5

Poszukujemy go, już od dłuższego czasu, ale nikt nic nie wie, gdzie gościa wcięło :(

3

Kwestia wieku, ale inna sprawa, że algorytm wyceniający wartość piłkarzy na transfermarkt jest równie solidny i wiarygodny co algorytm oceniający na whoscored ;)

3

A czemu miałby nie chcieć? :P Wielki klub, szansa na trofea. To nie jest przecież gość z Madrytu. Rozumiem, że jest w dosyć zaawansowanym wieku, ale obecnie to top 10 środkowych napastników w Europie i pewnie dałoby radę go wyjąć za mniejszą kasę niż Nolita, byłby prawdziwy nowy Larsson.

3

Dobrze napisany felieton, mogę się z nim zgodzić - w sumie sam chciałem Nolito, ale nie za wszelką cenę, a widząc, że Munir w końcu zaskoczył, do tego jest Vidal, Turan i (przede wszystkim) Roberto.

Lavezzi to ciekawa opcja... Ciekawą opcją na tego nowego Larssona byłby też Aduriz! :)

3

Czy ja wiem, czy wygrane aż tak dobrze tutaj działały? W końcu wygrywanie wiąże się i z większymi przychodami, ale też z większymi premiami dla piłkarzy, sztabu etc.

5

Tak strasznie nie umieją zadbać o finanse, że wg ostatniego rankingu, który się tutaj pojawił jakiś tydzień temu, Barca zanotowała największy wzrost przychodów spośród wszystkich klubów w rankingu względem poprzedniego zestawienia ;)

6

Dobrze, niech Madryt wydoi jak największą kasę od Adidasa - my też mamy wkrótce do negocjacji nowy kontrakt z Nike, więc będą musieli nam dać podobną kasę :)

2

A moim zdaniem to profesjonalne, po co ma im mówić na treningu przy wszystkich, że mają nadwagę i źle się prowadzą, lepiej napisać na spokojnie maile, do których oni będą mogli się spokojnie ustosunkować :v Chyba zbytnio demonizujesz tego Pepa, a Zlatan to przecież mitoman jakich mało.

5

Najlepiej teraz trafić na Sevillę, żeby mieć większy spokój w finale i nie grać z nimi w maju.

3

Garay był najlepszym obrońcą MŚ, de Vrij i Vlaar stworzyli bardzo solidną defensywę Holandii, o Musacchio to się tutaj jeszcze za Martino mówiło. A Fazio był moim zdaniem całkiem ciekawą opcją, na szczęście go nie kupiliśmy, bo kompletnie przygasł.
Rojo i Blind kopią się po czołach w United, więc nie sądzę, że byliby lepszymi opcjami do Barcelony, gdzie gra na środku obrony jest bardziej wymagająca, chociaż też uznawałem ich za ciekawe opcje.
A Mustafi faktycznie wtedy był sporą zagadką, mnie dalej nie przekonuje na tyle, żeby propsować ploty o transferze go do nas, ale Valencia go kupiła i gość się sprawdził.
Lucho chciał Mathieu i widać było, że ciśnie na ten transfer. Tak samo jak Vermę, nawet na konferencjach prasowych chyba wspominał, że potrzebuje lewonożnych stoperów.

3

Mustafi przeszedł do Valencii za 8 milionów Euro. Rojo do United za 20. Garay do Zenitu za 6. De Vrij przeszedł z Feyenoordu do Lazio, kwoty nie podano, ale wątpię, żeby przekroczyła 20 baniek. Vlaarowi skończył się w lecie 2015 kontrakt, więc zapewne w 2014 byłby do wyjęcia tanio. Daley Blind za około 18 milionów. Za Musacchio byśmy pewnie dali z 10 baniek. Fazio za 10-11 milionów do Tottenhamu.

Nie mówię o gościach typu Benatia czy Mangala (którzy chyba jednak nie do końca spełnili pokładane w nich nadzieje), ale to wszystko są nazwiska, o których było głośno po MŚ w 2014.

8

Pamiętaj, że mówimy o Espanyolu, dla nich te 4 tysiące to budżet transferowy na 2 sezony! :D

5

Mathieu kosztował 20 baniek i Valencia nie zeszła ani centa z tej ceny. Taniej mogliśmy mieć wielu "rozchwytywanych" obrońców, ale Lucho chciał właśnie Mathieu. Więc moim zdaniem stwierdzenie, że to był "łatwy" transfer jest daleko nietrafione ;)

2

Podobno Real się boi, że jak finał będzie u nich, to znowu przypadkowo ktoś wpuści na boisko Czeryszewa :v

2

Dzisiaj bonus, sejm uchwalił przekazanie 20 mln złotych na uczelnię o. Rydzyka :) Mają gest, tyle w kopercie za chodzenie po kolędzie to żaden ksiądz jeszcze nie dostał!

