0

Są wzloty i upadki, teraz lepszy jest Real, potem znów będziemy my. Ale nic nie odbierze nam naszegp 5:0. Madrycki sędzia też nie.

0

Piachu
Ronaldo oprócz paru symulek nic dzisiaj nie zrobił.

0

polska890
Twój nick mówi sam za siebie...

0

Nie wiem jak Wam, ale mi już emocje opadły i po prostu trzeba jechać dalej, bo gadaniem nic nie zmienimy. Biore sie więc do roboty. Nie wie ktoś, jak zostać trenerem Barcelony? :D

0

Potrzebny jest jakiś trener całkowicie spoza Barcelony, żeby się wyzbyć tej całej tiki-taki i zacząć grać jak mężczyźni!

0

Jest chociaż taka zaleta, że w przyszłym sezonie nie będzie już sezonowców. A od teraz to Real powinni nazywać klubem sędziów.

0

0

0

Poza tym Ronaldo spokojnie dwie żółte za symulkę.

0

Jeszcze widziałem jak sie skur*ysyn cieszył jak pokazywał VV te kartki i jak z boiska schodził. Madrycki pies.

0

Noucamp
A co, mamy grzecznie i z pokorą patrzeć jak okradają nas z bramek?

0

Brawo sędzia, ja ja miejacu Valdesa bym mu wpie*dolił.

0

Ten futbol hd to gówno, nie polecam nic tak wykupować. Kupiłem konto premium za 7 zł i już drugi mecz z trzech, które chciałem obejrzeć nie działa. Całą pierwszą połowę śledziłem tylko w komentarzach...jak ktoś ma porządny link to podajcie, bo znalazłem pokaz slajdów.

0

Ile jest?

0

Już w święta- "Roura sam na ławce trenerskiej"

0

WybitnyMessi
O czym ty mówisz? :D

0

Po przerwie Tello za Pedro i wygramy to! Pedro jest dobry na początek, ale z czasem przestaje grać, a Tello na wymęczonych obrońców niezastąpiony. Ciesze się też z Thiago, bo to jeden z moich ulubionych piłkarzy. Jedziemy z nimi panowie!

0

Ronaldo na pewno wejdzie, oni bez niego nie istnieją przecież...

0

Z twittera Barcy:
Valdes, Alves, Masche, Pique, Alba, Thiago, Busi, Iniesta, Pedro, Messi, Villa
Nareszcie David

0

SevFCB
Mam nadzieję, że to ironia...

0

Jak można się tak zachwycać Ronaldo? Co on zrobił oprócz wykorzystania karnego i strzału w pustą bramkę? Ja pamietam ze 2 strzały prosto w Pinto...

0

Nieeeeee tylko nie na Real!!!!

0

My ich upokorzymy mając 19 punktów przewagi :)

0

Lubię Xaviego, ale w obecnej sytuacji, chodź ciężko mi to wykrztusić, jego kontuzja to błogosławieństwo...Iniesta zagra w środku, a może Villa dostanie szanse. Jak zagrają Sachez i Pedro to się chyba zaj*bie...

0

A niech idzie jak najdalej...

0

Skład na Milan w mojej ocenie:
Valdes, Alves, Mascherano, Pique, Alba, Thiago, Song, Iniesta, Messi, Villa, Tello
Oni grają debiutantami i z nami wygrywają- my też odpowiedzmy siłą fizyczną i młodzieńczą sprawnością i szybkością. Z Messim (lub Villą) i Tello na skrzydłach, Jordi Alba i Alves mogą skupić się na obronie.

0

Dobrze, że ostatnio Mourinho się uspokoił...ale to pewnie dlatego, że wygrywają

0

Katalończyk będzie sędziował mecz realu ;) To powodzenia kurewscy :P

0

Oficjalnie: Xavi z powodu problemów z mięśniami nie jedzie do Madrytu.
Iniesta zagra w środku

0

Jeśli teraz nie jest to za pare lat na pewno będzie lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?