Leo.Messi.10
Dołączył/a: styczeń 2013
Lublin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba zagrać z bivote Song i Busi, bo przyda się siła fizyczna. Na środku ataku Villa, Tello i Messi na skrzydła.
0
Ach ten Roni...dzięki niemu zacząłem kibicować Barcy :) szkoda, że już go nie ma
0
Jedyny dobry napastnik w naszej drużynie oprócz Messiego i Tello...David zostań!
0
Świetny, w połowie tych sytuacji Alba by się przewrócił, a pod Puyolem rozjechałyby się nogi...
0
Wyjdą ci sami piłkarze, przeje*ią, ciekawe ile dostaniemy w sobote...
0
Gramy tak samo od pięciu lat. Tito czy nie Tito, ktoś musi zmienić tę taktykę.
0
Przejebaliśmy równo. Ciekawe ile dostaniemy w środę. A drugą bramkę to powinni Puyolowi zapisać.
0
Tello, gdzie jest Tello! Na drugą połowę MUSI wejść, trzeba rozruszać towarzystwo. I Villa za Fabregasa, David na środek, a Messi na prawe.
0
Jedyne pocieszenie to brak Alexisa, ale Villa powinien grać!!!
0
No i super, będzie powtórka z Milanu, z Milanem znowu tek skład, to mamy tylko ligę...świetnie, po prostu świetnie
0
Pinto, Alves, Piqué, Puyol, Jordi Alba, Sergio, Xavi, Cesc, Pedro, Iniesta i Messi
z oficjalnego twittera Barcy...
DLACZEGO???!!! DLACZEGO PEDRO ZAMIAST VILLI????!!!
0
VISCA EL BARCA panowie! czekamy na mecz!
0
To jest El Clasico, tu nie ma żadnych statystyk. Jedni w pozostałych meczach mogą grać świetnie, a drudzy beznadziejnie, a w tym meczu wszytko może się odwrócić
0
Niech Villa zostanie! Sanchez i Pedro nic nie grają. O ile Sancheza mógłbym puścić wolno, to do Pedro mam jakiś sentyment...nie wiem dlaczego. Może dlatego, że wygląda na sympatycznego :)
0
Proszę o VIlle na środku i Messiego na skrzydle, tam będzie z dala od Varane'a...A drugie skrzydło...sam nie wiem. Byłem przekonany co do Tello, ale rzeczywiście, on jest świetny na wymęczonego przeciwnika. O ile oczywiście Roura nie wprowadzi Alexisa, bo za dobrze będziemy grali...
0
Najwyższa pora zmodyfikować styl, trzeba grać z dynamicznymi skrzydłowymi, jak Tello. Oni zrobią wystarczająco miejsca w środku dla Messiego, zwłaszcza przeciwko Milanowi.
0
Niech dalej tak grają, to będziemy mieli dobrych obrońców!
0
Po każdym meczu gadają, że muszą to poprawić, zarówno Roura jak i zawodnicy. A poprawy nie widać...może niech się za to wezmą, zmienią taktykę, ustawienie w obronie? Villa i Tello=dobrzy skrzydłowi. Alves i Alba mogą być odciążeni i niech oni zostają bardziej w obronie, bo Dani daje nad bardzo dużo w ataku, ale niestety praktycznie wszystkie bramki ostatnio padają przez jego brak krycia w obronie...
0
Villa i Tello powinni być podstawowymi graczami. Robią wszystko lepiej niż Alexis i Pedro. W tej ważnej serii meczów nie ma czasu na "przełamywanie się". Potrzebujemy skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, którym jest Tello i goleadora, czyli Davida, kogoś, kto odciąży Messiego ze strzelania bramek, gdy ten nie jest w formie. Oni powinni zagrać w El Clasico.
0
Tello sam robi więcej niż Alexis i Pedro razem wzięci! I co, że nie ma doświadczenia? Tu trzeba grać, a nie myśleć!
0
Niech zagra MVP, może Pedro przy Villi się odnajdzie..
0
Niech zagra Montoya
0
Messi tą szóstkę to dostał za nazwisko, robił tyle samo co inni, czyli nic.
0
Niech Puyol jutro odpocznie, jego doswiadczenie przyda sie z Realem.
0
LovciamBarce
Chyba dla piłkarzy tej klasy gra w Barcy B to zniewaga ;/
0
Hmm...a może całkiem inne ustawienie, z Messim jako cofniętym napastnikiem? Wtedy grałby w pomocy, a strzelać też by mógł.
0
Potrzebny jest trener z twardą ręką, który po prostu powiedziałby Messiemu, że jest zwyczajnym członkiem drużyny i dzisiaj zagra na skrzydle....Oczywiście nie ujmuję nic Tito, ale można czasem poświęcić Messiego dla dobra drużyny...
0
dołączam się do pytania
0
Też nie chciałbym żeby stracili bramkę, ale pamiętajcie kto u nas jest bramkarzem...to już im daję tę jedną bramkę :D
0
hoeniker
Tylko z Realem to już inna historia...Oni nie ustawiają autobusu, tylko grają genialnym pressingiem i na obecną chwilę nie mam pomysłu jaka taktyka mogłaby ich unieszkodliwić...