Legia1916
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mi26
No to jak Ty mi rzymską zasadą wyjeżdżasz do odpowiem innym rzymskim powiedzeniem: Qui bono? Czyje dobro? No więc czyje dobro wychodzi po takim a nie innym "sędziowaniu" w meczu z ManU i Galatą?:-))))) HALA SĘDZIOWIE!!!:-)))))
0
@Suavemente
Nigdy nie będzie zgody z oszustami z Realu:-)))) HALA SĘDZIOWIE!!!:-))))))
0
@Mi26
Być może nie mam racji i sędziowie nie boją się Mourinho. Ale fakt jest faktem, że w ciągu miesiąca w trzech meczach Realu jest megadrukarnia dorównująca tej z MŚ gdy drukowano Korei. No ale przynajmniej jest ubaw z tej drukarni:-)))))))))))
0
@Mi26
Ale nigdzie nie piszę o spisku, bo spisek to zmowa kilku ludzi. W przypadku Realu moim skromnym zdaniem nie ma żadnego spisku. Jest Mourinho, który psychologicznie terroryzuje sędziów. Oni się go panicznie boją, że na konferencji powie, że są złymi sędziami (bo Real przegrał i odpadł) i gwiżdżą tendencyjnie. Najlepszy dowód na to: rewanż z ManU i pierwsza połowa: Lopez zamiast w piłkę trafia pięścią w twarz Vidica tak, że chłopina się kopytami nakrył. Nie ma karnego, nie ma czerwieni. Identyczny faul w drugiej połowie z tym, że Nani nie pięścią i nie w twarz trafia rywala i czerwień. Wczoraj z Galatą Benzema identycznie, wręcz kopia sytuacji Naniego fauluje i jeszcze groźniej, bo w twarz. I co? Nawet żółtej nie zobaczył. Sędziowie są sterroryzowani psychologicznie przez Mou i czarna legenda drukowania dla Realu jest faktem.
0
@Mi26
W drugim meczu Realu z ManU Lopez powinien dostać czerwień za uderzenie pięścią w twarz Vidica (zamiast w piłkę przy piąstkowaniu trafił centralnie w twarz Vidica). Jest karny, najprawdopodobniej 1-0 i gracie jednego mniej. I wczoraj z Turkami grałby ManU. Więc nie miotaj się, bo sędzia dwa takie same faule potraktował inaczej: Lopeza zostawił na boisku, a Naniego wywalił. Wydrukował? Wydrukował. I tyle w temacie.
0
@Mi26
Ależ oczywiście, że Real w tym meczu był pokrzywdzony. Masz rację! Ale w tym jednym meczu nie przerżnęliście mistrzostwa Hiszpanii. Poza tym idź ze swoimi gorzkimi żalami do Mourinho, bo to on wam zajechał drużynę tak jak wcześniej zajechał Inter, Chelsea i Porto. A tak swoją drogą, to ten wasz Mourinho dokonał mistrzostwa świata...nie było półmetka, a facio wam pozamiatał mistrzostwo kraju...Nic więc dziwnego, że teraz tak ciśnie sędziów w Lidze Mistrzów, bo nie wygranie LM oznacza dla niego klęskę i upadek mitu wielkiego treneiro. Stąd te jego i sędziów oszustwa.
0
@koy90
Ale tu nie chodzi tylko mecz z ManU. Wczoraj przy stanie 1-0 dla Realu Benzema identycznie sfaulował Turka jak Nani. Gdyby sędzia uczciwie sędziował to kończylibyście mecz jednego mniej, a poza tym był karny po ręce Khediry. Cały piłkarski świat ją widział tylko nie partnerzy strategiczni Realu, czyli sędziowie no i piłkarze Realu oraz Mourinho rzecz jasna:-))))) Byłoby 1-1 i gralibyście jednego mniej. Bez wątpienia byłaby teraz inna sytuacja. A gdyby tak sędzia gwizdnął karny po faulu Ramosa na Buraku, to byłby drugi karny...i co wtedy?:-)))) W ciągu jednego miesiąca sędziowie w ordynarny sposób przepchnęli po raz drugi Real do kolejnej rundy. To ewenement w historii Ligi Mistrzów i to jest czarna legenda Realu, która już macie.
