0

Thiago zostaje u nas, to największa nadzieja na przyszłość i przy okazji jeden z moich ulubionych piłkarzy

0

Będziemy mieli nowego Ronaldinho :)

0

Lubię Beckhama, ale powinien się chyba skupić na grze. Jest coraz bardziej celebrytą niż piłkarzem...

0

PatrychoO
Ale to jest Valdes, w tym sezonie ta kasa to będzie jedyny pożytek z niego ;D

0

Dlaczego Valdes zaczął dobrze grać po ogłoszeniu decyzji o odejściu...?

0

A dlaczego nie? Przed każdym meczem będziesz tak pisał i nigdy nie zagrają. Celta to nie Real, poza tym Pique z Mascherano też czasem taki kabaret odstawiają jakby co najmniej pół roku nie grali...

0

Nie oszukujmy się, Messi i tak zagra.
Pinto-Alves-Bartra-Muniesa-Montoya-Thiago-Song-Fabregas(w 2 połowie Dos Santos)-Alexis-Messi-Tello, myślę, że na Celtę wystarczy. Wie ktoś, kiedy Valdes wraca do gry w lidze?

0

Dlaczego Valdes zaczyna dobrze grać, akurat gdy odchodzi...?

0

Nie no, panie, nie przesadzaj pan...

0

Ja widzę Carlesa za parę lat na ławce trenerskiej Barcelony. Z jego charyzmą i osobowością, nie wiem, czy można wymarzyć sobie trenera, którego piłkarze będą bardziej respektować.

0

Niezłe, "człowieku" :DD

0

Przynajmniej nie będzie wymówek, że przegrali, bo Zlatan nie grał :)

0

My też mieliśmy z nimi remis! Jesteśmy na poziomie Brazylii!

0

Dobry byłby atak Neymar-Messi-Aguero. Villa też by grał, przecież praktycznie w każdym meczu gra kto inny, trzech napastników nie występowałoby non-stop. Alexis musi odejść, Pedro najlepiej też.

0

Może byście napisali, że oficjalnie potwierdzono, że Tito wraca w tym tygodniu?

0

To Bojan nie jest kupiony przez Romę???

0

Chyba od kiedy Casillas ma kontuzję...:D

0

Mam nadzieję, że wróci na jakiś mecz u nas, na Camp Nou. Wyobrażam sobie, jaką owację dostanie.

0

Bo Adriano powinien być zmiennikiem Alby a nie Alvesa.

0

Ja chce Thiago...!

0

11 del Barça: Pinto, Adriano, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Iniesta, Cesc, Alexis, Villa i Messi

0

To będzie dobry test dla naszych zmienników, ale nie można lekceważyć przeciwnika, więc kilku podstawowych zawodników też powinno zagrać.

0

Wolę, żeby zakończył karierę, niż żeby siedział na ławce...

0

Liczę na występ Batry, on musi zacząć grać. W ataku postawiłbym na wracającego do formy Alexisa, oczywiście Leo, a do tego Pedro, a w drugiej połowie Tello.

0

Kolejny raz...:/

0

Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że na nich trafimy :D dzień przed losowaniem byłem o tym przekonany

0

Mógłby zagrać w niedzielę

0

Najlepiej Galatasaray albo Malaga. Teraz trochę łatwiej, trudniejsze mecze na później

0

Jak znamy Rosella to Barca pierwsza tam poleci....

0

Zostań David! On jest najlepszy nawet w graniu pod Messiego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?