0

Fajne te korki Alexisa :P

0

Tata wspomniał coś, że Jonathan znajduje się w jego planach, więc zobaczymy. Przy ciągłym pressingu konieczne będą rotacje, więc myślę, że każdy będzie grał.

0

A jak tam 'El Cashico' Madryt-PSG? Ogląda ktoś?

0

Jeśli już rozmawiamy o Borussii, to nie wiem, dlaczego gracze tak chcą stamtąd odchodzić...Wszyscy razem mogliby stworzyć najlepszą ekipę w Europie.

0

Niby nie potrzebny nam pomocnik, ale jeśli wziąć pod uwagę intensywny pressing w drużynach Taty, to w każdym meczu może grać kto inny.

0

Co za troll...już pod każdym artykułem go widzę piszącego takie pierdoły :D

0

Thiago jest tylko młodzikiem, a uważa się za nie wiadomo jaką gwiazdę...

0

Jego wypowiedź odnośnie Alexisa, Pedro i Tello napawa optymizmem. Wygląda na to, że skończy się 'gra nazwisk', a występował będzie zawodnik będący w najlepszej formie.

0

Przecież Real wygra La Decime, jak co roku od 11 lat :D

0

Dos Santos? Serio? :D

0

Cruyff pierwszy raz od dawna nic powiedział nic głupiego :D

0

Jeśli Zubizaretta był na nie, to znaczy, że będzie dobrze :D

0

Ja najbardziej mam nadzieję, że weźmie się za Pique i będzie miał odwagę postawić np. na Bartrę zamiast Gerarda, gdy ten będzie grał jak w tym sezonie.

0

On nie ma pseudonimu 'Tata' w sensie ojciec. Po prostu Tata- trochę jak Tito.

0

Taka trochę Barca B...

0

Tak...Szykuje się dobra jazda. Bayern miażdży wszystkich po kolei ostatnio, a my nie dość, że bez trenera, to jeszcze bez kluczowych zawodników. Zagrają rezerwy i Messi, czarno to widzę...

0

Oby wziął się za Pique, Pedro i Alvesa i pokazał im, że nazwiska nie grają.

0

Jestem ciekaw, czy Tata zdecyduje się postawić na Bartrę, czy sprowadzi środkowego obrońcę. Mam też nadzieję, że będzie dawał szanse gry Sergiemu Roberto.

0

Mam nadzieję, że nie jest prawdą, że to Messi wybrał trenera...To by oznaczało, że w Barcelonie dzieje się na prawdę źle.

0

Podejrzewam też, że to on zaplanował zamach smoleński :D

0

Jeśli brat Messiego go powitał, to znaczy, że to już pewne :P

0

Klub chyba może rozwiązać umowę wypłacając jakieś odszkodowanie, tak mi się wydaje.

0

Wcześniej byłem przeciwny jego kandydaturze, ale poczytałem trochę o drużynach prowadzonych przez niego i ich stylu i teraz uważam, że jeśli chcemy przywrócić Barcę sprzed 2 lat to nie ma lepszego człowieka do tego.

0

Czy ktoś może to przetłumaczyć?

0

A co do tego mają piłkarze? Pisząc to, tym bardziej potwierdziłeś moją tezę o poziomie ligi argentyńskiej, skoro każdy wybijający się ponad przeciętność piłkarz stamtąd odchodzi.

0

Skąd w ogóle pomysł na tego Martino? Koleś odniósł jakiś sukces w lidze argentyńskiej, równie poważanej na świecie co polska ekstraklasa chyba. To może Jan Urban?

0

To ciekawe ile dostaniemy od Bayernu...oni z Pepem, my bez trenera. Z 6-0?

0

Ciekawe ile dostaniemy tym razem...Bayern miażdży wszystkich po kolei, a my bez trenera :/

0

W klubie zapewne już wybrali nowego trenera, a jutro prawdopodobnie poznamy jego nazwisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?