0

Messi niech poćwiczy drybling, bo zaczynam się zastanawiać, czy w GD to Varane tak dobrze grał, czy Messi tak walił...

0

Znowu będą gadać...

0

super...

0

Dajcie link, na futbol hd zacina tak, że odechciewa się oglądać...

0

Wolę rysunki Jacka Gmocha.

0

Messi ostatnio w ogóle nie jest sobą. Nawet jak strzela, widać, że nie jest to już ten dawny, fenomenalny Leo, grający z fantazją. Zawsze zachwycałem się jego indywidualnymi akcjami- teraz prawie ich nie ma. Messi stał się Xavim. Częściej gości w środku boiska niż pod bramką rywala i ciągle klepie. A przecież nie za to wszyscy go kochamy. Może to dlatego, że dojrzał jako piłkarz i robi wszystko dla dobra drużyny. Statystyki niby świetne, strzela, asystuje, ale nie ma w tym tej iskry co kiedyś.

0

To on w końcu ile ma tych bramek? Szpaku coś pierdzielił o 200 albo jakiś inny komentator...

0

Villa i Thiago na boisko dzisiaj, trzeba oszczędzać siły na El Clasico.

0

Oszczędźmy Ceska albo Xaviego na Gran Derbi, gdzie będą niezbędni, a dajmy zagrać Thiago!

0

Ja bym jednak postawił na Adriano, nawet kosztem Alby. Alba gra solidnie, poprawnie, ale nie ma jakichś przebłysków geniuszu, co zdarza się ostatnio Adriano.

0

Przecież na dobrą sprawę Leo nic nie zrobił dla Argentyny, chyba, że chodzi o rzeczy takie jak rozsławianie dobrego imienia, czy zachęcenie swoją osobą skautów do obserwowania młodych argentyńskich piłkarzy.

0

dlugi20
Tacy Pepe czy Ramos są zbyt głupi, żeby sami wojować z Barceloną. Ktoś nimi musi kierować. Ktoś, czyli Mourinho. Miejmy nadzieję, że odejdzie niedługo.

0

Znaczy sorry, Neymar przyjdzie latem, więc to trzeba latem zrobić. :D

0

Właśnie, będzie jeszcze Neymar. Ewidentnie trzeba się pozbyć któregoś z napastników. Neymarowi nie będziemy robić łaski, że u nas gra, chce go każdy klub na świecie i jedno nieporozumienie i on może odejść. Messi- wiadomo, nie ma opcji. Tello- młody, rozwija się, coś z niego będzie. Pedro- gra co raz lepiej, może nie jest wybitny, ale dobrze zna system Barcy i pasuje tutaj. Zostają Alexis i Villa. Alexisa moim zdaniem trzeba się pozbyć póki ktoś go zechce i na nim zarobimy. Ville bardzo lubię, ale nie oszukujmy się- został mu może rok gry na najwyższym poziomie. Więc myślę, że takie rozwiązanie będzie najlepsze, w przyszłym roku zimą Villa i Alexis out, Neymar in, a reszta zostaje.

0

Widziałem na youtube akcje z jego udziałem, bramki i dryblingi i on może być nowym Messim.

0

Już nawet nie mówcie o tych osłabieniach, Real był osłabiony jeszcze bardziej i co?

0

Prawdziwi piłkarze z krwi i kości! Widać, że gra w piłkę jest dla nich przyjemnością, a nie tylko wykonywanym zawodem!

0

Teoretycznie to Tito jest pierwszym trenerem, ale częściej na ławce trenerskiej można zobaczyć Jordiego Roure. Trochę dziwna sytuacja moim zdaniem, no ale zdrowie jest najważniejsze, jak Tito już się wyleczy, mam nadzieję, że nie zejdzie z tej ławki przez długie lata :)

0

Apropos Alby; rozumiem, gdyby to był Puyol, ale Jordi mógł bez problemu dogonić Ozila, a w żadnej akcji na skrzydle mu się to nie udało....

0

@Bartix09
Zmień ten avatar, bo nie mogę się skupić na twoim komentarzu :P

0

luti
Daję plusa, ale nie mogę, za krótko mam konto :D

0

Poza tym, skoro tak bardzo chcą "męskiej gry", to dlaczego nie stosują jej przy Puyolu, Pique czy Songu tylko przy dużo słabszych od siebie? Znalazły się "koksy".

0

Leo jak Leo, ale Pique mógł do niego podejść i dosadnie zasugerować, żeby nie zgrywał cwaniaczka przy kimś dwa razy niższym od siebie...

0

Nie rozumiem dlaczego te obelgi lecą w stronę Alvesa. Przecież on nie jest czarny, tylko jest latynosem. Tak samo mogliby się zachowywać w stosunku do Adriano, Thiago i Alexisa, którzy mają podobny, śniady odcień skóry...

0

To nie możliwe, Leo by tego nie zrobił....o takie zachowanie mógłbym podejrzewać np. Ramosa, ale Messiego?

0

No to zwalmy na sędziego, kupiony, mafijna UEFA :D

0

Dobry skład.

0

Chyba prosto z Madrytu powita nas Dariusz Szpakowski :D

0

Serżjo :D

0

Komentuje Szpaku, to będzie Puziol, Alvis, Wilja i inni ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?