Leo.Messi.10
Dołączył/a: styczeń 2013
Lublin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może czas zacząć rozsądnie dysponować zdrowiem Generała, tak jak ma to miejsce z Puyolem w tym sezonie? Ma już swoje lata, a Thiago musi dostawać szanse. Niech gra w co drugim meczu.
0
Ważne, że wczoraj pomógł. Z Vallecano mogą zagrać Thiago i Fabregas, może Cesc się odnajdzie. Xavi mimo tego, że ma swoje lata, wciąż pomaga drużynie.
0
Mam nadzieję, że wrócił prawdziwy Alexis. Pedro też by się przydał ;D
0
Ja nie wiem, jak Messi strzelił te gole. Miał 10 centymetrów w gąszczu rywali i wykorzystał je. Dwa razy. To nie jest człowiek, on jest z innej planety.
0
I takim ustawieniem powinniśmy grać. Lepiej mieć trzech obrońców skupionych tylko na obronie, niż 4 skupionych na ataku. Do ataku mamy pomocników i napastników. Mam nadzieję, że Alexis wraca, ładna asysta wczoraj.
0
Myślę, że muszą jeszcze poprawić trzymanie się dyscypliny taktycznej, bo na początku obu połów było świetnie, potem już coraz gorzej. Szczególnie jak wszedł Robinho i zaczął ich napędzać, to się mogło źle skończyć, gdyby Jordi im nie wpakował bramki. Dobrze, że wszedł tak późno.
0
Oby się nie mylili :)
0
Żałuję tylko, że Thiago został odesłany na trybuny, bo bardzo go lubię. Ale on musi dojrzeć, bo przy tych zagraniach to go czasem ponosi wyobraźnia i stąd te głupie błędy :P
0
Mascherano jest świetnym obrońcą, jego jedyny mankament to te głupie błędy. Popełnia jest niestety dość często. Musi się odzwyczaić, bo brak warunków fizycznych nadrabia świetnymi wślizgami i timingiem.
0
To już wiemy o co oni się tam modlą :D
0
Wreszcie zagraliśmy PRESSINGIEM i to jest największy klucz! Jakbyśmy odbierali piłkę z taką "werwą" jak ostatnio to by nam od razu dwie brameczki wbili...Graliśmy agresywnie w obronie i tak musi zostać! Wróciła stara dobra tiki taka, czyli granie z nimi w dziada, a nie bezsensowne klepanie w pomocy i obronie. Widać, że podczas kontuzji Xavi pooglądał mecze i przemyślał pare rzeczy.
0
No z tym Sanchezem to niezły interes zrobiliśmy...
0
m_d
Laporta tak zadłużył ten klub, że teraz muszą odrabiać. Myślisz, że Ronaldinho na przykład to za darmo przyszedł?
0
Chyba brakuje trochę osobowości w tej drużynie. Nie ma kogoś, kto by ich po prostu opie*dolił za słabą grę. Puyol jest jedynym zawodnikiem z jakąkolwiek charyzmą, jest jeszcze Pinto, ale on chyba niewiele ma do powiedzenia...
0
Puyol jaki bajceps
0
Z Milanem gramy mecz o sezon, ale też nie możemy zgubić punktów z Depo po ostatniej stracie. Na ostatnim miejscu tabeli znajduje się pan Perez Lasa z trzema punktami... :D
0
Ja też chce! :D
0
A Chelsea to chyba za poprzedni sezon się na tej liście w ogóle znajduje...
0
Do Polski!
0
Barca ma szanse, ale z taką grą jak teraz nie ma się co łudzić...Wbiją nam jedną fartowną bramkę, a my nie stworzymy okazji..obym się mylił
0
Może niech trzyma jakąś specjalną dietę, zmieni samochód itp, wtedy będzie mniej problemów mięśniowych, tak zrobił jakiś piłkarz z City.
0
Powie mi ktoś wreszcie o co chodzi z ojcem Leo?
0
mamel
Ale to wpłynie na grę Leo, która i tak ostatnio nie zachwyca. O ile to prawda, a oby nie.
0
To prawda, że ojciec Leo ma raka???
0
Tak, nie grają to jeszcze dać im odpoczynek...
0
A kto wie ile dostanie od madryckiej federacji
0
Ramos nie bądź bezczelny
0
Niestety rekordy Messiego nie grają.
0
Musimy się pozbyć tego stylu, bo to już nie jest tiki-taka, tylko bezsensowne klepanie między pomocą i obroną. Tiki-taką byśmy wygrywali.
0
Przynajmniej mamy ligę.