Leo.Messi.10
Dołączył/a: styczeń 2013
Lublin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są wzloty i upadki, teraz lepszy jest Real, potem znów będziemy my. Ale nic nie odbierze nam naszegp 5:0. Madrycki sędzia też nie.
0
Piachu
Ronaldo oprócz paru symulek nic dzisiaj nie zrobił.
0
polska890
Twój nick mówi sam za siebie...
0
Nie wiem jak Wam, ale mi już emocje opadły i po prostu trzeba jechać dalej, bo gadaniem nic nie zmienimy. Biore sie więc do roboty. Nie wie ktoś, jak zostać trenerem Barcelony? :D
0
Potrzebny jest jakiś trener całkowicie spoza Barcelony, żeby się wyzbyć tej całej tiki-taki i zacząć grać jak mężczyźni!
0
Jest chociaż taka zaleta, że w przyszłym sezonie nie będzie już sezonowców. A od teraz to Real powinni nazywać klubem sędziów.
0
0
0
Poza tym Ronaldo spokojnie dwie żółte za symulkę.
0
Jeszcze widziałem jak sie skur*ysyn cieszył jak pokazywał VV te kartki i jak z boiska schodził. Madrycki pies.
0
Noucamp
A co, mamy grzecznie i z pokorą patrzeć jak okradają nas z bramek?
0
Brawo sędzia, ja ja miejacu Valdesa bym mu wpie*dolił.
0
Ten futbol hd to gówno, nie polecam nic tak wykupować. Kupiłem konto premium za 7 zł i już drugi mecz z trzech, które chciałem obejrzeć nie działa. Całą pierwszą połowę śledziłem tylko w komentarzach...jak ktoś ma porządny link to podajcie, bo znalazłem pokaz slajdów.
0
Ile jest?
0
Już w święta- "Roura sam na ławce trenerskiej"
0
WybitnyMessi
O czym ty mówisz? :D
0
Po przerwie Tello za Pedro i wygramy to! Pedro jest dobry na początek, ale z czasem przestaje grać, a Tello na wymęczonych obrońców niezastąpiony. Ciesze się też z Thiago, bo to jeden z moich ulubionych piłkarzy. Jedziemy z nimi panowie!
0
Ronaldo na pewno wejdzie, oni bez niego nie istnieją przecież...
0
Z twittera Barcy:
Valdes, Alves, Masche, Pique, Alba, Thiago, Busi, Iniesta, Pedro, Messi, Villa
Nareszcie David
0
SevFCB
Mam nadzieję, że to ironia...
0
Jak można się tak zachwycać Ronaldo? Co on zrobił oprócz wykorzystania karnego i strzału w pustą bramkę? Ja pamietam ze 2 strzały prosto w Pinto...
0
Nieeeeee tylko nie na Real!!!!
0
My ich upokorzymy mając 19 punktów przewagi :)
0
Lubię Xaviego, ale w obecnej sytuacji, chodź ciężko mi to wykrztusić, jego kontuzja to błogosławieństwo...Iniesta zagra w środku, a może Villa dostanie szanse. Jak zagrają Sachez i Pedro to się chyba zaj*bie...
0
A niech idzie jak najdalej...
0
Skład na Milan w mojej ocenie:
Valdes, Alves, Mascherano, Pique, Alba, Thiago, Song, Iniesta, Messi, Villa, Tello
Oni grają debiutantami i z nami wygrywają- my też odpowiedzmy siłą fizyczną i młodzieńczą sprawnością i szybkością. Z Messim (lub Villą) i Tello na skrzydłach, Jordi Alba i Alves mogą skupić się na obronie.
0
Dobrze, że ostatnio Mourinho się uspokoił...ale to pewnie dlatego, że wygrywają
0
Katalończyk będzie sędziował mecz realu ;) To powodzenia kurewscy :P
0
Oficjalnie: Xavi z powodu problemów z mięśniami nie jedzie do Madrytu.
Iniesta zagra w środku
0
Jeśli teraz nie jest to za pare lat na pewno będzie lepszy.