0
@ssmile
Możesz pyskować, obrzucać błotem Barcę, ale sędziowie nigdy ani Barcelonie, ani żadnemu innemu klubowi w historii Ligi Mistrzów praktycznie w ciągu jednego miesiąca nie wydrukowali w tak chamski i ordynarny sposób kolejnych awansów do następnej rundy tak jak ma to miejsce teraz w przypadku Realu. Po prostu nie masz racji i miotasz się co czyni Cię groteskowym w tym bezsilnym ujadaniu na najlepszy klub świata - FC Barcelona. HALA SĘDZIOWIE!!!!:-)))))))
0
@Mi26
Nie przypominam sobie, aby sędziowie tak chamsko i ordynarnie drukowali w kolejnych meczach Barcy w ciągu jednego miesiąca tak obecnie ma to miejsce w przypadku Realu. Więc trafiłeś kulą w płot. HALA SĘDZIOWIE!!!:-))))))
0
@koy90
Nigdy i nigdzie nie napisałem, że Real jest ciągnięty przez UEFA. Drukowanie sędziów, to nic innego jak robota Mourinho. Facet doszedł do perfekcji z terroryzowaniu psychologicznym sędziów. Jakiś czas temu była ciekawa debata na ten temat w jednej ze stacji tv niemieckich. Wypowiadał się Kahn, jakiś niemiecki sędzia i spec od Public Relations. Żaden z nich nie miał wątpliwości, że Mourinho zwyczajnie terroryzuje psychologicznie sędziów. Zresztą pisała o tym także prasa hiszpańska i angielska. Prawda jest taka, że Real jest ciągnięty za uszy do kolejnych rund. Gdyby było uczciwie, to wczoraj z Turkami grałby ManU.
0
@ssmile
I jeszcze jedna kwestia: akceptujecie oszustwa sędziów, drukowanie na korzyść Realu. W śmieszny, groteskowy sposób próbujecie to usprawiedliwiać, a gdy brakuje wam argumentów, to wyciągacie jakieś pojedyncze przypadki meczów Barcy z czasów króla Ćwieczka. Czy wy kibice Realu naprawdę jesteście tak zaślepieni i macie takie kompleksy Barcelony i obsesję ugrania czegokolwiek, że akceptujecie budowę czarnej legendy Realu? Czy wy nie dostrzegacie tego, że dwumecz z ManU i wczorajszy mecz z Galata w kontekście drukowania przejdzie do historii piłki nożnej jako zły przykład? Tak samo jak Korea na jednych z mistrzostw świata? Wy tego naprawdę nie widzicie, że te wszystkie seryjne - mecz po meczu w ciągu jednego miesiąca - wałki i oszustwa są po to, aby megaloman Mourinho mógł sobie dopisać kolejny sukces do swojego CV, a później was oleje, bo Real to on ma głęboko gdzieś? On sobie pójdzie i w innym klubie będzie uskuteczniał swoje oszustwa, a wy zostaniecie na zawsze tak jak Korea po pamiętnych MŚ z piętnem oszustów i drukarzy? Czy warto? Na to pytanie wy sami - kibice Realu musicie sobie odpowiedzieć. Życzę głębszej refleksji.
0
@ssmile
Chłopcze a kim Ty jesteś, abym musiał się przed Tobą legitymować z pierwszych liczb PESEL? Nie zapomniałeś się troszkę dzieciaku?:-)))))) Ochłoń i uspokój się.
I nie porównuj seryjnych oszustw sędziów na korzyść Realu, którzy boją się tego, że jak będą uczciwi to oszust Mourinho jako "wielki treneiro" ogłosi na konferencji urbi et orbi, że są złymi sędziami, a prywatnie usłyszą, że "myślał, iż są jego przyjaciółmi" z pojedynczymi przypadkami gwizdania na korzyść Barcy. Obecnie od ponad miesiąca sędziowie po prostu ciągną za uszy Real do kolejnej rundy rozgrywek LM. Tego w przypadku Barcy ani innej drużyny klubowej nigdy nie było w Lidze Mistrzów. Prawda jest taka, że sami - kibice Realu, piłkarze pogrążacie się, bo budujecie swoją czarną legendę seryjnego drukowania w kolejnych meczach tak jak kiedyś Korea na mistrzostwach świata. Real i jego kibice, którzy akceptują te wałki po prostu sami kompromitują siebie i swój klub. HALA SĘDZIOWIE!!!:-))))))
0
Nie ma się co gorączkować. Miejmy nadzieję, że sztab szkoleniowy zdecyduje o zakupie najbardziej optymalnego obrońcy dla Barcy, bo nasza obrona jest jaka jest - świecką tradycją stało się, że musimy w meczu chociaż jednego gola stracić. Poczekajmy więc do okienka transferowego.
