2

Więcej kasy miał prawdopodobnie jako ekspert w studiu Sky Sports, do tego zdecydowanie mniej stresująca posada i mógł spokojnie mieszkać w Anglii...

2

Ta wypowiedź Neville'a z kwietnia to fejk.

8

Widać, że to troll na 100% piszący dla beki... Zresztą, na fioletowej to chyba 90% użytkowników to trolle w tym momencie, prawdziwi kibice Realu siedzą teraz zaszyci w swoich norach i po cichu płaczą, tuląc zdjęcia Ancelottiego albo Raula.

1

Policz jeszcze, ile miał na połowie Valencii/w ostatniej tercji boiska od naszej strony, bo dzisiaj miałem wrażenie, że stanowił po prostu zaporę, przez którą piłka nie mogła przejść.

4

Komentarz usunięty

5

Nie jedyny, choćby Siqueira odpadł z Atletico i teraz odpadnie z Valencią :>

50

Ale czemu od razu żarty? Żarty to były w grudniu, jak Real odpadł - teraz po prostu ludzie lubią Czeryszewa, gościa, który przypadkowo wyrzucił Real i zrobił z nich pośmiewisko :v

1

Błędem było, że poszedł od razu do Hiszpanii, czyli na głęboką taktycznie wodę. Też mi go szkoda, dzisiaj Valencia wyglądała jak dzieci we mgle, jeszcze przed kartką dla Mustafiego zostawiali nam więcej miejsca niż Atletico grając w dziewiątkę. Ich pomocnicy momentami sprawiali wrażenie, jakby kryli się nawzajem, do pressingu wychodził jeden na alibi, tragedia + zderzenie z Barcą w takim gazie.

1

Neville ma jeszcze asa w rękawie, jak bedzie za wysoki wynik dla nas, to wpuści Czeryszewa i skończy się tylko walkowerem :v

9

Zgadzam się! Zwłaszcza, że Pique pokazuje przy tym naprawdę fajne, inteligentne poczucie humoru, to nie są jakieś chamskie teksty tylko pod publiczkę, tylko faktycznie przemyślane i celne szpile!

5

Fajny artykuł Squawki o Pique, przedstawiający go jako jednego z nielicznych obecnie piłkarzy, którzy nie mają nijakiego charakteru: http://www.squawka.com/news/barcelonas-gerard-pique-the-greatest-troll-in-football/589199

1

Podobno wyjazdowe mają nawiązywać do tego arcydzieła wyprodukowanego przez Kappę: http://cdn.pastemagazine.com/www/articles/12-barcelona-95-away.jpg :)

1

Nie wiem w sumie, jakie filmy masz na myśli. Ale Almodovar zawsze na propsie, świetne kino, bardzo ambitne, oryginalne i odjechane :) Puszczana wczoraj "Skóra, w której żyję" powinna być obowiązkową lekturą dla prawicowych posłów uznających transseksualizm za chorobę, którą należy leczyć.

4

W ostatnich tygodniach na TVP puszczają filmy Almodovara (co prawda w środku nocy, ale i tak), co jakoś kompletnie nie pasuje mi do poglądów nowych władz telewizji... Ale jak na to spojrzeć z tej perspektywy, to może na dobre ta zmiana wyszła? :o

2

Zgadzam się z Tobą tutaj, moim zdaniem ciężko do Alvesa mieć pretensję za stratę bramki, akurat w tym przypadku to najbardziej zawinił Rakitić, który odpuścił Koke, a dalej Alba - chociaż to akurat trochę zdarzenie losowe, bo przewrócił się i przez to Saul mógł dośrodkować, więc to też nie błąd.

Ogólnie wszystkie oceny redakcji prawie pokrywają się z moimi, rzadko kiedy mam taką zgodność, z wyjątkiem dwójki bocznych obrońców, którzy bądź co bądź obaj popisali się asystami. W takiej sytuacji ciężko jest mówić, że dali mało w ofensywie - to znaczy, że dają więcej jeśli urwą się po 10 razy swoją stroną, ale za każdym razem guzik z tego wyjdzie?

