sevilla niech się szykuje, jest następna w kolejności! :>

1

W pierwszej połowie naprawdę solidnie wyglądali, próbowali pressingu z przodu i na ostatnich 20-30 metrach ciężko się nam było przedrzeć. W drugiej się trochę posypało, pewnie też za sprawą tego, że chyba cała linia obrony nazbierała kartki i nie mogli grać ostrzej, do tego pewnie trochę siedli fizycznie.

2

Masche trzyma w ryzach naszą defensywę, widać, że jest liderem. Po drugie taktycznie świetnie ogarnia, potrafi świetnie wyprowadzić piłkę spod pressingu rywala, w grze obronnej 1 na 1 jest bestią. Gorzej wygląda w grze w powietrzu (ale ostatnio mam wrażenie, że częściej udaje mu się przepchnąć rywali i jakoś zmusić ich do błędów w takich sytuacjach. No i jak każdemu przytrafiają mu się czasem błędy techniczne. Ostatnio podobają mi się jeszcze te jego dynamiczne wejścia z piłką przez całe boisko, które robi zamieszanie w szeregach rywali.

6

Gdyby to było na stadionie rywala, to może faktycznie możnaby to tak rozumieć - ale to był nasz stadion, nasi kibice, którzy skandowali "Neymar, Neymar" :) Ney pokazał, że jest u nas szczęśliwy i cieszy się grą, więc to jednak ma znaczenie. Chociaż w pierwszej połowie wczoraj wkurzał mnie jego zbytni indywidualizm, to po przerwie super się patrzyło na jego efektowne sztuczki, aż miło! :)

5

Myślałem, że Antonella strzeli focha po tym, jak Messi ją zostawił w walentynkowy wieczór i poszedł grać z kumplami w gałę :P

9

Czuję, że jutro będzie ból czterech liter o brak szacunku dzisiaj ze strony Barcy:
- szalone triki Neymara, w tym udany rainbow
- wykonanie rzutu karnego (duh!)
- cieszynkę Rakiticia, która była kompletnie od czapy :D
- Neymara tańczącego po strzeleniu gola na 6:1

Pozostaje się tylko cieszyć, że nasz zespół zafundował dzisiaj taki show i nie zwracać uwagi na hejterów! Dawno mi się tak micha nie cieszyła podczas oglądania Barcy, aż mnie policzki bolą od śmiechu... :D

3

W sumie Suarez mu się odpłacił potem asystą na koniec meczu, więc są kwita :D

3

Juan Antonio Pizzi nie jest rodakiem Bravo, to Hiszpan argentyńskiego pochodzenia.

3

Nicolas Cage nie dysponuje tyloma minami :v

13

Rozegrał do tej pory 14 spotkań, nieźle. Prawie tyle, co Bartra w tym sezonie :D

4

Cassano widzę filozof, podziwiam głębię jego przemyśleń :D

3

Ej, ale Stopę to Ty szanuj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?