0
@ssmile
Oszuście z Realu nie pisz mi o ignorancji, bo sam żadnych merytorycznych kontrargumentów nie podajesz, a teraz jeszcze obłudnie (iście w stylu waszego oszusta Mourinho) udajesz obiektywnego. Weź już nie kompromituj się chłopcze:-)))
0
@ssmile
Owszem bywało, że sędziowie gwizdali na korzyść Barcy, ale nigdy nie było tak jak w przypadku Realu, że w przeciągu kilku tygodni ordynarnie, na chama w kolejnych meczach pod rząd drukowali ratując awans chłopców Mourinho do dalszych gier w LM. A jeżeli ktoś tutaj robi sobie dobrze to Ty, bo co robisz na portalu kibiców najlepszego klubu na świecie?:-) Rozumiem, że masz kompleks Barcelony, ale tutaj zrozumienia dla waszych oszustw nie znajdziesz. HALA SĘDZIOWIE!!!:-)))))))
0
@subiektywny
Mam megaubaw z drukowania dla Realu, a nie frustracje. W imię czego miałbym być sfrustrowany? Że oszust Mourinho poustawiał sobie sędziów i oni robią w spodnie ze strachu przed nim i gwizdają jak gwizdają? Daj sobie chłopaku...Jest świetna zabawa. A jeśli mnie coś martwi to kontuzja Leo. To jest problem, a nie Twój oszukańczy Real, bo nikt tego objazdowego cyrku Mourinho poważnie nie traktuje:-))))) HALA SĘDZIOWIE!!!:-)))))))
0
@MrKartofel26
I jeszcze jedno: jeśli są negatywne emocje, to tylko ze strony piłkarzy Realu, Mourinho i kibiców Realu, że akceptują te ordynarne oszustwa. A jeśli chodzi o kibiców Barcy, to jak widzisz doskonale bawimy się oglądając każdy mecz Realu, bo to, co wyprawiają sędziowie wespół z Mourinho już nie irytuje - to po prostu bawi. Przecież to jest komiczne, gdy sędziowie w kolejnym meczu LM drukują Realowi wynik na chama, a Mourinho z megapoważną miną udaje eksperta i wielkiego stratega. Przecież to jest extra zabawa oglądać ten cyrk, groteskę, burleskę:-))))))
0
@MrKartofel26
Real nie ma wpływu na decyzje sędziego? A co wyprawia Mourinho? chcesz powiedzieć, że facet nie stosuje czarnej propagandy wobec sędziów, którzy uczciwie sędziują (i wówczas Real przegrywa)? Chcesz nam wmówić, że Mourinho nie terroryzuje psychologicznie sędziów? Sprawa jest prosta: Real Madryt za czasów Mourinho to klub oszustów dążący po trupach do celu. A jak ktoś obecnie kibicuje Realowi to dla mnie oznacza, że kibicuje oszustom, a więc sam ma takowe inklinacje - jest oszustem. Proste. HALA SĘDZIOWIE!!!:-))))))))
0
@MrKartofel26
Kolego nie napinaj się tak, bo ci żyłka pęknie. Nikt tu nie twierdzi, że Barca jest jak to określiłeś "świętojebliwa", bo bywało, że sędziowie gwizdali na korzyść Barcy. Czy ktoś zaprzecz temu? Nie. Ale NIGDY nie było tak jak teraz dla Realu, że bardzo krótkim przedziale czasowym praktycznie w każdym ważnym meczu sędziowie ordynarnie drukowali. Przecież od ponad miesiąca Real jest na siłę, w chamski sposób przepychany dalej przez sędziów:
1. Pierwszy mecz Real-ManU: Varane nie dostaje czerwieni choć wyciął z trawą wychodzącego sam na sam zawodnika ManU;
2. Ostatnie GD z nami na SB: nieuznany ewidentny karny w ostatnich minutach;
3. Niepokazanie czerwieni Lopezowi i nie przyznanie karnego dla Manu, gdy przy piąstkowaniu zamiast w piłkę centralnie trafił pięścią w twarz Vidica - za taki sam faul (tylko zamiast pięścią, to nogą był faul) w drugiej połowie wyleciał Nani;
4. Wczorajszy mecz: Benzema identycznie sfaulował jak Nani-zamiast w piłke trafił w zawodnika Galaty. Nawet żółtej sędzia nie pokazał. O karnym po tym, gdy Khedira zwyczajnie przytrzymał piłkę w powietrzu w polu karnym nie wspomnę. No i akcja Buraka, gdy Ramos sfaulował go w polu karnym, a sędzia...nie pokazał karnego tylko z kapelusza dał żółtą Burakowi.
