Leo.Messi.10
Dołączył/a: styczeń 2013
Lublin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
luco77
Właśnie o tym napisałem i dostałem minusa...
0
Ja bym proponował sprowadzić wysokiego i silnego środowego napastnika, typową "9". Np. taki Adebayor. Piłkarz tego typu byłby bardzo przydatny w takich meczach. Wtedy Messi i jego genialny drybling na skrzydło, lepszego skrzydłowego nie znajdziemy. Zrobiłby na tyle dużo miejsca w środku, że nawet ten słoń w składzie porcelany by się przecisnął pod bramkę. Leo mógłby też dośrodkowywać na strzał głową takiemu dryblasowi. Najwyższa pora zmodyfikować styl gry, ten system zaczyna się wypalać, wszyscy przeciwnicy dobrze go znają i co widzimy w tym sezonie, sprawdza się tylko przeciwko ligowym średniakom. Tak na prawdę mecz z każdym poważnym rywalem kończył się remisem, przegraną, albo chociaż nerwami do samej końcówki. Wracaj TIto i coś z tym zrób!
0
Ciekawe jakie będą oceny za mecz...
dominho, niestety taka jest taktyka, widzieliśmy wczoraj technikę Pedro, ale muszą grac pod Messiego, a nie się kiwać...
0
barcawooorld
Ja się nie czepiam, ale kiedyś przechodził 7 zawodników :D
0
Chociaż nie, Tell najlepiej jak wejdzie pod koniec, może coś strzeli.
0
A może Tell powinien zagrać od pierwszej minuty?
0
Dobrze, że studiuje, idzie na ekonomię, widać, że dba o swoją przyszłość i nie chce zmarnować czasu młodości. Piłkarzem nie będzie wiecznie, a nie każdy piłkarz jest dobrym trenerem.
0
To sobie znaleźli wirtuoza bramki :D
0
O Leo najlepiej nic nie mówmy, bo jak wszyscy trąbią na kilka dni przed meczem to nigdy nie strzela
0
Fajnie, ale myślę, że lepszy od Alby nie będzie...Kolejny boczny obrońca, jeśli Eric wróci na najwyższy poziom, to trzeba będzie wypożyczyć Montoyę.
0
Co Szpakowski powiedział wtedy? Może mi ktoś przypomnieć?
0
Brawo dla sędziego, dzięki niemu były emocje w końcówce....
0
Alexis i Thiago do zmiany??? Ja wam powiem, kto do zmiany. Pedro i Fabregas.
0
Thiago jak dla mnie też dobrze, próbuje coś wykrzesać, ale sami z Messim niestety niczego nie zrobią... Fabregas mógłby za przeproszeniem ruszyć dupe..
0
Hmm, a ja nie zauważyłem niczego fatalnego w grze Alexisa. Bardziej mnie załamuje Pedro, który dotknął piłki 3 razy w ciągu tego meczu.
0
Dobry skład, szczególnie, że jest w nim Thiago :)
0
DonAndres*8
Jest uzależniony, ale nie bierze, tak jakby niepijący alkoholik.
0
Montoya niech dzisiaj zagra, dawno nie grał. Puyol oczywiście musi odpocząć, bo całej tej serii meczów tak nie zagra, powinien zagrać z Realem, który strzela bramki tylko po naszych błędach w obronie. Koniecznie Thiago, a na atak, poza Messim oczywiście, Alexis, może udowodni, że sę przełamał. Na drugie skrzydło może Tello?
0
A niech idzie jak najdalej kiwać sie z napastnikami
0
Chce być takim w Polsce :-)
0
Valdes dobrze gra nogami? Chyba kilka sezonów temu...
0
Można go wypożyczyć, Tello się ogra w pierwszym zespole, a przecież prawdopodobnie będzie jeszcze Neymar. Oni obaj przyniosą więcej korzyści niż Alexis, no chyba, że coś się zmieni w jego grze. Pamiętajcie, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, już raz się cieszyliśmy z jego przełamania, gdy strzelił dwie obramki, a potem znowu było źle.
0
A co do Ronaldo to gdyby nie grał w Realu pewnie byłby jednym z moich ulubionych piłkarzy, bo jest świetnym zawodnikiem, ale nie moge sobie wyobrazić kibicowania komuś w białej koszulce :D
0
Też nie zgadzam się z jej zdaniem o Ronaldo. To, że media robią z niego egoistę i nowobogackiego to nie znaczy, że tak jest. Kiedyś na tej stronie był wywiad z kimś i ta osoba powiedziała, że wcale nie musi być tak, że Messi jest idealny, a Ronaldo zły i ja się z tym zgadzam.
0
Fajnie by bylo, ale mysle, ze Iker wolalby grzac lawe w Realu niz grac w Barcelonie :(
0
Od początku tego roku jest zdecydowanie lepszy od Messiego, bo czaruje swoją grą, drybluje, podczas gdy Leo tylko strzela.
0
Alicja
Ale delegacja poleciała do Nowego Jorku, żeby omówić z Tito odświeżenie zespołu, zawężenie kadry, żeby młodzi dostawali szanse. Latem będzie niezła wyprzedaż, kilku zawodników pożegna sie z Barceloną.
0
Szkoda Villi...:/ ale to jeszcze wieksza szansa dla Thiago i Tello.
0
Dobrze, że dostanie trochę przerwy, widać było, że nie jest świeży, męczył się trochę na tym boisku.
0
Pedro po tym karnym wziął się do roboty, szkoda, że przerwa mu przerwała. Messi dzisiaj NIC nie robi, powinien dostać opie*dol w szatni. Xavi powinien dostawać odpoczynek w co drugim meczu, ma już swoje lata i coraz mniej sił, a Thiago by się ograł, bo potencjał ogromny.