Alves gra świetnie w odbiorze 1 na 1, ale jego ustawienie czasem pozostawia sporo do życzenia (nie konkretnie w tym meczu może), kryje na radar albo przekazuje trochę "na odwal się". Jednak jego największym mankamentem jest kiwanie się na własnej połowie, nie mając za sobą partnerów, przy wyprowadzaniu piłki. Tak straciliśmy chyba dwa gole (możliwe, że jednego gola, na pewno z Espanyolem), często tak traci piłkę, z Atletico też raz stracił, ale sędzia zauważył akurat faul, na szczęście. Nie jest Busquetsem, żeby bawić się w coś takiego, do tego na jego stronie to zwykle nie ma sensu, bo zawsze ma lepiej ustawionych partnerów do oddania piłki. Strasznie rażą po oczach te sytuacje i moim zdaniem to jeden z głównych czynników, dlaczego czasem Alves zbiera przesadzoną falę hejtu.

3

Pepsi wyglądałoby dobrze na koszulkach, mają podobne kolory do naszych, więc nie rzucałoby się w oczy ;)

2

Może w środę go wystawią w meczu z nami w pucharze... :D

6

Czyli co, posłać moich ludzi do Belgii, żeby to załatwili?

4

Śmieszne jest to, jak hiszpańskie kluby sprzedają za gruby hajs graczy do Anglii, tam oni grają słabiej przez sezon, wracają do macierzystego klubu za grosze i znowu zaczynają dobrze grać :D Fazio bardzo mi się podobał podczas swojej gry w Sevilli, natomiast w Tottenhamie nic o nim za bardzo nie słyszałem.

12

Nieźle, zrobiłaś z Victora wręcz postać tragiczną tutaj. Dzwonił już do Ciebie Eastwood z propozycją, żebyś napisała scenariusz o Valdesie do jego nowego filmu? :)

18

Ale przecież angielskie zespoły odpadają z europejskich pucharów, bo mają najbardziej napięty kalendarz przez BPL! :o

1

Ja bym z tym Nevillem tak nie przesadzał od razu, bądź co bądź to uczeń SAFa, więc myślę, że można mu dać trochę czasu. W sumie to jego pierwsza praca w roli szkoleniowca. Tak czy siak, jakkolwiek by mu nie poszło w Valencii, to pewnie z takim doświadczeniem jak gra klubem z topu La Liga będzie już lepszy od większości trenerów reprezentujacych angielską myśl szkoleniową ;)

2

Najlepiej, jakby jedni i drudzy dzisiaj przegrali i wykartkowali sobie po pół składów :D

6

Nie no, graliśmy wczoraj z Atletico, czyli drugim (?) najsilniejszym zespołem w Hiszpanii obecnie, więc nie trzeba od razu liczyć, że nastrzelamy niewiadomo ile goli, zwłaszcza, że ich defensywa należy do najmocniejszych na świecie. Goleadę mieliśmy 2 tygodnie temu z Bilbao, czyli bądź co bądź rywalem o niebo silniejszym niż Rayo, Espanyol, Malmo czy Sporting.

2

Saul? Roberto? Carrasco? Gryzman? :v

47

Na zdjęciu Simeone demonstruje Felipe Luisowi, co ma zrobić Messiemu :P

1

Trochę przypomina młodszą wersję Danny'ego Aiello (np. z Leona Zawodowca).

@Bardwing:
Do tego jeszcze Real pewnie dojdzie :v

3

I bardzo dobrze, ostatnio Pique był zawieszony, Masche miał sprawę w sądzie, Alba miał kontuzję, więc Mathieu byłby domyślną opcją na lewą stronę, a Verma potykał się o piłkę. Potrzebujemy solidnego stopera, który zgodzi się siedzieć na ławce, dlatego ja jestem za zatrzymaniem Bartry.

5

Sport musiał wycofać te artykuł w momencie, kiedy w każdym meczu zielonym światłem było tridente i gra Barcy, czerwonym sędziowanie albo brutalna gra rywala, a na żółte trzeba było kombinować rzeczy w stylu "Dani Alves założył czarne buty" albo "Pique zgolił brodę" :P

4

Pewnie Neysi :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?