W każdym ważnym meczu dla Realu sędziowie w newralgicznych momentach meczu gwiżdżą dla Realu. To jest pewna prawidłowość w meczach Realu. To jest systematycznie powtarzająca się prawidłowość. Dziwna prawidłowość przyznasz...Dlatego dla mnie Real to zwyczajni oszuści, bo Mourinho zwyczajnie terroryzuje psychologicznie sędziów i później są takie jasełka z ManU czy wczoraj z Galatą. No ale przynajmniej jest zabawnie oglądać tę objazdową trupę cyrkową oszusta Mourinho zwaną spółką "Drukarnia-Real Madryt & sędziowie". HALA SĘDZIOWIE!!!:-)))))))))
0
@skubio07
Dziwisz się im? Tyle lat posuchy i regularnych łomotów od Barcy, to teraz cieszą się jak głupi bateryjką byleby cokolwiek zdobyć:-))))) A to, że w sposób przekomiczny, bo to ordynarne drukowanie sędziów na korzyść Realu przestało być irytujące - teraz jest to po prostu zabawne i wzbudza śmiech, bo wielu zastanawia się: co jeszcze Mourinho i sędziowie są w stanie przekręcić, żeby awansować dalej w LM?:-)))) HALA SĘDZIOWIE!!:-))))))
0
@Hasz29
Oczywiście, że tak. Sędzia jeśli nie jest odporny psychicznie, to w ogóle nie powinien brać się za arbitrowanie, bo oszuści i cwaniacy typu Mourinho będą go kręcić jak kołowrotek. Zresztą w tym programie w niemieckiej stacji telewizyjnej jako trzeci ekspert siedział facet z jakiejś niemieckiej firmy zajmującej się Public Relations i on powiedział, że Mourinho w mistrzowski sposób wykorzystuje mass media w zastraszaniu sędziów. Dziennikarz prowadzący zadał mu pytanie czy jest możliwe, że Mourinho korzysta z jakichś PR-owych doradców, a ten odpowiedział, że niekoniecznie tak musi być, bo są ludzie, którzy mają takie cechy w genach. Po prostu robią to instynktownie. Ale przyznał rację temu niemieckiemu sędziemu, że Mourinho perfekcyjnie operuje czarną propagandą. Żałuję, że nie nagrywałem tego programu.
0
@Hasz29
Czasami oglądam niemieckie kanały sportowe i Oliver Kahn w jednym z programów stwierdził, że gołym okiem widać, że sędziowie zaczynają się dziwnie zachowywać, gdy mają sędziować mecz drużyny prowadzonej przez Mourinho. Obok niego siedzący w studio sędzia niemiecki (nie pamiętam nazwiska) przytaknął i powiedział, że Mourinho prowadzi systematyczną wojnę psychologiczną i sędzia musi wykazać dużą odporność, aby wytrzymać późniejsze zarzuty Mourinho, gdy Real przegra mecz, bo trener Realu jest mistrzem w czarnej propagandzie. W ogóle to był bardzo ciekawy program.
0
@PSK_FANATYK
no właśnie...wszystko widać doskonale...HALA SĘDZIOWIE!!!!:-))))))))))
0
@Madridista1989
HALA SĘDZIOWIE!!!:-)))))))))))))))))))
0
@Madridista1989
Czerwień dla Naniego była słuszna - nie trafił w piłkę tylko brutalnie sfaulował zawodnika Realu. Przepisy są przejrzyste pod tym względem: czerwień. Szkopuł w tym, że sędzia nie był sprawiedliwy i nie traktował równo oszustów z Realu i ManU - w pierwszej połowie praktycznie za identyczny faul powinien dostać czerwień, byłby karny najprawdopodobniej gol i oszuści graliby w 10. Byłoby pozamiatane. Wczoraj było to samo: nieuznane dwa ewidentne karne i za taki sam faul jak Naniego Benzema nawet zółtej nie zobaczył choć kopnął w twarz zawodnika Galaty.
