0

Jak to? Opcja pierwokupu i 50% następnego transferu? To lekko bez sensu. Czyli Arsenal kupując Cesca dostaje z powrotem 50% kwoty? To nie może być prawda :D

0

Dlaczego ciągle chcą przedłużyć to, co zaczął Pep? To się skończyło, trzeba wreszcie zacząć nowy etap! Nowy etap, nowy styl, nie uzależniony od coraz starszego Xaviego. Ale do tego potrzeba kogoś z zewnątrz. Jest tylu świetnych trenerów na świecie, każdy chciałby trenować Barceloną. A oni prawdopodobnie wezmą fatalnego trenera, tylko dlatego, że ma związek z Barcą...

0

Boże, żeby tylko nie on....niech wreszcie zatrudnią porządnego trenera z zewnątrz! To, że jest związany z Barcą nie może być jedynym argumentem. Wziąłbym to nawet za kontrargument, trzeba wreszcie zmienić styl, który, wykorzystywany od 5 lat nie jest trudnym do rozszyfrowania dla żadnego trenera...

0

Ja widziałbym kogoś zupełnie z zewnątrz. Nowy trener powinien całkowicie zmienić styl gry, obecny wszyscy już znają i na arenie europejskiej nic nim nie ugramy. Mój kandydat to Jupp Heynckes.

0

Proponuję Franciszka Smudę jako nowego trenera :D

0

Może Ferguson wróci :D

0

Nudzi mnie już to trąbienie o Neymarze. To tylko jeden gracz, dobry że dobry, ale nie jest to rewelacja na poziomie Messiego, Iniesty i Cristiano Ronaldo razem wziętych, sam Neymar nic nam nie wygra, więc proponuję przestać go tak przeceniać.

0

Dla pana szejka to grosze :D

0

Ups. Z tą ekstraklasą chodziło mi o Pique, przeoczyłem, że zapomniałem napisać.

0

Puyol? Od kilku lat na pewno nie. W zeszłym sezonie grał na poziomie polskiej ekstraklasy...

0

A Valdes o TAKĄ SAMĄ wypowiedź Pinto obraził się na niego...

0

Panie De Gea, jak pan czeka na każdego zawodnika Barcelony, to może łatwiej by było jakby pan przyszedł tutaj? :D

0

On już czekał na Thiago :D

0

"Jestem bardzo szczęśliwy, że będę grał dla tak wielkiego klubu jak Bayern". "Grał" to pojęcie względne, dużo tam nie pogra. Niech idzie, tu jest miejsce dla tych, którzy kochają Barceloną, a nie dla płatnych najemników.

0

Ławka Bayernu czeka.

0

To byłby dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia, czego o Zubizaretcie nie można powiedzieć...

0

Zdecydowanie niepotrzebny nam kolejny ofensywny gracz.

0

Jezu, co wy macie do zarządu?! To, że zawodnik chce odejść to raczej nie ich zasługa. Takie głupie klauzule są po to, żeby zachęcić młodego zawodnika do podpisania kontraktu(najlepszy przykład- Goetze w Borussii). Brawo Thiago- mogłeś zostać legendą najlepszego klubu świata, mogłeś, ale nie zostaniesz.

0

Przynajmniej wyciągnęli więcej kasy niż 18 mln. Rosell nie miał nic do gadania, to wola zawodnika.

0

Niestety większości tych "niespełnionych nadziei" karierę zniszczyła Barcelona i jej ławka.

0

Jak u nas grał mało, to tam będzie grał jeszcze mniej, gdzie on ma głowę...

0

On może się okazać wielkim niewypałem, zagrał 12 spotkań na dobrym poziomie, ale to nie znaczy, że zagra takich 30 w sezonie, tydzień po tygodniu...A że Barcelona ma wyjątkowe szczęście do nietrafionych transferów to nie dawałbym za niego tyle.

0

Prezenty zapewne będą cenne, skoro goście to świetnie zarabiający piłkarze

0

Kolega pewnie z mat-fizu, nie czyta tylko cyferek szuka :D

0

Dobra decyzja. W miarę dobry klub, ale bez rewelacji, więc będzie miał szanse na występy. No i Anglia, tam mu nurkowanie na długo wybiją z głowy, lepiej żebyśmy nie mieli kolejnego symulanta.

0

UWAGA! Włączam się do licytacji. Daję struny do gitary elektrycznej, jakieś próbki perfum(podobno oryginalne) i gwóźdź programu: PODRĘCZNIKI DO GIMNAZJUM! Jedyna taka okazja!

0

No jeśli Villa jest warty 2 miliony to za Aflellaya co bierzemy? Paczkę chipsów?

0

Jeśli on się zajmuje wizerunkiem Terry'ego to chyba trochę mu nie idzie :D Z Terry'ego cały internet kręci bekę :D

0

*gwiazdką

0

To jest biznes, obiecuje się takie punkty z gwiazdą żeby zapłacić jak najmniej ze swoich. Ale zgadzam się, że polityka transferowa Barcy w ostatnich latach to porażka. I nie winię tu całego ZARZĄDU, ani też Rosella, który tylko podpisuje odpowiedni papier. Myślę, że cała wina leży po stronie dyrekcji sportowej z Zubizarettą na czele. Uważam, że przedłużenie z nimi kontraktów to jedna z gorszych decyzji, powinno się mówić o tym, a nie o odejściu starego Villi czy niepewnego Abidala, bowiem ta decyzja będzie brzemienna w skutki w przyszłości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?