Leo.Messi.10
Dołączył/a: styczeń 2013
Lublin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łatwiejsza sytuacja niż z Milanem, bo wystarczy wygrać, nieważne ile, ale postarać aie trzeba tak samo, bo nie ma Messiego.
0
Teraz jedyna nadzieja w Xavim i Inieście, bo Villa bez Messiego też nic nie strzeli.
0
Tello ostatnio gra świetnie i jestem zwolennikiem jego dzisiejszej gry, ale pozostaje niepewność. Do tej pory pokazywał się z bardzo dobrej strony, ale w meczach z ogórkami, nie oszukujmy się. Tu nie będzie zakładania sita po przekładance. A jeśli popełni jakiś drobny błąd, który zakończy się kontrą i golem dla PSG? Oby nie, bo na tę chwilę, to jedyny piłkarz, który może zagrać na tej pozycji. Pedro jest zawieszony i kontuzjowany, a wyczyny Fabregasa i Alexisa mieliśmy okazję oglądać w ostatnim meczu. Trzeba dać Tello szansę i liczyć na dobry mecz.
0
*na stadionie(we wstępie)
0
On ma jakieś zaburzenia psychiczne? Raz ubliża Messiemu a raz mówi, że Barca jest najlepsza na świecie...:D
0
Oby się okazało, że ten brak koncentracji to efekt meczów reprezentacyjnych i dzisiaj będą skupieni...
0
W ramach finansowego fair play należy zatrudnić w ich zarządzie Zdzisława Kręcinę, szejkowie po roku będą ogołoceni, on wie co z pieniędzmi robić!
0
Dobrze, żeby Pique krył Ibrę, obaj wysocy i niezbyt szybcy.
0
Lubię gościa :D chociaż grał w Realu to ciągle mi imponuje
0
Uważam, że w ramach finansowego fair play, w zarządzie PSG powinien zostać zatrudniony duet Lato-Kręcina. Nawet arabscy szejkowie po roku będą ogołoceni.
0
dzięki za info ;P
0
Ale jakby zajęła pierwsze miejsce w tabeli to co? Awansuje ktoś inny, a ona zostaje? :D
0
Mam pytanie. Czy jest taka teoretyczna możliwość, że Barca B awansowałaby do La Liga i wtedy rywalizowałaby z pierwszym składem Barcy?
0
Bartra trochę się ograł i w II połowie było już lepiej. On musi na prawdę częściej grać, dopóki Puyol jest kontuzjowany i nie mamy nowego obrońcy. Potem ewentualnie można go sprzedać ze sporym zyskiem jeśli będzie się teraz dobrze prezentował.
0
To taka zasłona dymna przez PSG :D
0
Tello musi poprawić technikę i będzie lepszy od Krystiana Ronaldo :D
0
Pique co odwala...mógł pięć razy przyjąć i wyprowadzić tę piłkę, a on na rożny wybija...
0
Fabregas i wszystko jasne...
0
Znowu te tupolwy lecą
0
Jakby nie patrzeć grają padakę, tylko Zdzisław Kręcina w zarządzie i jego człowiek Kamil Glik są w stanie zmienić tę sytuację.
0
Co wy od tego Bartry chcecie? Nie widzę nic złego w jego grze(nie oglądałem I połowy)
0
Cokolwiek to nie było, Tello chciał w to trafić :D
0
Może tupolew :D
0
Thiago cóż za przegląd pola :D
0
Przynajmniej mamy dwóch napastników nie jednego jak kiedyś.
0
Fabregas to jest porażka i to nie od dzisiaj. Nie warty takich pieniędzy.
0
Dajcie spokój Thiago, młody jest, jeszcze sie uczy. Fabregas stary koń, wielka gwiazda i gorsze błędy popełnia...
0
Ile jest?
0
Poza tym Thiago na boisku zawsze jest gwarancją pokazu sztuczek technicznych. Nie boi się upokarzać starych koni :D
0
Fabregas out...tyle kasy kosztował a nic nie daje tej drużynie. Thiago robi więcej wchodząc na 10 minut niż on przez cały mecz i taka jest prawda.