Leo.Messi.10
Dołączył/a: styczeń 2013
Lublin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są składy już na twitterze. Bez zaskoczenia.
Pinto-Alves-Pique-Puyol-Alba-Xavi-Busi-Fabs-Pedro-Messi-Iniesta
0
No nie, przestańcie się już kłócić z trollem! Kto dużo gada przegrywa, więc my siedźmy cicho, a on niech sobie kracze
0
Jaki jego zespół? On pewnie to samo robi na rm.pl, tylko tam wychwala Barce a jeździ po Realu :D
0
Nie dokarmiajcie trolla, to nie jest żaden dzieciak, tylko pewnie człowiek, który specjalnie trolluje, żeby się z nas pośmiać. Nie zdziwiłbym się, gdyby robił to samo na stronie Realu...
0
dv_7
dokładnie, kłócić się z SEZONOWCEM(bo do prawdziwych kibiców nic nie mam) Realu, to jak grać w szachy z gołębiem. Gołąb poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej...
0
Najdłuższe 4 godziny w moim życiu...
0
Niech przegrają wszystko! :D
0
Thiago w każdym meczu gra świetnie ostatnio. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie grać piątką pomocników :D
0
Mam wrażenie, że gdy na boisku jest Iniesta, to Xavi jakby chce mu dać szansę, jest niewidoczny. Oczywiście każda akcja przez niego przechodzi, ale głównie pomaga w klepaniu. A wszyscy widzimy co wyprawia, gd Andresa nie ma. Świetny człowiek- woli, żeby kolega zbierał laury niż on sam.
0
Widzę tytuł 'Spokojniejszy Klasyk' i już wiem, że chodz o brak Pepe
0
Jakby Messi przewracał po każdym kopnięciu, jak to niektórzy sugerują, to mógłby się w ogóle nie podnosić...Nie oszukujmy się, to jest jedyny sposób na zabranie mu piłki, sfaulować go.
0
Trzeba się obawiać ich ataku, ale jak już kiedyś widzieliśmy, bez Pepe w obronie grają mało agresywnie, jak ślimaki wręcz. Realu bez Casillasa chyba nie muszę komentować.
0
jak czytam o "karle na sterydach" to mam ochotę pójść do nich i im przyłożyć...chyba nie wiedzą ile Leo przeszedł i ile poświęcił żeby być piłkarzem...i mimo jego wzrostu, nie dorastają mu do pięt :)
0
Ischabol
Dałbym Ci plusa za to "kogo kupić kogo sprzedać", ale nie moge, bo nie mam konta pół roku. Sam wszedłem tam kiedyś po ich meczu z Malagą, co tam się działo....:D pół składu sprzedać, zwolnić trenera... :P
0
Eric_Abidal_22
Oni będą mieli spinę o wszystko, wystarczy, że wygramy i już będziemy faworyzowani przez mafijną UEFA i sędziów...więc nie ma się co starać uniknąć takich sytuacji
0
Jeszcze trochę i za 20 lat będziemy mieli drużynę o tych samych nazwiskach co teraz ;P
0
Trzeba jakoś to rozegrać, żeby Ronaldo złapał żółtą kartkę. Można by go sprowokować, żeby za jakąś głupotę oberwał, jak odepchnięcie Pepa, w pamiętnym meczu 5-0
0
O nie, na pewno nie Alexis, wystarczy, że robi wstyd w meczach ze słabszymi przeciwnikami, może niech z Realem jednak sobie odpocznie...
0
Szkoda, że Pinto nie pisze po angielsku, jak na przykład Fabregas...chętnie bym poczytał jego posty, ale nie chce mi się wszystkich kopiować do tłumacza :(
0
Można powiedzieć, że oddali nam bramkę ;P
0
Ja chcę Thiago!
0
Ban za wyrażenie opinii odnośnie gry Alexisa? Bardzo obiektywnie.
0