4

Po takich konferencjach sobie tylko uświadamiam, jak dobrze, że mamy Lucho, który konsekwentnie nie mówi o pracy sędziów i nie robi z siebie takiego hipokryty, jak tutaj Valverde, swoją drogą zacny trener. Pewnie Suarez dostałby żółtą kartkę za zagranie ręką, gdyby nie miał już wcześniej jednej - ale wyrzucenie piłkarza z boiska za zagranie ręką w niegroźnej sytuacji i wybicie piłki byłoby lekką przesadą.

No i skoro mówi już o tych sędziach, to wścibski dziennikarz mógłby przypomnieć mi sytuację z Rico kopiącym Neymara w kolano i faul Bovedy przy sam na sam Neymara, tudzież bramkę Vermaelena...

4

Barca tak bardzo nie mogła wyjść z kontrą przy pressingu Bilbao, że aż w pierwszym meczu pucharowym im wpakowała 2 bramki w ten sposób :P

21

Prawdę mówiąc, to w tym momencie mamy autostradę po ten puchar i naprawdę niespodzianką byłoby, gdybyśmy go nie zgarnęli. Rozumiem oczywiście, że Sevilla, Valencia czy Celta potrafią nam sprawić kłopot, ale w dwumeczu raczej by były z nami bez szans, natomiast w finale Barca zagra na 100% z dowolnym rywalem.

Chociaż chyba najbardziej chciałbym Sevillę dostać w półfinale.

24

Najlepiej Las Palmas :>

3

Za kopnięcie Neymara w kolano Rico mógł dostać czerwoną, a za faul na Neymarze Boveda (?) zdecydowanie powinien, Neymar miał wolną drogę do sam na sam.

3

Roberto i Pique. Sergio udział przy dwóch bramkach (w tym asysta) i cała masa odbiorów, do tego kilka fajnych akcji, a Pique bardzo pewnie w obronie + gol.

6

...A może by tak, skoro nic nie wyszło z transferu Nolito, kupić Cristiano na ławę? :v

6

I tak bywało gorzej - w zeszłym sezonie jak dostali ten słynny oklep 0:4 od Atletico, to chyba nawet nie był przy piłce 21 razy :D

4

Moim zdaniem plota, Bartra na każdym kroku podkreśla swoje przywiązanie do Barcy i nie odszedł nawet, gdy był w cięższej sytuacji. Obecnie widać, że nawet mając 5 stoperów w składzie nie ma kłopotu bogactwa, Pique ostatnio pauzował za kartki, Mathieu ledwo kontuzję wyleczył, Verma zagrał mecz klopsów, a Masche może być nie do końca skupiony na grze w swojej obecnej sytuacji, dlatego po prostu potrzebujemy jeszcze jednego solidnego gościa na ławce, który w razie czego wejdzie i da z siebie 100%. Na Euro i tak pojedzie i i tak pewnie za dużo nie pogra, ale nawet bez gry jest chyba trzecim-czwartym wyborem (ewentualnie Javi Martinez jest nad nim), bo po prostu nie ma na tylu obrońców klasy światowej w Hiszpanii, Pique z Ramosem to pewna para do gry.

3

Czuję w sumie, że trafimy na Atletico w półfinale. I dobrze, bo wolałbym się z nimi mierzyć w dwumeczu niż w jednym spotkaniu, bo oni mogliby zrobić niespodziankę. O wiele spokojniejszy byłbym grając finał z Sevillą lub Valencią, które co prawda czasem nam urwą punkty, ale w takim meczu, gdzie nasi graliby na 100% możliwości, raczej by nie było czego zbierać po tych drużynach.

3

Jest w obsadzie. Jest też moja ulubiona Sherilyn Fenn, za to nie ma niestety Heather Graham póki co, więc może nie dowiemy się nigdy "HOW'S ANNIE?!" :P

2

Ja też dopiero w zeszłym roku obejrzałem, ale tak, zdecydowanie polecam. Jeden z najlepszych seriali, jakie oglądałem, bardzo oryginalny i nawet dzisiaj robi wrażenie, chociaż jest właściwie zupełnie inny od tych dzisiejszych serialowych hitów.

5

A ja czekam na kolejny sezon Twin Peaks, po ponad 25 latach od oryginału :) Strasznie mnie ciekawi, co z tego wyjdzie, Lynch może zrobić albo coś świetnego, albo strasznie rozczarować, do tego ta sama obsada (przynajmniej ci, którzy dożyli...) w dużo starszym wieku... Ale cóż, oczekiwania mam spore :)

4

No właśnie, serio mnie dziwi, że nie pojawiają się nigdzie plotki o zainteresowaniu Barcy tym gościem. Jeśli mielibyśmy ściągać drugiego Larssona, to czemu nie Aduriza? Gość zadowoliłby się ławką, a skuteczność ma o niebo lepszą od Torresa czy nawet Nolito. Ja tam bym nie narzekał na taki transfer. No i z Bilbao by się łatwiej grało bez niego :v

2

Ale tutaj chodzi o dopełniacz, nie celownik :P Moim zdaniem powinno być "Żyry", poczekajmy na Endlessa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?