Leo.Messi.10
Dołączył/a: styczeń 2013
Lublin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie, mamy najlepszego stopera na świecie, Adriano.
0
I bardzo dobrze. Najlepszy środkowy obrońca na świecie. Pomoc i atak już mamy.
0
Jak grał na pomocy to też raczej nie zachwycał.
0
To przynajmniej bramkarz będzie :P Ale w pomocy tylko Iniesta :/
0
Pewnie skończy sie tak, że zostaniemy z Valdesem, Aggerem, Xavim i Fabregasem bez formy...chociaż ten Neymar na osłodę.
0
Z drugiej strony Thiago też mógłby trochę ogarnąć i uzbroić się w cierpliwość. Ma 22 lata, a myśli, że jest niewiadomo kim...
0
Cholera, jeśli Thiago odejdzie, to Vilanova może sobie wygrać 10 razy Ligę Mistrzów, a ja i tak mu nie wybacze...
0
Kurde, Tito, tak trudno spotkać się z zawodnikiem i obiecać mu, że będzie grał...?
0
Pomijając wszystkie kwestie poruszone w tym niniejszym artykule, a zostając przy tych czysto sportowych- Abial, nawet w pełni sił nie miałby szans na rywalizację z Albą czy nawet Adriano. Nie grał tak jak oni nawet w najwyższej formie, przed chorobą. Chyba lepiej, żeby odszedł do słabszego klubu i pograł(zakładając, że da radę), niż żeby siedział na ławce w Barcelonie do końca kariery. Takie jest moje zdanie.
0
Xavi, znalazł się specjalista od gry przeciwko drużynom zamkniętym na własnej połowie, szkoda, że tylko mówić umie, a podczas meczu podaje do obrony...
0
Tak tak, do tego jeszcze Cristiano, Casillasa, może jeszcze Pepe dorzucą w gratisie.
0
Oby Leo wygrał MŚ. Zamknie usta hejterom.
0
Mourinho, is that you? :D
0
Real jak zawsze da w łape i nikt nie będzie o tym słyszał.
0
Oni wszyscy kręcą brudne interesy, przecież te ich fundacje są tylko po to, żeby uniknąć podatków. Na pewno nie robią tego z dobrego serca.
0
Środka pola? Mam nadzieję, że nikogo. Thiago musi grać.
0
Nie rozumiem dlaczego Thiago Silva chce zostać w PSG...Każdy zespół budowany tylko na pieniądzach kończy tak samo. Wystarczy spojrzeć na Manchester City. W Barcelonie mógłby osiągnąć na prawdę dużo, z najlepszymi piłkarzami.
0
Jeśli Messi dostanie karę, to Cristiano też będzie chciał ją zapłacić. On ma obsesję, chce zarabiać nieważne ile, byle więcej od Messiego, być traktowanym jak Messi, wszystko mieć jak Messi. Widać, że wie, kto jest lepszy.
0
Tello musi zostać, mam nadzieję, że kiepskie decyzje Tito w tym sezonie, a raczej w jego drugiej części, to efekt choroby. Przecież na początku miał wiele pomysłów, eksperymentował z taktyką i Barca wygrywała. Miejmy nadzieję, że będzie dawał grać tym, którzy są w formie.
0
Abi, jeśli Rosell dalej będzie prezydentem, to nie wracaj tu jako działacz. Nie dokładaj swojej cegiełki w niszczeniu klubu...
0
Dla Xaviego posiadanie piłki jest ważniejsze niż wynik i niestety widać to w jego grze.
0
Czytam "Wywiad z Xavim Hernandezem" i już sie boję.. :D
0
Jak ja nie lubię takich cwaniaków. Przez takich jak on piłkarze nie będą chcieli rozmawiać z PRAWDZIWYMI kibicami...
0
W City zająłby miejsce Nasriego, czyli na ławce. Mam nadzieję, że zostanie...
0
Bilbao i sędzia Bask...brawo federacja -.-
0
Trochę go szkoda, ale jeśli patrzeć obiektywnie to, biorąc pod uwagę, że to napastnik, zostały mu najwyżej dwa sezony grania na najwyższym poziomie, a w Barcelonie trzeba dawać szansę młodym. Liczę, że w meczu z Malagą Tito wystawi Abiego i Villę od pierwszej minuty, a pod koniec zdejmie, żeby mogli się godnie pożegnać z kibicami.
0
Nawet nie da na sobie zarobić...
0
Hahahahaha, Napoli? To ma być "rywal" dla Barcy???
0
Ma chłop pecha i tyle :/
0
A gdzie w internecie...?