0

Obyśmy mieli nowego Ronaldinho

0

Masche jest świetny, ale nie na Bayern. Oni nawet Bartre i Pique niszczyli fizycznie, a co dopiero Mascherano...

0

Niech przestanie pobijać rekordy i zacznie się angażować, grać pressingiem i wracać do obrony.

0

Na pewno nie jest to koniec żadnego cyklu. Barcelona ma wciąż tych samych zawodników, świetnych technicznie. W tej drużynie prawie nie ma słabych punktów. Wszystko jednak zależy od tego, jak się tych zawodników ukierunkuje, powie co mają robić. Myślę, że Tito nie robi tego dobrze, i to jest przyczyna słabych wyników. Jeśli jest tak aktywny i charyzmatyczny jak podczas meczów to zawodnicy podczas jego przemowy mogą spać.

0

I z czego oni się jeszcze cieszą...

0

Mógłby u nas grać, pod warunkiem zmiany trenera. Tito nie widzi i nie chce widzieć, że Messi jest lepszym skrzydłowym niż środkowym napastnikiem. My nie potrzebujemy kolejnego pomocnika w postaci cofającego się bez przerwy Messiego. Na skrzydle mógłby wykorzystać to, co ma najlepsze, czyli szybkość i genialny drybling.

0

Zapomnieli o porządnym trenerze, który to wszystko poukłada.

0

No nieee, z Tito daleko nie zajedziemy..

0

Żeby Złotej Piłki nie dostał :D

0

Najwyższa pora trochę ten styl zmodyfikować. Pytanie tylko jak...Z takimi piłkarzami gra fizyczna odpada. Obrona musi wreszcie wziąć się w garść, może od nowego sezonu będziemy mieli dobrego bramkarza. Możemy zacząć grać z kontrataku.

0

Lepiej oddajmy im ten rewanż walkowerem...Nie będę w stanie patrzeć jak gromią nas i cieszą się na naszym stadionie...

0

Facet, jak dalej będziesz w takim meczu spacerował po boisku zamiast gryźć trawę to o remontadzie nie masz nawet co gadać.

0

Nie ma co gadać o faulu na Jordim Albie. I tak wbiliby nam tego gola.

0

Tito to nie trener, nie było pressingu, zaangażowania..

0

A Messi spaceruje po boisku. Komuś tu chyba sodówa uderza do głowy. Posadzić go na ławie w kilku ważniejszych meczach, to sobie przypomnie, że gra w takim spotkaniu TO ZASZCZYT. On ma gryźć trawę, a nie spacerować i myśleć, że w sobote wbije gola kolejnym drewniakom i pobije kolejny nic nie warty, za przeproszeniem z dupy wyjęty rekord. Ligę wygraliśmy we wrześniu, więc automatycznie jest ona już nic niewarta.

0

Co ten Alba zrobił? Wyłączyłem to gówno jak czwarty raz piłka wpadała do siatki.

0

Brawo ku*wa, brawo. Mamy swoją gówno wartą lige wygraną we wrześniu. Vilanova to żaden trener, na początku sezonu grali jeszcze nakręceni przez Guardiolę. Od nowego sezonu pewnie Rosell zatrudni Rourę, kolejnego geniusza. Przepraszam za słownictwo, ale inne słowa nie opisują tego jak zj*bali.

0

Grają jak w pierwszym meczu z Milanem. Zero pressingu, zaangażowania. Coraz bardziej zaczynam wątpić w trenerskie zdolności Tito. Oni po prostu do czasu grali nakręceni jeszcze przez Guardiolę. Teraz przestali.

0

Bartra da radę :)

0

konajoncek
Tito i zaskoczenie taktyczne...?

0

Kluczem do zwycięstwa będzie przede wszystkim pressing. Niestety w tym sezonie, zastosowano go tylko w rewanżu z Milanem. Efekty widzieliśmy. Bez pressingu klepanie nie istnieje, mamy taką obronę i bramkarza, że po stracie piłki trzeba już się trząść...

0

Właśnie z powodu prawdopodobnego zmęczenia jutro postawiłbym na Bartrę. Abidal rozegrał świetny mecz z Levante, był zrównoważony i spokojny, ale to jest Bayern, wymaga wysiłku fizycznego. Abi musi powoli wracać do pełni sił i jeśli nie odejdzie latem, w nowym sezonie będzie już opcją od pierwszej minuty w każdym meczu, prawdopodobnie jako środkowy obrońca, bo klasa Alby jest niezaprzeczalna.

0

Będzie dobrze, Messi dawno nie grał, musi się wyżyć :P

0

Pique rzeczywiście będzie kiedyś świetnym działaczem. Jest bardzo medialny, ładnie się wypowiada, co u piłkarzy nie jest zbyt często spotykane.

0

Mimo wszystko słaby mecz Cesca. Gdy strzelił bramkę, pomyślałem: 'o faktycznie, Fabregas jest na boisku". Dopiero, gdy strzelił obudził się i stwarzał niebezpieczne sytuacje.

0

Dobrze, że możemy być już mistrzami. Niestety to, że jesteśmy nimi praktycznie już pół sezonu, umniejsza trochę wagę zwycięstwa w lidze...

0

Mam nadzieję, że mecz z Levante to była "zasłona dymna" przed Bayernem. Przy takiej grze, nie mamy szans z drużyną, która w każdym ostatnim meczu ligowym strzelała ponad 4 bramki.

0

Chyba niestety najgorszym z naszych napastników jest Pedro, i to jego trzeba będzie sprzedać.

0

Co to jest lumbago?

0

Montoya mógłby wreszcie zagrać na swojej pozycji. Na lewej Alba, w środu na pewno Bartra, co do Adriano na stoperze nie jestem przekonany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?