Piszesz, że sędziowie też gwizdali na korzyść Barcy. Nie przeczę. Masz rację. Nie mam w zwyczaju polemizować z faktami. Bywało tak. Ale NIGDY sędziowie w tak krótkim odstępie czasowym w tak ordynarny sposób praktycznie w każdym ważnym meczu pod rząd nie drukowali tak jak to obecnie robią dla Realu. Wczoraj siedzieliśmy z kumplami przed telewizorem i jeszcze przed meczem robiliśmy zakłady ile wałków sędzia wydrukuje na korzyść oszustów z Realu. Później leżeliśmy ze śmiechu, gdy sędziowie udawali że nie widzą ręki Khediry, faulu na Buraku (a w ogóle największy ubaw był, gdy dostał żółtą za to, że...był sfaulowany przez Ramosa:-))))). O tym, że Benzema bezkarnie zrobił to, co Nani nie wspomnę. Człowieku...normalni kibice śmieją się z tego z tego wszystkiego. Przecież to jest groteska, gdy sędziowie wam tak ordynarnie drukują, a Mourinho ze śmiertelnie poważną miną udaje, że jest OK i kreuje się na wielkiego stratega i treneiro:-))))) Jak się ma takich partnerów strategicznych jak sędziowie, to trener z polskiej C-klasy byłby megastrategiem w Lidze Mistrzów:-))))) HALA SĘDZIOWIE!!!:-))))))))))))))))))))))))
0
@Madridista1989
Chłopaku tutaj na stronie kibiców FC Barcelona-najlepszego klubu na świecie nie ma żadnych frustratów. To Twoje chciejstwo i nic poza tym. Śmiejemy się z tych cyrków, które Twój klub oszustów Real Madryt prowadzony przez megaoszusta Mourinho wyprawia do spóły z sędziami. Poniżej masz wypunktowane wałki w kolejnych meczach na korzyść Realu w krótkim odstępie czasowym:
1. Pierwszy mecz Real-ManU: Varane nie dostaje czerwieni choć wyciął z trawą wychodzącego sam na sam zawodnika ManU;
2. Ostatnie GD z nami na SB: nieuznany ewidentny karny w ostatnich minutach;
3. Niepokazanie czerwieni Lopezowi i nie przyznanie karnego dla Manu, gdy przy piąstkowaniu zamiast w piłkę centralnie trafił pięścią w twarz Vidica - za taki sam faul (tylko zamiast pięścią, to nogą był faul) w drugiej połowie wyleciał Nani;
4. Wczorajszy mecz: Benzema identycznie sfaulował jak Nani-zamiast w piłke trafił w zawodnika Galaty. Nawet żółtej sędzia nie pokazał. O karnym po tym, gdy Khedira zwyczajnie przytrzymał piłkę w powietrzu w polu karnym nie wspomnę. No i akcja Buraka, gdy Ramos sfaulował go w polu karnym, a sędzia...nie pokazał karnego tylko z kapelusza dał żółtą Burakowi.
W każdym ważnym meczu dla Realu sędziowie w newralgicznych momentach meczu gwiżdżą dla Realu. To jest pewna prawidłowość w meczach Realu. To jest systematycznie powtarzająca się prawidłowość. Dziwna prawidłowość przyznasz...Dlatego dla mnie Real to zwyczajni oszuści, bo Mourinho zwyczajnie terroryzuje psychologicznie sędziów i później są takie jasełka z ManU czy dzisiaj z Galatą. No ale przynajmniej jest zabawnie oglądać tę objazdową trupę cyrkową oszusta Mourinho zwaną spółką "Drukarnia-Real Madryt & sędziowie". HALA SĘDZIOWIE!!!:-)))))))))
0
@KonioFCB
Podobno Real będzie miał nowy napis na koszulkach zamiast nazwy sponsora. Będzie to nazwa partnerów strategicznych Realu: sędziowie:-)
0
@LaPulga_10
Sędziowie - partnerzy strategiczni Realu:-))) HALA SĘDZIOWIE!!!:-))))
0
@Cochise
Wybacz, ale nie połknę tego haczyka, który zarzuciłeś, czyli niskich lotów sztuczkę socjotechniczną traktującej mnie "z góry". Z pozycji "dojrzałego", "wyważonego", "umiarkowanego" krytykujesz, ale zarazem dostrzegasz potencjał i takie tam pierdoły w Twoim wykonaniu. Piszę to, co myślę. A jak mnie oszuści kibicujący klubowi oszustów z Realu zaczepiają to odpisuję tak jak na to zasługują i tyle. A Tobie jak się to nie podoba, to Twój problem.
0
@Baaaaarca12
No przecież nie raz, nie dwa pisałem, że to jest objazdowa trupa cyrkowa oszusta Mourinho, czyli spółka "Drukarnia-Real Madryt & sędziowie":-))) Tylko patrzeć jak Real na koszulkach zamiast nazwy sponsora będzie miał napis reklamujący ich partnerów strategicznych: "sędziowie":-)))))) Ale przynajmniej jest ubaw z tych jasełek zwanych meczami Realu. Nigdzie takiej ordynarnej drukarni nie zobaczy się jak w meczach Realu:-)))))