Leo.Messi.10
Dołączył/a: styczeń 2013
Lublin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajne te korki Alexisa :P
0
Tata wspomniał coś, że Jonathan znajduje się w jego planach, więc zobaczymy. Przy ciągłym pressingu konieczne będą rotacje, więc myślę, że każdy będzie grał.
0
A jak tam 'El Cashico' Madryt-PSG? Ogląda ktoś?
0
Jeśli już rozmawiamy o Borussii, to nie wiem, dlaczego gracze tak chcą stamtąd odchodzić...Wszyscy razem mogliby stworzyć najlepszą ekipę w Europie.
0
Tak poza tematem... :DD
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1016977_554591584578766_448950216_n.jpg
0
Niby nie potrzebny nam pomocnik, ale jeśli wziąć pod uwagę intensywny pressing w drużynach Taty, to w każdym meczu może grać kto inny.
0
Co za troll...już pod każdym artykułem go widzę piszącego takie pierdoły :D
0
Thiago jest tylko młodzikiem, a uważa się za nie wiadomo jaką gwiazdę...
0
Jego wypowiedź odnośnie Alexisa, Pedro i Tello napawa optymizmem. Wygląda na to, że skończy się 'gra nazwisk', a występował będzie zawodnik będący w najlepszej formie.
0
Przecież Real wygra La Decime, jak co roku od 11 lat :D
0
Dos Santos? Serio? :D
0
Cruyff pierwszy raz od dawna nic powiedział nic głupiego :D
0
Jeśli Zubizaretta był na nie, to znaczy, że będzie dobrze :D
0
Ja najbardziej mam nadzieję, że weźmie się za Pique i będzie miał odwagę postawić np. na Bartrę zamiast Gerarda, gdy ten będzie grał jak w tym sezonie.
0
On nie ma pseudonimu 'Tata' w sensie ojciec. Po prostu Tata- trochę jak Tito.
0
Taka trochę Barca B...
0
Tak...Szykuje się dobra jazda. Bayern miażdży wszystkich po kolei ostatnio, a my nie dość, że bez trenera, to jeszcze bez kluczowych zawodników. Zagrają rezerwy i Messi, czarno to widzę...
0
Oby wziął się za Pique, Pedro i Alvesa i pokazał im, że nazwiska nie grają.
0
Jestem ciekaw, czy Tata zdecyduje się postawić na Bartrę, czy sprowadzi środkowego obrońcę. Mam też nadzieję, że będzie dawał szanse gry Sergiemu Roberto.
0
Mam nadzieję, że nie jest prawdą, że to Messi wybrał trenera...To by oznaczało, że w Barcelonie dzieje się na prawdę źle.
0
Podejrzewam też, że to on zaplanował zamach smoleński :D
0
Jeśli brat Messiego go powitał, to znaczy, że to już pewne :P
0
Klub chyba może rozwiązać umowę wypłacając jakieś odszkodowanie, tak mi się wydaje.
0
Wcześniej byłem przeciwny jego kandydaturze, ale poczytałem trochę o drużynach prowadzonych przez niego i ich stylu i teraz uważam, że jeśli chcemy przywrócić Barcę sprzed 2 lat to nie ma lepszego człowieka do tego.
0
Czy ktoś może to przetłumaczyć?
0
A co do tego mają piłkarze? Pisząc to, tym bardziej potwierdziłeś moją tezę o poziomie ligi argentyńskiej, skoro każdy wybijający się ponad przeciętność piłkarz stamtąd odchodzi.
0
Skąd w ogóle pomysł na tego Martino? Koleś odniósł jakiś sukces w lidze argentyńskiej, równie poważanej na świecie co polska ekstraklasa chyba. To może Jan Urban?
0
To ciekawe ile dostaniemy od Bayernu...oni z Pepem, my bez trenera. Z 6-0?
0
Ciekawe ile dostaniemy tym razem...Bayern miażdży wszystkich po kolei, a my bez trenera :/
0
W klubie zapewne już wybrali nowego trenera, a jutro prawdopodobnie poznamy jego nazwisko.