0

Może czas zacząć rozsądnie dysponować zdrowiem Generała, tak jak ma to miejsce z Puyolem w tym sezonie? Ma już swoje lata, a Thiago musi dostawać szanse. Niech gra w co drugim meczu.

0

Ważne, że wczoraj pomógł. Z Vallecano mogą zagrać Thiago i Fabregas, może Cesc się odnajdzie. Xavi mimo tego, że ma swoje lata, wciąż pomaga drużynie.

0

Mam nadzieję, że wrócił prawdziwy Alexis. Pedro też by się przydał ;D

0

Ja nie wiem, jak Messi strzelił te gole. Miał 10 centymetrów w gąszczu rywali i wykorzystał je. Dwa razy. To nie jest człowiek, on jest z innej planety.

0

I takim ustawieniem powinniśmy grać. Lepiej mieć trzech obrońców skupionych tylko na obronie, niż 4 skupionych na ataku. Do ataku mamy pomocników i napastników. Mam nadzieję, że Alexis wraca, ładna asysta wczoraj.

0

Myślę, że muszą jeszcze poprawić trzymanie się dyscypliny taktycznej, bo na początku obu połów było świetnie, potem już coraz gorzej. Szczególnie jak wszedł Robinho i zaczął ich napędzać, to się mogło źle skończyć, gdyby Jordi im nie wpakował bramki. Dobrze, że wszedł tak późno.

0

Oby się nie mylili :)

0

Żałuję tylko, że Thiago został odesłany na trybuny, bo bardzo go lubię. Ale on musi dojrzeć, bo przy tych zagraniach to go czasem ponosi wyobraźnia i stąd te głupie błędy :P

0

Mascherano jest świetnym obrońcą, jego jedyny mankament to te głupie błędy. Popełnia jest niestety dość często. Musi się odzwyczaić, bo brak warunków fizycznych nadrabia świetnymi wślizgami i timingiem.

0

To już wiemy o co oni się tam modlą :D

0

Wreszcie zagraliśmy PRESSINGIEM i to jest największy klucz! Jakbyśmy odbierali piłkę z taką "werwą" jak ostatnio to by nam od razu dwie brameczki wbili...Graliśmy agresywnie w obronie i tak musi zostać! Wróciła stara dobra tiki taka, czyli granie z nimi w dziada, a nie bezsensowne klepanie w pomocy i obronie. Widać, że podczas kontuzji Xavi pooglądał mecze i przemyślał pare rzeczy.

0

No z tym Sanchezem to niezły interes zrobiliśmy...

0

m_d
Laporta tak zadłużył ten klub, że teraz muszą odrabiać. Myślisz, że Ronaldinho na przykład to za darmo przyszedł?

0

Chyba brakuje trochę osobowości w tej drużynie. Nie ma kogoś, kto by ich po prostu opie*dolił za słabą grę. Puyol jest jedynym zawodnikiem z jakąkolwiek charyzmą, jest jeszcze Pinto, ale on chyba niewiele ma do powiedzenia...

0

Puyol jaki bajceps

0

Z Milanem gramy mecz o sezon, ale też nie możemy zgubić punktów z Depo po ostatniej stracie. Na ostatnim miejscu tabeli znajduje się pan Perez Lasa z trzema punktami... :D

0

Ja też chce! :D

0

A Chelsea to chyba za poprzedni sezon się na tej liście w ogóle znajduje...

0

Do Polski!

0

Barca ma szanse, ale z taką grą jak teraz nie ma się co łudzić...Wbiją nam jedną fartowną bramkę, a my nie stworzymy okazji..obym się mylił

0

Może niech trzyma jakąś specjalną dietę, zmieni samochód itp, wtedy będzie mniej problemów mięśniowych, tak zrobił jakiś piłkarz z City.

0

Powie mi ktoś wreszcie o co chodzi z ojcem Leo?

0

mamel
Ale to wpłynie na grę Leo, która i tak ostatnio nie zachwyca. O ile to prawda, a oby nie.

0

To prawda, że ojciec Leo ma raka???

0

Tak, nie grają to jeszcze dać im odpoczynek...

0

A kto wie ile dostanie od madryckiej federacji

0

Ramos nie bądź bezczelny

0

Niestety rekordy Messiego nie grają.

0

Musimy się pozbyć tego stylu, bo to już nie jest tiki-taka, tylko bezsensowne klepanie między pomocą i obroną. Tiki-taką byśmy wygrywali.

0

Przynajmniej mamy ligę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?