Leo.Messi.10
Dołączył/a: styczeń 2013
Lublin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago zostaje u nas, to największa nadzieja na przyszłość i przy okazji jeden z moich ulubionych piłkarzy
0
Będziemy mieli nowego Ronaldinho :)
0
Lubię Beckhama, ale powinien się chyba skupić na grze. Jest coraz bardziej celebrytą niż piłkarzem...
0
PatrychoO
Ale to jest Valdes, w tym sezonie ta kasa to będzie jedyny pożytek z niego ;D
0
Dlaczego Valdes zaczął dobrze grać po ogłoszeniu decyzji o odejściu...?
0
A dlaczego nie? Przed każdym meczem będziesz tak pisał i nigdy nie zagrają. Celta to nie Real, poza tym Pique z Mascherano też czasem taki kabaret odstawiają jakby co najmniej pół roku nie grali...
0
Nie oszukujmy się, Messi i tak zagra.
Pinto-Alves-Bartra-Muniesa-Montoya-Thiago-Song-Fabregas(w 2 połowie Dos Santos)-Alexis-Messi-Tello, myślę, że na Celtę wystarczy. Wie ktoś, kiedy Valdes wraca do gry w lidze?
0
Dlaczego Valdes zaczyna dobrze grać, akurat gdy odchodzi...?
0
Nie no, panie, nie przesadzaj pan...
0
Ja widzę Carlesa za parę lat na ławce trenerskiej Barcelony. Z jego charyzmą i osobowością, nie wiem, czy można wymarzyć sobie trenera, którego piłkarze będą bardziej respektować.
0
Niezłe, "człowieku" :DD
0
Przynajmniej nie będzie wymówek, że przegrali, bo Zlatan nie grał :)
0
My też mieliśmy z nimi remis! Jesteśmy na poziomie Brazylii!
0
Dobry byłby atak Neymar-Messi-Aguero. Villa też by grał, przecież praktycznie w każdym meczu gra kto inny, trzech napastników nie występowałoby non-stop. Alexis musi odejść, Pedro najlepiej też.
0
Może byście napisali, że oficjalnie potwierdzono, że Tito wraca w tym tygodniu?
0
To Bojan nie jest kupiony przez Romę???
0
Chyba od kiedy Casillas ma kontuzję...:D
0
Mam nadzieję, że wróci na jakiś mecz u nas, na Camp Nou. Wyobrażam sobie, jaką owację dostanie.
0
Bo Adriano powinien być zmiennikiem Alby a nie Alvesa.
0
Ja chce Thiago...!
0
11 del Barça: Pinto, Adriano, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Iniesta, Cesc, Alexis, Villa i Messi
0
To będzie dobry test dla naszych zmienników, ale nie można lekceważyć przeciwnika, więc kilku podstawowych zawodników też powinno zagrać.
0
Wolę, żeby zakończył karierę, niż żeby siedział na ławce...
0
Liczę na występ Batry, on musi zacząć grać. W ataku postawiłbym na wracającego do formy Alexisa, oczywiście Leo, a do tego Pedro, a w drugiej połowie Tello.
0
Kolejny raz...:/
0
Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że na nich trafimy :D dzień przed losowaniem byłem o tym przekonany
0
Mógłby zagrać w niedzielę
0
Najlepiej Galatasaray albo Malaga. Teraz trochę łatwiej, trudniejsze mecze na później
0
Jak znamy Rosella to Barca pierwsza tam poleci....
0
Zostań David! On jest najlepszy nawet w graniu pod Messiego!