LeoMesjasz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 i tu się zgodzę. Real 2012 > wszystkie te Zidanowskie Reale.
0
Wolicie wodę niegazowaną czy gazowaną?
3
@Agonus To były czasy.
0
Który Real Madrid był najpotężniejszy? 2014, 2016, 2017 czy 2018?
0
@Onie nie wiem, ale wiem, że wspomnieli tam o niezasłużonej nagrodzie FIFA The Best 2021 dla Lewusa.
4
@Emhyr nie dokopałby.
0
@Encore XD no wiadomo, ale powinienem dostać jakiegoś Crisa za karę albo Tebasa albo Lewusa.
0
Ułóżcie proszę top 5 z tych zawodników: Suarez, Lewy, Nazario, Henry, Ibra.
1
@Encore nie musisz się nade mną litować.
28
@Rewolucja123 XDDD co to w ogóle jest za zdanie.
1
@Encore wybrałeś mi tego avka?
1
@Zbyszard Ronaldinho-Ronaldo-Messi
Chciałbym taki atak zobaczyć.
0
@tbas on w reprezentacji nie gra nawet w podstawie jak coś.
0
Kto był/jest większym talentem w Barcelonie: Pedri czy young Thiago?
0
@Bykunn a co ty chcesz od mojego nicku?
3
@Zoker Hejterzy Messiego to mali ludzie.
1
@amanter Jeeeeeeeeeeeeest! Messi GOAT! Ha ha < 3333
2
Dembo to już chyba sam nie wie co się dzieje.
2
I to jest ten słynny mental Dembele.
2
@Janiama toż to sam autograf od wpewela.
2
@Pilka_jest_okragla no ale jak miał nie grać tartaku jak musiał grać w pomocy czy nawet na boku Rakiticiem, Paulinho czy Vidalem? Do tego sprowadzili mu Flopinho i Dembo się cały czas łamał. Myślę, że taktycznie maxa wycisnął z tego co miał. To, że się obsrali w LM to inna sprawa.
2
@Dzemix111 zobaczysz, że jeszcze odpali. W LM idzie mu bardzo dobrze. 5 meczów - 5 goli.
1
Messi 2012 > Messi 2015 > Messi 2019
Waszym zdaniem tak samo czy coś byście zamienili?
20
@DaPidejpi Luis > Lewus
3
@Dzemix111 Wystarczy, że złapie formę przez choćby 5 meczów i strzeli w nich z 8 goli.
8
@Pilka_jest_okragla Akurat Ernest top
0
@doc Endrick Jr | Crazy Skills 2022 | Joga Bonito | Danza Kuduro remix
5
@MesQueUnClub96 Dodiego nie widział.
5
@Adi123456789 Złodzieje okradają Messiego ze statystyk.
1
@HighestInTheRoom Nieee. To z Encorem się założyłem, nie z tobą :D