0

To co panowie i panie, za jakiś rok Messi za 10 mln? :D

0

50% następnego transferu? Co to ma być? Nie będzie następnego transferu, bo Villa ma 31 lat i jako że jest napastnikiem pogra jeszcze maksymalnie 2-3 lata, po czym zakończy karierę, albo odejdzie do Stanów czy Australii za milion albo mniej. To Barca dostanie na kieszonkowe dla cantery -.-

0

Że zostanie sprzedany to było wiadome od pół roku, ale że za 5 mln i jeszcze na raty, które Atletico może ominąć to jest jakaś kpina i chyba obraza dla tej klasy zawodnika.

0

Sądząc po tej cenie to chcieli się go pozbyć na siłę...

0

Przecież mamy Cesca, Sergiego Roberto! Po co kupować kolejnego? No, ale po sprzedaniu Villi za 5 mln już nic mnie nie zaskoczy...

0

Świetna decyzja, brawo David, wielu bramek. Szkoda tylko, że zarząd znów dał dupy i sprzedał jednego z lepszych piłkarz za grosze. Może jeszcze Messiego w pakiecie za jakieś 15 mln?

0

Roberto i Fabregas będą więcej grali.

0

Messi gorszy od Ronaldo? Człowieku, oglądasz czasami mecze?

0

A myślicie, że po co duet Messi-Neymar? To będzie para stoperów! To przemyślany plan Tito, czy wy na prawde jesteście tacy głupi?

0

Trochę szkoda, ale mamy Sergiego Roberto, którego Tito podobno lubi, więc jest nadzieja, że będzie grał...Dobrze, że Rafinha zostanie wypożyczony, Roberto na prawde świetnie może sie rozwinąć. Miejmy też nadzieję, że Fabregas się wreszcie ogarnie.

0

Oczywiście 'marne kieszonkowe' w porównaniu do zarobków piłkarzy :P

0

Tyle, że wtedy, gdy to się wydarzyło dostawał jeszcze marne kieszonkowe od Barcy, a nie porządną wypłatę :/

0

Szkoda, że jednak nie BVB. Klopp zrobiłby z niego dobrego zawodnika ;)

0

A Ramos to za tego karnego? Marcelo grał świetnie, powinien się tu znaleźć.

0

Przypomni mi ktoś co on zrobił podczas tego przejazdu?

0

Neymar i Rooney- Tito zrobi z nich świetną parę stoperów!

0

Dobrze, że TIto się na niego uparł, najlepszy stoper świata. Wiek nie jest ważny przy takim poziomie prezentowanym przez piłkarza. Oby zagrał w Barcie :)

0

Na pewno negocjuje lepiej od Zubizaretty...

0

Jupi...

0

No to choćby Cristiano Ronaldo. Na początku w United był chucherkiem a potem stopniowo nabierał masy, teraz jest gladiatorem i wciąż jednym z najszybszych zawodników świata.

0

Wcale nie będzie przez to wolniejszy! Spójrzcie na Hulka- napakowany, a biega jak torpeda

0

Moim zdaniem Ronaldo nie powinien się w tym roku znaleźć w finałowej trójce Złotej Piłki. Prowadzony przez niego Real nie wygrał nic, a jego jedyne osiągnięcie to najlepszy strzelec Ligi Mistrzów. Messi(nie oszukujmy się, prawie sam) wygrał ligę, znów pobił wszelkie możliwe rekordy, on znów wygra.

0

Barca to nie Real, nie pozbywa się swoich legend, gdy nie są już młode i najlepsze. I nie piszcie o Abidalu, bo Abidal nie jest legendą tego klubu.

0

Znając Zubizarettę, to żadna z tych spraw nie zakończy sie z powodzeniem dla Barcy...

0

Lepiej kupić typowego obrońcę, takiego, który będzie stał w defensywie i tylko bronił. Mamy już Pique z duszą napastnika, którego wyjścia do ataku kończą się zazwyczaj straconą bramką....Nabyliśmy już Songa, który też mógł grać wszędzie, dobrze, że nie na bramce. Jak wyszło wszyscy wiemy, chociaż nie zmienia to faktu, że jako defensywny pomocnik Song z powodzeniem zastępował Busiego, gdy ten był bez formy.

0

35-40?? Oni chcą za młodego obrońcę(co prawda ze sporym potencjałem, ale nigdy nie wiadomo co z niego będzie) tyle kasy, ile daliśmy za Fabregasa? Śmiech na sali!

0

Co fakt to fakt, brakuje Bayernowi Daniela Sikorskiego. Nie poznali się na jego talencie.

0

Thiago, zjedz snickersa, bo zaczynasz gwiazdorzyć...

0

Jak razem z Pique ruszą do ataku w 80 minucie to będziemy gole tracić :D Lepiej żeby jeden zostawał.

0

Hahaha Pique gnębi Daniego widzę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?